Як прибрати живіт за 3 дні?

Як прибрати живіт за 3 дні? Як прибрати живіт за 3 дні?

Як прибрати живіт за 3 дні?

Ну що, ви знову в замішанні? На носі важлива подія – може бути, корпоративна вечірка на роботі, а може бути, і ваше весілля? А так сподобався костюм або плаття ніяк не хочуть сидіти на вас, як треба.

І ви прикидаєте:

а що якщо мені позбутися свого набридлого живота за 3 дні? Що ж, скажу вам відверто: ви або занадто критичні, і ваш животик не так вже й великий, що від нього можна позбутися за 3 дні, всього лише збільшивши навантаження на прес і обмеживши себе в їжі.

Або вважаєте себе всемогутнім, щоб всі ваші зайві сантиметри, так «любовно» набираються протягом місяця, двох-трьох… так просто пішли за 3-4 дня!

Ні, ну ви посудіть самі: ви методично жували булки, пропускали заняття в тренажерке, а тепер хочете ось так, одним махом позбутися зайвих сантиметрів. Давайте трохи розберемося, чому неможливо розв’язати цю проблему так швидко. Шар підшкірного жиру у всіх людей різний, відповідно, і кількість часу, витрачений на тренування, буде різним. У когось це займе місяць-півтора, а комусь і півроку занять буде мало. Щоб жир на животі й боках почав йти, потрібні регулярні тренування + правильне харчування.

Також ви можете спробувати почати качати прес. Ха, у вас є три дні, щоб прибрати свій животик. Ну давайте, починаємо! Вранці, в обід і ввечері.. качаємо, качаємо, качаємо прес. Намагаємося нічого не їсти. На всі зауваження рідних, що «напевно це важко» і «так ти і так гарний / красива», відповідаємо якомога різкіше, ми ж намагаємося, нічого нам заважати! І ось проходить три дні, у вас моторошно болять м’язи живота, ви не можете зігнутися-розігнутися-обернутися. Але ви моторошно задоволені собою, і навіть можете за тим жирком, що на вашому животі, побачити якісь слабкі обриси «кубиків»! Вітаю! А втім, розвіємо відразу ваші ілюзії.

перше, качати прес. не позбувшись зайвої жирової тканини, принаймні, нерентабельно, чи що. М’язи-то після вправ на прес помітно збільшуються. І що в результаті ви маєте? М’язи + шар жиру на животі = що збільшився обсяг живота сантиметра так на два-три, а то й більше, дивлячись як ви старалися з вправами на прес і їх кількістю.

А по-друге, давайте засвоїмо одну річ: все потрібно робити послідовно. І якщо фахівці в області здорового харчування радять робити все в комплексі для здобуття красивого підтягнутого животика, значить, вони досить розбираються в цьому питанні. І якщо вони говорять, що спочатку потрібно «відредагувати» своє харчування і розподілити навантаження протягом всього вашого дня, значить, так правильно, повірте ім.

Ну а те, що ви нарешті усвідомили проблему, що пора б уже позбутися цих зайвих сантиметрів на животі, гідно поваги! Ви молодці, ви на правильному шляху. Не опускайте руки, не все вирішується відразу. І якщо у тих красунь і красенів в рекламі фітнес клубів і на обкладинках журналів, красиві й стрункі животики, значить це реально і у вас все вийде! Не за три дні, але обов’язково вийде!

Це теж може бути Вам цікаво:

  • як похудати в животі за 3 дні
  • як прибрати живіт за 3
  • ЯК ПРОТЯГОМ ДВОХ ТРЬОХ ДНІВ ПРИБРАТИ ЖИВІТ

Comments are closed!

_0.31MB/0.00360 sec