Як прибрати живіт – за допомогою турніка! |

Як прибрати живіт – за допомогою турніка! | Як прибрати живіт – за допомогою турніка!

Опубліковано 12 квітня 2012 | Опублікував admin

Яких тренажерів найбільше у фітнес-залах? На груди, ноги, спину? Звичайно ні! Найбільше в будь-якому

фітнес-залі стоїть тренажерів для м’язів преса. Адже питанням, як прибрати живіт , спантеличено більшість відвідувачів подібних закладів. Але немає нічого ефективніше для пророблення м’язів преса, ніж звичайнісінький турнік! І для вправ на ньому вам зовсім не обов’язково ходити в зал, досить просто виглянути у двір і відшукати там більш-менш підходящу поперечину.

Ліричний відступ…

Але відразу хочу вас застерегти, щоб ваші мрії про кубиках на пресі не розбилися, як кришталевий сервіс в руках п’яного вантажника. Якщо ви власник важкою порції жирку в районі талії, то прибрати цей жир з допомогу одних тільки вправ на прес буде дуже проблематично. Ви зможете накачати солідні м’язи преса, але вони як і раніше будуть приховані під надійним завісою підшкірного жиру, що не бажає показувати їх оточуючим. Якщо ви впізнали себе, то вам пряма дорога на “просушку”. За допомогою яких вправ можна найефективніше просушитися написано тут.

Піднімаємо ноги правильно

Всі вправи на перекладині, так чи інакше, пов’язані з підйомом ніг. Ось тільки більшість людей виконують їх неправильно. Адже ваш прес гойдається не від того, що ви піднімаєте ноги, а від того, що таз тягнеться до грудної клітки. Тому, якщо ви будете піднімати зігнуті в колінах ноги, як це показано на фото внизу, то ніколи не змусите м’язи преса зростати:

Я розумію, що робити махи прямими ногами хоча б до паралелі з підлогою спочатку вийде далеко не у всіх. Тому, пропоную вам почати з тих же підйомів зігнутих в колінах ніг, тільки робити це максимально високо:

Так ви змушуєте підніматися таз до вашої грудей, тобто, активно включаєте в роботу бажані м’язи. А вже після цього можна потихеньку переходити до підйому прямих ніг. Спочатку, до паралелі з підлогою. Коли ви почнете відчувати себе впевнено в цій вправі, то постарайтеся робити махи по повній амплітуді, торкаючись ногами перекладини:

Тільки не займайтеся самообманом, піднімаючи ноги не зусиллями преса, а розгойдуючись всім тілом. Ваше тулуб має знаходитися гранично спокійно, не розгойдуючись під час махів ногами. Якщо вам буде важко утримуватися руками на турніку під час виконання вправ, можете скористатися лямками для турніка . які дуже просто зробити самостійно.

А ось вже після цього, можна почати освоювати, так звані, бічні скручування, повертаючи корпус вліво-вправо, в процесі підйому ніг:

Дотримуючись ці рекомендації, ви назавжди вирішите для себе проблему, як прибрати живіт .

З дистрофіка в хитавиці за півроку

Comments are closed!

_0.31MB/0.00779 sec