Як приймати вугілля для схуднення – інструкція – відгуки

Як приймати вугілля для схуднення – інструкція – відгуки Як приймати вугілля для схуднення – інструкція – відгуки

Активоване вугілля легко придбати в будь-якій торговельній точці або аптеці, та й ціна досить низька. У зв’язку з такою легкодоступностью

і рядом корисних властивостей активоване вугілля знаходить різноманітне застосування в побуті.

В даний момент немає, яких або, конкретних досліджень, але вже досить давно вугілля застосовують як відмінне засіб для схуднення .

Як всім відомо, вугілля активоване для схуднення володіє хорошими адсорбуючі властивості, за рахунок чого він відмінно підходить для виведення з організму різного роду шлаків і токсинів. А токсини і є головна проблема ожиріння.

Очищення активованим вугіллям . Детоксикація організму:

Активоване вугілля у вигляді порошку часто застосовують для дезактивації отрут, так як він має високий ступінь всмоктуваності. Проходячи через травну систему, вугілля наділяє тіло енергією і виводить токсини з організму. Багато застосовують його під час похмілля, після бурхливого відпочинку.

Профілактика і лікування органів травлення:

Активоване вугілля рекомендується приймати як профілактичний засіб від здуття живота і діареї. За рахунок своїх властивостей він поглинає газоутворення і заспокоює кишково-шлунковий тракт хворого.

Зменшення холестерину і омолоджуючі властивості:

Дослідження показали, що активоване вугілля знижує кількість тригліцеридів і холестерину в крові, а це в свою чергу сприяє збільшенню тривалості роботи печінки, серця і головного мозку. Застосовують його для профілактики та лікуванні серцево-судинної системи. Так само при постійному вживанні даного адсорбенту сповільнюється розвиток клітинних змін і поліпшується функціональність печінки, наднирників та нирок. У слідстві чого, збільшується тривалість життя.

Як приймати вугілля для схуднення:

За рахунок своїх властивостей, вугілля активоване для схуднення відмінно виводить шлаки і токсини з організму, а також сприяє спалюванню жирів. Спосіб схуднення розраховується як одна таблетка на 10 кілограм ваги. Рекомендується застосовувати не більше шести таблеток перед кожним прийомом їжі. Про побічні ефекти даного виду дієти ви також можете прочитати у статті “Дієта з активованим вугіллям”

Comments are closed!