Як приймати яблучний оцет для схуднення: досвід предків

Як приймати яблучний оцет для схуднення: досвід предків Як приймати яблучний оцет для схуднення: досвід предків

26 грудня 2012

Яблучний оцет в багатьох країнах світу застосовують для схуднення. У нашій країні теж є традиції лікування яблучним оцтом Оцет: екскурс в історію. Народна медицина протягом століть удосконалювала

способи приготування і методики прийому цього дивного оздоровлюючого напою, який дозволяє не тільки схуднути, але і зберегти досягнуте – не набрати знову зайві кілограми.

Чому яблучний оцет допомагає при схудненні

У народній медицині давно було відомо, що зайва вага до добра не доводить. Тому знахарі розробляли способи не тільки нарощування ваги, що раніше було більш актуально, а й способи схуднення. Одним з найстаріших і випробуваних засобів для схуднення завжди був яблучний оцет. Особливістю цього біологічно активної речовини є те, що він знижує вагу повільно, протягом багатьох місяців, перешкоджаючи при цьому його відновленню.

Тобто, якщо дотримуватися рекомендацій старих лікарів, із зайвою вагою можна розпрощатися назавжди. Сьогодні нам відомо, що яблучний оцет містить унікальні біологічно активні речовини, які утворюються в процесі бродіння і активно включаються в обмін речовин, змушуючи біохімічні процеси протікати швидше і ефективніше. До таких біологічно активних речовин відносяться вітаміни, мінеральні речовини, ферменти рослинного походження і так далі.

Під впливом яблучного оцту активізується вуглеводний обмін, а потім жировий і білковий. В організмі починають оновлюватися клітини, енергія для цього процесу надходить спочатку від розкладання складних вуглеводів Вуглеводи. а коли її не вистачає, все частіше використовуються жири – жирові запаси з складок жиру на шкірі тануть на очах і не повертаються назад. Крім того, яблучний оцет пригнічує апетит, що також дуже важливо. Відновлення правильного обміну речовин призводить до позбавлення організму від токсичних продуктів обміну – сприяє очищенню і оздоровленню організму. А це в свою чергу призводить до поліпшення роботи всіх органів.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00657 sec