Як швидко прибрати живіт і боки в домашніх умовах – прибираємо низ живіт

Як швидко прибрати живіт і боки в домашніх умовах – прибираємо низ живіт Як швидко прибрати живіт і боки в домашніх умовах?

Кожна жінка мріє бути привабливою, мати красиву, струнку фігуру і підтягнутий животик. Одна з складової прекрасної фігури – плоский живіт.

Ви помітили на своїх боках і талії зайві складочки і не можете застебнути улюблені джинси?

Пора приводити себе у форму: прибирати живіт і боротися з надлишком жиру.

Як же швидко прибрати живіт і в короткі терміни стати володаркою звабливої??фігури?

Отже, плоский животик в короткі терміни!

7 простих порад на все життя, які допоможуть мати гарну талію

1. У першу чергу уникайте хвилювань і стресів . При стресі в організмі людини підвищується рівень гормону – кортизолу, який сприяє накопиченню жиру на животі. Використовуйте перевірені засоби для заспокоєння: екстракт валеріани, пустирник, гліцин, афобазол і аутотренінг.

2. Обмежте вживання спиртних напоїв . Алкоголь також збільшує кількість кортизолу і сприяє появі жирових відкладень в області талії. Пару келихів улюбленого вина і ви вже не влазить в улюблені брюки або плаття! Дуже важко контролювати харчування під час прийому алкоголю. Особливо небезпечно в цьому плані пиво, в ньому міститься деяка кількість гормонів – фітоестрогенів, які також сприяють накопиченню жиру. Ви ж спостерігали так звані «пивні животики»? Тому пиво краще зовсім виключити, якщо ви вирішили боротися із зайвим жиром за тонку талію.

Корисні поради

3. Виключіть з раціону калорійні і жирні продукти . інакше від живота позбутися не вийде. Якщо ви хочете прибрати зайвий жир з боків і живота – варто два тижні посидіти на дієті. Пам’ятайте, щоб худнути, потрібно витрачати калорій більше, ніж ви споживаєте. Якщо ви їсте більше, то і витрачати потрібно ще більше. Саме тому легше відмовитися від вечері, ніж бігати ще 3 години після основного тренування.

4. Дієта включає в себе якомога більше зелених і червоних овочів, але стежте, щоб у них не було крохмалю. Клітковина, яка міститься в овочах – допомагає знизити вагу. Її волокна заповнюють шлунок, і людини не мучить почуття голоду.

5. Різноманітіть раціон неочищеним рисом, м’ясом птиці і рибою. З фруктами будьте обережні, так як в них міститься багато цукру, який завадить вашої кінцевої мети – позбутися від жиру на боках і талії.

Вправи з обручем

6. Протягом дня вживайте мінімум 2 літри води. Без води в організмі людини сповільнюється обмін речовин, погано виводяться шлаки і токсини – тобто не відбувається природного очищення. А при поганому обміні речовин і зашлакованому організмі – позбутися від жиру практично неможливо. Якщо погано працює видільна система – приймайте сечогінні збори. Щоб прибрати живіт водообмін повинен бути дуже активним.

7. Але всі ці дії будуть марні без фізичних вправ. Щоб швидко прибрати живіт і привести в тонус м’язи необхідно щодня робити два простих вправи: крутити обруч і качати прес.

Почніть заняття з обруча. Коли ви його крутите – в шкірі і м’язах поліпшується кровообіг і посилюється обмін речовин. До того ж це вправа розімне і підготує м’язи живота до занять на прес. Вправа з обручем виконуйте хвилин 10.

Давайте займемося вправою на прес. Початкове положення: лежачи на спині, руки за головою, ноги впираються в що-небудь тверде (або вставте під диван).

Не варто занадто високо піднімати корпус, як це роблять чоловіки, достатньо підніматися на 45 градусів від підлоги. Важливо дотримуватися темп і зробити мінімум 50 повторів за один підхід. Останні двадцять повторів даються, як правило, через силу. Але якщо ви дійсно хочете прибрати живіт – робіть через силу! Ви і самі не помітите, як швидко піде жир з боків і талії.

Після вправ на прес знову хвилин 10 покрутіть обруч.

Виконуючи ці нескладні вправи, ви станете власницею плоского животика за два тижні.

Як прибрати живіт в домашніх умовах?

Існують спеціально розроблені комплекси вправ для плоского живота, які не складно виконувати в домашніх умовах і при цьому – добитися відмінних результатів.

Якщо раніше ви практично не тренувалися або була тривала перерва – приступайте до занять поступово. Перед тим, як почати виконувати вправи – зробіть легку розминку: танці під музику або стрибки зі скакалкою відмінно підійдуть для цієї мети. Ваша мета – розігріти і підготувати м’язи. Слідкуйте за диханням.

Вправи для живота

Вправа 1

На видиху напружте м’язи преса і втягніть в себе передню стінку живота. При вдиху – постарайтеся не розслабляти м’язи преса. Стінка живота залишається втягнутою. Зробіть 20 таких вправ.

Вправа 2

Початкове положення – на спині, руки за головою. Піднімайте корпус і одночасно підтягуйте коліна до грудей, а п’яти до сідниць. Живіт якомога більше втягніть в себе. Випряміть одну ногу (вона залишається на вазі), а коліно іншої ноги підтягніть до протилежного ліктя. Потім, інше коліно – до іншого ліктя. Таких підходів зробіть 20.

Вправа 3

Початкове положення – на боці, ноги злегка зігнуті в колінах. Лежачи на лівому боці, вправо закрутіть трохи корпус навколо власної осі. Потягніться руками до п’ят, при цьому відірвіть від підлоги коліна і лопатки. Утримуйте позу протягом хвилини. Потім виконайте те ж вправу, лежачи на іншому боці. Зробіть 20 підходів.

Правильне харчування – відмінний помічник

Вправа 4

Початкове положення – на спині, ноги зігнуті, впираються в підлогу, поперек притиснутий до підлоги, руки – вздовж тіла. На видиху максимально підніміть таз вгору і втягніть живіт. Утримуйте позу протягом 30-40 секунд. Потім плавно опустіть таз на підлогу. Повторіть вправу 20 разів.

Вправа 5

Початкове положення – на спині, коліна підтягнуті до грудей, руки розведені в сторони, долоні притиснуті до підлоги. Трохи підніміть сідниці і стегна перенесіть в праву сторону, коліна тримаєте разом, не опускаючи на підлогу. Повернувшись у вихідне положення, виконайте те ж саме в протилежний бік. Зробіть 20 підходів.

Вправа 6

Початкове положення – на спині, ноги зігнуті в колінах. Перекиньте коліна в одну сторону, а руки – в іншу. Таким чином, у вас закрутиться корпус в протилежних напрямках. Потім повторіть вправу, перекинувши коліна в іншу сторону, а руки – в протилежну. Зробіть 20 вправ.

Ці вправи опрацьовують практично всі групи м’язів черевного преса і допоможуть вам позбавитися від проблем в області живота.

Як прибрати низ живота?

Однією з найбільш проблемних зон у багатьох жінок вважається низ живота. Як же боротися з його непривабливим видом? Які вправи допоможуть повернути пружність низу живота?

Традиційні вправи, прокачують нижню частину преса: підйом до вертикалі ніг з положення – лежачи на спині; підняття вгору таза з одночасним підйомом вгору ніг, при цьому куприк відривається від підлоги.

Вправа для нижнього преса

Головне – правильно виконувати вправи. Ваша мета не просто підняти ноги, а опрацьовувати і тягнути саме нижні м’язи живота, тобто велика робота припадає на м’язи тазу. Коли виконуєте вправи, сконцентруйтеся саме на цьому, відчуєте печіння внизу живота – це і є результат м’язової роботи. Як правило, жінки при виконанні цих вправ допомагають собі ногами, що веде до навантаження на тазостегнові суглоби і м’язи ніг, а не на прес.

При дотриманні рекомендацій через 1,5 місяці зміцнілі м’язи живота будуть добре тримати черевну стінку. Крім плоского живота, ви придбаєте і витончену талію – за неї відповідають ті ж групи м’язів.

Але не варто після цього забувати про заняття і правильне харчування. Адже плоский живіт – це спосіб життя. Тільки регулярні вправи і грамотно складений раціон допоможуть зберегти отриманий результат.

09.12.2011 р. Вавилова Анастасія

  • Програма все буде добре Як скинути зайву вагу
  • як позбутися жиру на животі? все буде дрбре скачать
  • як позбутися жиру на животі в домашніх умовах
  • Як позбутися жиру на боках в домашніх умувах?
  • худати в животі в домашніх умовах
  • дієта щоб прибрати низ живота і боки
  • чим заповнювати обєм жилутку щоб худнути
  • убрать бока все буде добре
  • розписаний прєс на місяць шоб зебрати жир внизу живота
  • комплекс вправ для схуднення внизу живота в домашніх умовах

Comments are closed!