Як приймати сироватковий протеїн? | Протеїни

Як приймати сироватковий протеїн? | Протеїни Як приймати сироватковий протеїн?

Сироватковий протеїн використовується для набору маси і для схуднення (спалювання жиру), відповідно, в залежності від мети разові порції і умови прийому будуть відрізнятися. Давайте докладніше розглянемо як приймати сироватковий протеїн в кожному

випадку.

Сироватковий протеїн для набору м’язової маси

3390 руб.

1. Сироватковий протеїновий коктейль незамінний після тренування! 90 хвилин після тренування – час, коли травмовані важкими вагами м’язи потребують амінокислотах для початку процесу відновлення та синтезу власного протеїну м’язової тканини. Чим швидше надходять амінокислоти, тим швидше почнеться відновлення і зростання і менше будуть виражені посттренировочние болі в м’язах. Тому так важливо прийняти протеїновий коктейль через півгодини-годину після припинення фізичної активності. Ніякий інший джерело білка не може так швидко наситити м’язи амінокислотами, адже на засвоєння сироваткового білка потрібно всього 30 хвилин.

2. Сироватковий протеїн приймають за годину перед тренуванням як джерело амінокислот ВСАА (замінити цей прийом можна на таблетки ВСАА в чистому вигляді). Необхідно створити запаси цих амінокислот, щоб запобігти виникненню їх дефіциту під час силового тренінгу, оскільки при нестачі ВСАА організм частково зруйнує м’язову тканину, візьме їх з власних протеїнових запасів і витратить на енергетичні потреби.

3. Сироватковий протеїн підходить для прийому вранці відразу після пробудження, щоб запобігти руйнуванню м’язової тканини через вироблення гормону кортизолу . До того ж запаси амінокислот треба терміново заповнювати після тривалого нічного сну. Сироватковий протеїн легко перетравлюється, володіє низькою калорійністю і високою біологічною цінністю, практично миттєво поставляючи Вашому організму повний спектр незамінних амінокислот. (Замість сироваткового протеїну вранці можна використовувати комплексні амінокислоти)

Разова порція сироваткового протеїну повинна становити 25-30 г . більшу кількість приймати за один раз не має сенсу, оскільки організм не здатний засвоїти надлишок сироваткового білка. Зазвичай виробники намагаються витримати вміст протеїну в одній порції близько 20-25 г, враховуючи що приготування коктейлю на знежиреному молоці додасть 3 г білка.

Дослідження показують, що додавання вуглеводів до сироваткового білку підвищує рівень синтезу протеїну в м’язах після тренування в 2 рази по-порівнянні з прийомом чистого протеїнового коктейлю. Тому Всім бажаючим прискорити набір маси рекомендують додавати джерело вуглеводів до свого сироваткового протеїну, наприклад, приготувати коктейль з додаванням банана або солодких ягід. Можна також приймати спеціальні білково-вуглеводні суміші для набору маси – гейнери.

Сироватковий протеїн для спалювання жиру і схуднення

  • протеїновий коктейль з швидким білком

Comments are closed!

_0.31MB/0.00707 sec