Як приймати, скільки пити активоване вугілля для схуднення? Відгуки

Як приймати, скільки пити активоване вугілля для схуднення? Відгуки. Як приймати, скільки пити активоване вугілля для схуднення? Відгуки.

Скільки пити, як правильно приймати вугілля активоване для ефективного схуднення?

Подружка порадила купити в аптеці

таблетки вуглинки. Попросила…. Потім прохання і до ради перетворилася. Принесла їй таблетки (мені не складно, так як аптека навпроти будинку знаходиться). Рита попросила випити з нею чайку. Природно, я погодилася. Та й вихідний у мене був. Ну, за чашкою чаю і розповіла Ритка мені, навіщо їй потрібен був вугіллячко. Вона вичитала в журналі модному, що від вугілля схуднути кльово можна.

Розповіла подруга і про те, скільки вугілля потрібно приймати, щоб ефект був. Я вірю їй, але хочу дізнатися у вас, як ви брали вугілля, або приймати пробували, щоб вугілля допоміг знижувати кілограми. Скажіть мені, правда? Жду!

Відгуки жіночі, відгуки дівчат:

Читала, що способів кілька є, які допомагають з вугіллям худнути. Може, є і третій, але він не цікавить мене. Обійдуся, якщо знадобитися, і двома. Перший – таблетка на «десятку» кілограмів ваги. Другий – три таблетки на день за хвилин п’ятдесят до харчового прийому.

Не приймайте вугілля! У ньому небезпеку «ховається» багато. Так багато, що я взагалі боюся за всіх, хто прагнути його випивати навіть від якихось захворювань. Вугіллям отруїтися можна! І не думайте, що тільки від передозування.

Журнали не читE взагалі. Мені більше подобаються розумні книжечки, газеточкі. Інтернет – статті – само собою! У них і знайшлася інформація про те, що вистачить і однієї таблетки вугілля в день (в будь-який час доби), щоб схуднення вдалося на славу. Просто воду пийте так, щоб від неї відвертало! Випили таблетку, водою запиваючи її. Походили по квартирі – знову до води. Через годину – знову.

Пам’ятаю, що сестра пила тиждень вугілля. Білий! Начебто, по чотири таблетки на день. Але перед їжею, а не після. З кількістю я можу помилятися, а от з «допіщевим» прийомом – строго! Скинула три кілограми за тиждень.

Найвірніше рішення для схуднення – консультація з лікарями. Їм краще знати, скільки і яких таблеток приймати краще. Може, вам вугілля взагалі небажано ніякої приймати (ні чорний, ні білий). Є цілий перелік захворювань, який накладає «відбиток заборон» на той чи інший препарат.

Досить і однієї таблетки на тиждень! Та хоч десять – двадцять випийте – ефекту не буде! Ми з одногрупницями моїми експеримент такий провели. «Сіли» на вугілля в один час. І що ви думаєте? Нуль! Ця цифра говорить про те, що не допоміг вугіллячко. А ми стільки грошей на нього витратили. А наші хлопці думали, що ми «відпускаємо» на косметику і на одяг їх. Самі пошкодували, що саме так не зробили!

Дві таблетки приймати потрібно. Одну в обідній час, а іншу – перед сном. До їжі, бажано. Я за два тижні скинула п’ять кілограмів з половиною! Мама сказала, що це дуже хороший результат, адже схуднути мені не вдавалося ні на одній з дієт.

Я вагітна. Мені говорили, що пити вугілля не можна. Я хотіла трішки схуднути. Але це я організую тільки після вагітності, щоб, не дай Бог, дитинці не завдати будь-який – небудь шкоду. Так, вагітним не можна пити його. От і не п’ю! Але до вагітності пила від діареї. Не знаючи, що й худнути за вуглиною можна. Ось такий «темною конячкою» була колись.

Здравствуйте! Пийте по пігулку на добу. Так – чотирнадцять днів. Повинно допомогти! Не допоможе – викидайте через вікна!

Я запивала молоком вугіллячко. Не знаю, що з них мені допомогло більше. Схудла на п’ять кілограмів (за півтора тижні!). Як вам?

Ніяк не приймати, якщо інші методи худнути не допомагають! А то покладаєте незрозумілі надії на таблеточки маленькі і більше нічого не робите. Попу лінь підняти і побігати пару кругом навколо будиночка! Так, ні слів у мене!

Те, що у вас таке незвичайне ім’я, ніякого права вам не дає так образливо узагальнювати всіх жінок!

Попереднє – ні про що! Не в тему! Тут про вугілля говорити треба! І що, мені за трьох тепер говорити, чи що?

Щоб вгадати – приймайте так: спочатку пийте по одній, потім – по дві, потім збільшуйте кількість. Зупиніться в збільшенні кількісному тоді, коли результат відчуєте якийсь. Я так і роблю.

замотати так, що тільки після півночі «забралася» сюди. Хочу сказати, що вугілля допомагає. Але від нього можна отримати і дрібненькі цятки на обличчі. Неприємні такі, маленькі, але багато.

Вугілля активоване не пийте, якщо не п’ється. Тобто, організм гвалтувати свій не потрібно. А то ефекту ви не отримаєте, а отримаєте тільки неприємні хвороби.

Скільки пити вугілля? Десять днів! Перерва після днів цих «вугільних». Потім вся історія повториться. Ну, а далі – до побачення, кілограми!

Ай, я і не знаю навіть, що сказати, щоб не збрехати. Але тільки один раз мені вугілля допоміг, коли я чимось отруїлася здорово. В інших випадках п’ю інші препарати. А при вазі зайвій (я чула) потрібно пити три таблетки на день (до їжі), рясно їх водою запивати, солодке не їсти і що – небудь борошняне.

При будь-якому схудненні можна ні мучного, ні солоденького! Деякі думають, що вугілля «з’їдає» калорії, але це неправда. Він просто допомагає худнути і все. Не буду я тут в термінах науковим «розчинятися» зараз. Пийте вугілля, скільки хочете. Але якщо будете його смакотою заїдати – схуднення не отримаєте ніколи!

Приветики – приветики! Худну, але кілограми не скидаються. Вага навпаки якось збільшився. Не набагато, але збільшився. Не можу зрозуміти, що сталося зі мною! Перетворююся на якусь даму зовсім безформну. Потрібно змінюватися, але в кращу сторону. А вугілля цьому не сприяє якось.

О, які киплять пристрасті навколо вугіллячок! Не знала, що зустріч таке в Інтернеті. Хочу сказати, що я тільки – тільки задумалася про те, що потрібно випробувати вугільну дієту і на собі. А то все худнуть на вуглинах, а я – ні. І прикро стало якось…. Важко так худнути (мені говорили подружки). Але я не буду відступати від планів своїх!

Як приймати правильно активоване вугілля? – За три чотири вуглинки в день. Другий день вже приймаю. Боюся, що до десятого дня не дотягнути мені! Слабка в таких «питаннях». Це чоловік мене пережалел. А в дитинстві – батьки та рідні.

  • як схуднути з таблетками сорбекс
  • як приймати скільки пити нормалакс
  • Скідьки можна скинути ваги коли приймаєш вугілля
  • Як похудати з вугілям
  • Таблетки щоб скинути 7 кг
  • активоване вугілля через який час можна пити
  • біле вугілля відгуки
  • коли пити уголь длЯ схуднення
  • Надійні таблетки щоб похудати
  • по скільки треба їсти вугильних таблеток щоб похудати

Comments are closed!

_0.31MB/0.21364 sec