Як швидко набрати вагу жінці. Дієта для швидкого набору ваги

Як швидко набрати вагу жінці. Дієта для швидкого набору ваги Набір ваги для жінок

Не всі представниці прекрасної статі прагнуть схуднути. Є категорія жінок, які від природи мають недостатню масу тіла.

Як швидко набрати вагу жінці, і чи існує ефективна дієта для швидкого

набору ваги? На жаль, підхід «їж більше калорійної їжі» в більшості випадків обертається проти нас.

Надлишок важкої і жирної їжі нерідко призводить до гастриту та інших проблем з ШКТ.

Суть дієти

Якщо недостатня вага пов’язаний з яким-небудь захворюванням, то швидко набрати вагу жінці може виявитися небезпечним заходом. В іншому випадку, вам загрожують порушення обміну речовин і загального функціонування організму. Більшість тих, хто хоче трохи збільшити масу тіла, допускають найпоширенішу помилку – переходять на харчування з підвищеною калорійністю. Так робити не рекомендується з однієї простої причини: переїдання викликає погане засвоєння поживних речовин. Крім цього після кожного прийому їжі ви будете відчувати неприємну тяжкість в животі. Інша проблема, що виникає під час дієти для швидкого набору ваги – це вживання великої кількості тваринних жирів. З часом таке харчова поведінка відіб’ється на вашому здоров’ї, зокрема, підвищиться рівень «поганого» холестерину в крові.

Але як швидко набрати вагу жінці? Спеціальної дієти, спрямованої на збільшення жирового прошарку, слід дотримуватися тим, хто довгий час сидів на суворому низькокалорійному харчуванні, внаслідок чого могли виникнути проблеми з гормональним фоном. Відсоток жиру в жіночому організмі – один із ключових показників репродуктивності жінки. У вітчизняній дієтології питання, як швидко набрати вагу жінці, погано опрацьоване. Однак деякі рекомендації все ж є:

    Збільште кількість прийомів їжі, але не більше 6 в день; Перерозподіліть раціон, додавши в нього трохи більше ненасичених жирів; Підвищуйте калорійність поступово: приблизно на 5% на тиждень; Калорійні продукти – не завжди жирні і шкідливі. У вашому харчуванні повинні переважати складні вуглеводи, тваринний білок і, звичайно, жири; При дієті для швидкого набору ваги слід споживати до 30% білка, 40% вуглеводів і 30% жирів на день; Обов’язкові продукти для набору маси – цільнозерновий хліб, горіхи і мед, жирна риба.

Меню дієти для швидкого набору ваги

Щоб швидко набрати вагу жінці, зовсім не обов’язково відмовлятися від фізичних навантажень. Помірні по інтенсивності заняття спортом і рухова активність поліпшать апетит і допоможуть впоратися зі стресами. Меню дієти для швидкого набору ваги на один день має виглядати приблизно таким чином:

    Сніданок: Чашка какао з молоком і 3-4 вівсяних печива; Перекус: Яблуко, запечене з медом і тертим мигдалем, стакан чаю; Обід: Тарілка супу на м’ясному або рибному бульйоні, 5-6 ложок будь-якої каші, овочевий салат, шматок риби або нежирного м’яса; Полудник: Вівсянка з молоком і сухофруктами; Вечеря: Шматочок риби, 2 запечені картоплини середніх розмірів, салат з овочів; Перед сном: Стакан кефіру або ряжанки.
  • диета для швидкого набору ваги
  • погане засвоэння поживних речовин

Comments are closed!

_0.31MB/0.01996 sec