Як прибрати живіт за тиждень | Незвичайне схуднення

Як прибрати живіт за тиждень | Незвичайне схуднення Як прибрати живіт за тиждень

Рейтинг статті – 97/100. всього відгуків – 9

Пам’ятайте, наїдаються ви животик нема за 1 день, тому кардинально схуднути всього за 1 тиждень дуже складно. Краще постаратися зробити цей процес поступальним, тоді й ефект вас порадує більше, ніж при радикальному схудненні.

Як прибрати живіт за тиждень – комплекс заходів

Дотримання наступних пунктів забезпечить плоский живіт у кожній, хто буде суворо дотримуватися даної програми.

Виведення шлаків, очищення кишечника

накопичується велика кількість шлаків розкладаються, засмічують кишечник і виділяють шкідливі речовини. Намагаючись захиститися від таких «брудних» речовин організм створює спеціальну прошарок – водно-жирову, що є буфером і «губкою», що вбирає в себе всі ці отрути. Висновок: зайвий жир є скупченням непотрібних речовин, відкладаються у жінок в основному в області живота. Тобто, в першу чергу, необхідне очищення кишечника від шлаків. У цій нелегкій справі допоможуть клізми. Тут доводиться вибирати між гидливістю і бажанням отримати плоский живіт за тиждень.

Підійде найпростіша клізма, розрахована на півтора-два літри – вона відмінно очистить організм, виведе шлаки, запустить процес спалювання зайвого жиру саме в проблемній зоні живота. Кращий варіант: клізма через день (на літр води половина столової ложки солі). За тиждень можна втратити 3 – 4 кг зайвої ваги і зменшити живіт в обсязі на 5 см.

Для досягнення хороших, а головне швидких результатів у питанні, як прибрати живіт за тиждень не варто обмежуватися лише застосуванням клізм. Поліпшення обміну речовин і роботи шлунку, кишкового – забезпечать більш швидке схуднення. Необхідно суворо стежити за своїм харчуванням, виключити алкоголь і сигарети, які уповільнюють процес метаболізму – обміну речовин.

Питання харчування

Як прибрати живіт за тиждень? Жорсткі дієти в цьому випадку не вихід, краще переглянути своє харчування і виключити жирні, шкідливі, калорійні продукти, а також консерви, солодощі, жирне м’ясо, випічку, копченості. І обов’язково практикувати розвантажувальні дні – чергувати звичайний день з розвантажувальним протягом усього тижня. Такий «обман» організму дозволяє виключити ймовірність формування ним запасів на випадок «черговий голодування». Розвантажувальні дні можуть бути будь-якими: гречані або рисові, кефірів або яблучні – кожен може вибрати на свій смак. Також обов’язковий прийом клітковини, вона допомагає виводити все зайве і знижує калорійність страв.

Для поліпшення обміну речовин, необхідно споживання великої кількості води – близько 2 літрів (не менше!). При цьому пріоритетна тала вода, сприяє спалюванню жиру, очищенню лімфатичної системи.

Фітнес у вирішенні питання, як прибрати живіт за тиждень

Одна фітнес-програма не в змозі забезпечити плоский живіт за тиждень. Вона необхідна для приведення м’язів і шкіри в тонус і запобігання появи розтяжок.

Тут актуальні:

Останній відмінно впливає на м’язи живота, розігріваючи їх, масажуючи і посилюючи кровообіг, що забезпечує схуднення в цій галузі. Тренінги на прес ефективно «працюють» над спалюванням жиру в талії. При цьому підняття корпусу на 45 градусів буде достатнім – головне швидкий темп.

Додаткові процедури

Для обгортання рекомендується використання: спеціальних разогревающих, охолоджуючих масок, какао, кава, морських водоростей, ефірних масел, блакитної глини або спеціального крему скіпар фігура (відгуки про скіпар фігура можна прочитати на сайті).

  • незвичайне схудненя
  • Клізма допомагає схуднути відгуки
  • Як швидку отримати плоский живіт

Comments are closed!