Як рівномірно прибрати жир з ляжек

Як рівномірно прибрати жир з ляжек Як рівномірно прибрати жир з ляжек

Одним з найпопулярніших питань спочатку схуднення є – як прибрати жир з ляжек. Це відбувається, тому що стегна є найбільш проблемною зоною, особливо для людей, які ведуть сидячий спосіб життя.

Як відомо,

калорії, які людина не встигає витратити протягом дня, перетворюються на невикористану енергію, яка без переробки стає жировими клітинами, що часто відкладаються на животі і, звичайно, стегнах. Повернути колишню форму, безумовно, важко, але на даний момент існує величезна кількість допоміжних способів і методик, про які далі і піде мова.

В першу чергу слід розуміти, що, використовуючи тільки один метод, ідеального результату добитися неможливо і жир може повернутися знову. Тому краще використовувати всі поради в комплексі і не сподіватися на миттєві поліпшення.

Етап 1: зміна раціону

Як вже говорилося раніше, зайвий жир в тілі людини утворюється від появи невитрачених калорій. Звідси висновок, що слід знизити добове вживання більшості продуктів, а від деяких відмовитися зовсім. Для цього необхідно розрахувати свою добову потребу (це можна зробити, якщо перейти за посиланням http://beauty-forever. info/zdorovoe-pitanie/skolko-sest-chtoby-poxudet. html), виходячи з власної активності, і постаратися її трохи зменшити. У цьому випадку, коли організму нізвідки буде черпати сили, він візьметься якраз за ті місця, в яких зазвичай відкладаються жирові клітини, тобто все буде відбуватися природним шляхом. Але не все так просто, адже зменшити поглинаються калорії можна тільки в межах допустимої норми, інакше існує ризик просто впасти в обморок від голоду. Отже, для посилення ефекту знадобиться етап 2.

Етап 2: фізичні навантаження

Отже, зменшити засвоювані в організмі калорії можна ще одним способом – звичайно, фізичним навантаженням. Вона сприятиме підвищеної витраті калорій, особливо, якщо тренуватися 4-5 разів на тиждень у помірному темпі. Якщо первинно саме прибрати жир з ляжек, то необхідно включити спеціальні вправи в свої тренування. Тут не обійтися від бігу хоча б 1-2 кілометрів на день, так само будуть корисні присідання, махи ногами, робота на тренажері для ніг і вправи для розтяжки. При цьому буде краще, якщо замість того, щоб сидіти ввечері вдома, Ви вийдете прогулятися, або виконайте пару вправ на свіжому повітрі. Все ж тут теж не можна перестаратися, необхідно постійно стежити за своїм самопочуттям і пити багато води.

Етап 3: масажі і ванни

Отже, думати про те, як прибрати жир з ляжек і прибрати його по-справжньому – дві різні речі. Для отримання відмінного результату, який збережеться на все життя, необхідно постійно дотримуватися певних рамок, а саме займатися спортом, не переїдати (особливо жирну їжу перед сном), доглядати й стежити за своїм тілом. Тільки ці дії в комплексі забезпечать красу і здоров’я не тільки ніг, але і тіла в цілому. Потрібно пам’ятати, що запорука здоров’я і відмінного самопочуття – це активний спосіб життя, правильне харчування і догляд за собою.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00732 sec