Як протриматися на гречці

Як протриматися на гречці Як протриматися на гречці

Я вже багато раз сідала на гречану дієту (я гречку трохи солю, тому без солі, вона просто жахлива). Все було просто супер. Кг йшли швидко (за 3 дні худну на 4,5 кг), голова не боліла. Тільки трохи на ній посидиш і потім вже пхати

її в себе не хочеться. І кг швидко повертаються ((

Лілія 19 лютого 2012

Всім величезний привіт! Прочитала відгуки і знову вирішила сісти на гречану дієту. Кажу знову, тому що сиділа буквально пару днів і не витримала, а результат не змусив себе чекати: за 2 дні дієти-півтора кг в мінусі. При цьому почуття легкості. На 5 поверх бігала без задишки. Але два рази в день (вранці та ввечері) 20-30 хвилинна пробіжка. Зараз замочую гречку і роблю спробу номер 2. Все, що тут написано про гречку (хороше) правда. Так що удачі нам усім і терпіння. ВСЕ ОДНО, ДЕВЧОНКИ, МИ КРАЩІ.

мила 22 грудня 2011

проблема: при дотриманні СУВОРОЇ (без солі, цукру і “чу-чуть соєвого соусу”) дієти болить голова

допомога: склянку води з ч. л. меду або щіпка солі (потримати на мові і дати їй розсмоктатися). варіант: 1 таб. глюкози.

при СУВОРОЇ дієті кефір вживати ОКРЕМО від гречки, краще як окремий прийом їжі (це все одно ЇЖА, нехай і рідка)

ПРИКЛАД: 8:00 – кефір

9:00 – гречка

12:00 – кефір

13:00 – гречка

16:00 – кефір

17:00 – гречка

19:00 – 20:00 – кефір

ну, або якось так.

ніякого МОЛОКА, тільки КЕФІР (або йогурт н / ж БЕЗ цукру, а не “чу-чуть солоденький”). Кисломолочний продукт викликає ін реакції в організмі, ніж молоко.

в гречку не додавати НІЧОГО. навіть мг. ви на безлюдному острові. ви і гречка. і нічого більше. НУ НЕТУ НІЧОГО І ТОЧКА. навіть якщо “не лізе”: при суворій дієті їжа – це не задоволення, а варіант підтримки життєдіяльності організму. якщо “не лізе” – значить не дуже треба. кому треба – тому буде лізти все 2 тижні. і без солі.

води пити багато, але не “запихатися”, а просто пам’ятати, що вода допомагає ниркам, які під час дієти проганяють через себе дуууже багато крові з продуктами розпаду. і треба їм допомогти. пийте трав’яні чаї, воду з лимоном, мінералку, але ПИЙТЕ.

боязнь гастриту або “вбити шлунок”: а просто ЇЖТЕ, а не “я поснідала ложкою гречки і весь день пила водичку”. другий шлях напевно до виразки або гастриту.

СТАКАН гречки – це СТАКАН сирого продукту. готового, естесно, більше.

ВТРАТА ваги в перші 3 дні – “зайва” вода, яка затримувалася при регулярному споживанні солі в “попередньої” життя. чим більше було рідини в організмі – тим швидше падатиме вагу в перші дні. для цього ж багато пити в перші дні. і не боятися опухнути: немає надходження солі в організм – немає затримки води.

якщо є ПРОБЛЕМИ з туалетом: прийняти 1 ст. отвара сени. після нього не є. Ефект через 5-7 годин 100%. не частіше 1 разу на 2-3 дні. ну не вистачає цього обсягу їжі для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту! і всього-то. при нормалізації харчування і об’єму їжі все налагодиться: ви ж не все життя збираєтеся харчуватися склянкою гречки на день.

malalay 31 травня 2011

я тримала дієту дві неделі. но я розбавляла гречку з молоком 3.2% плюс в перебігу дня могла з’їсти яйце або який-небудь фрукт апельсин або яблуко. пила воду близько літра на день і вранці каву без сахара. рост 174 важила 65 кг-скинула вагу на 7 кг. чесно гречку люблю і їла її в день цілий стакан це близько 200 гр. всем удачі.. не зривайтеся))

  • швидке схуднення на гречці відгуки
  • як протриматись на дієті

Comments are closed!

_0.31MB/0.00886 sec