Як швидко позбутися від жиру на стегнах і гомілках. Інтсрукціі | Жіночий журнал на Обозревателе

Як швидко позбутися від жиру на стегнах і гомілках. Інтсрукціі | Жіночий журнал на Обозревателе Як швидко позбутися від жиру на стегнах і гомілках. Інтсрукціі

Скидати жир на стегнах і гомілках дуже важко, особливо жінкам. Але з часом, комбінуючи дієту з фізичними вправами, будь-хто може скинути небажаний

жир на стегнах і гомілках. Якщо ви відчуваєте, що не можете зробити це одні, спробуйте знайти партнера або когось, хто буде мотивувати вас у досягненні мети.

* Перед початком виконання програми переглянете свій щоденний раціон. Щоб позбутися небажаного жиру з гомілок і стегон, відмовтеся від шкідливої??їжі. Їжте фрукти, овочі і їжу, багату протеїнами, щоб скинути зайвий жир і наростити м’язи. Якщо ви уріже себе в споживанні цукру, то прискорите процес позбавлення від жиру, особливо в області стегон.

* Виконуйте вправи якомога частіше протягом усього дня. Якщо у вас така робота, яка вимагає від вас сидіння за столом, ви, швидше за все, наберете вагу навколо стегон і гомілок. Постарайтеся робити деякі вправи протягом дня: користуйтеся сходами у вашому будинку офісу замість ліфта, зробіть невелику прогулянку пішки під час перерви на обід або зміцнюйте низ тулуба, коли сидите за столом. Ці вправи не тільки допоможуть вам схуднути, але й додадуть вам енергії.

* Робіть вправи на піднімання ніг в положенні стоячи по 30 хвилин на день. Щоб правильно робити ці вправи, переконайтеся, що стоїте прямо. Однією рукою дотримуйтеся за стіну або стійкий стілець для збереження рівноваги. Підніміть одну ногу в сторону, наскільки ви зможете це зробити, потім опустіть на підлогу. Повторіть те саме з іншою ногою.

* Робіть повороти тулуба в сторони по 30 хвилин в кожну. Ці вправи допомагають прибирати жир з області стегон. Сядьте на стілець прямо і повільно повертайте тулуб вліво і вправо наскільки ви можете це зробити. Спробуйте робити це під час перегляду вашого улюбленого телешоу.

* Виконуйте кардіоваскулярні вправи як мінімум по 30-45 хвилин кожен день. Це прискорить втрату ваги в області стегон і гомілок. Біг, прогулянки пішки, аеробіка і плавання – приклади ефективних кардіоваскулярних вправ.

Скидати жир на стегнах і гомілках дуже важко, особливо жінкам. Але з часом, комбінуючи дієту з фізичними вправами, будь-хто може скинути небажаний жир на стегнах і гомілках.

Comments are closed!