Як прибрати живіт за тиждень – Як?

Як прибрати живіт за тиждень – Як? Як прибрати живіт за тиждень

Проводячи довгі хвилини перед дзеркалом, втягуючи живіт і затримуючи дихання, стає зрозуміло, що живіт – вельми проблемна зона. І як його не втягувати, він все одно зрадницьки залишається на місці. Але як зробити так, щоб дзеркало радувало нас своїм

відображенням, та ще й зробити це швидко?

Як прибрати живіт за тиждень

Чи можна прибрати живіт за тиждень? Звичайно так! Однак не варто чекати чудесних перетворень в такі короткі терміни, адже це досить трудомісткий процес. До того ж, все залежить від ваших початкових параметрів. Комусь потрібно прибрати всього пару сантиметрів з живота, а комусь все двадцять. І чим більше ваші параметри, тим повільніше повинно відбуватися схуднення, інакше це загрожує вам обвислій шкірою і розтяжками.

Ті, хто хоч раз намагався прибрати живіт, напевно, помічали, що це не так-то просто. Голодування і виснажливі тренування ефективні не завжди. Тіло худне, а живіт може залишатися на місці. Тут потрібен інший підхід.

Отже, як прибрати живіт за тиждень?

У першу чергу вам потрібно позбутися від шлаків і очистити кишечник. Справа в тому, що з часом в кишечнику накопичується величезна кількість шлаків, які, розкладаючись, засмічують його і виділяють в організм шкідливі речовини. Організм, намагаючись захиститися від усякої «бруду», створює водно-жировий прошарок, яка служить буфером і вбирає в себе всі отрути. Таким чином, зайвий жир – це скупчення непотрібних речовин, які у жінок відкладаються переважно в області живота. Тому для початку необхідно очистити кишечник від шлаків. А робиться це за допомогою клізм. Тому доведеться залишити свою гидливість, якщо ви хочете позбутися від живота за тиждень.

Тут потрібна звичайнісінька клізма на 1,5-2 літра. Вона добре очищає організм, виводить шлаки і запускає процес спалювання зайвого саме в зоні живота. Робити клізми краще через день, додаючи чайну ложку солі на літр води. Таким чином, за тиждень можна скинути близько 3-4 кг і втратити в обсязі живота приблизно 5 см.

Звичайно, якщо ви хочете досягти хороших і швидких результатів, то обмежуватися одними клізмами не варто. Для швидкого схуднення також дуже важливо поліпшити обмін речовин і роботу шлунково-кишкового тракту. Тому дуже важливо стежити за харчуванням і відмовитися від алкоголю і сигарет. Куріння і алкоголь уповільнюють обмін речовин. До того ж, алкогольні напої дуже калорійні, і ці калорії відкладаються переважно на животі.

Як прибрати живіт за тиждень: питання харчування

Якщо ви хочете прибрати живіт за тиждень не сідайте на жорсткі дієти, краще переглянете своє харчування, виключіть всі жирні, калорійні, шкідливі продукти, солодощі, випічку, жирне м’ясо, консерви, копченості. А також через день проводите розвантажувальні дні, тобто чергуйте ситий день з розвантажувальним протягом тижня. Така хитрість дозволяє обдурити наш організм, який не починає робити запаси «на чорний день», як під час жорстких дієт і жир йде швидше. В якості розвантажувальних днів можете вибрати будь за смаком – гречаний, рисовий, яблучний або кефірний день. Також приймайте клітковину, яка допоможе вивести все зайве і знизить калорійність страв.

Щоб поліпшити обмін речовин, необхідно багато і часто пити, не менше 2 літрів води в день. При цьому найкраще вживати талу воду, яка сприяє очищенню лімфи і спалюванню жиру.

Як прибрати живіт за тиждень: фітнес

За допомогою одного спорту складно прибрати живіт за тиждень. Заняття необхідні, щоб привести м’язи і шкіру в тонус і уникнути появи розтяжок. Вправи, що б’ють точно в ціль – це крутіння обруча і вправи на прес. Обруч відмінно розігріває м’язи живота, масажує і різко посилює кровообіг в цій області, що сприяє схудненню. Вправи на прес також вельми ефективно спалюють жири в області талії. Правда, для цього не потрібно виконувати повні підйоми тіла, досить піднімати корпус на 45 градусів. Головне виконувати вправи в швидкому темпі, тоді результат не змусить себе чекати.

Як прибрати живіт за тиждень: додаткові процедури

  • живіт прибр
  • купить втягуючий пояс
  • хто прибрав живіт простим його втягуванням

Comments are closed!