Як прибрати живіт і боки

Як прибрати живіт і боки Як прибрати живіт і боки

Корекція фігури – завдання не з легких, особливо якщо мова йде про таких проблемних зонах, як живіт і боки. Жирок на цих місцях наростає стрімко, а йти також швидко ну ніяк не бажає! Так, прибрати жир з живота

і боків досить складно, але неможливого немає нічого, і тому є безліч наочних прикладів. Взявшись за справу зі старанням та ентузіазмом (адже краса коштує того, чи не так?), Уважно вивчивши поради фахівців про те, як прибрати живіт і боки, і, найголовніше, втіливши ці поради в життя, можна стати набагато привабливіше і, що теж важливо, здоровіше.

Комплексний підхід

Просто скинути вагу і вирішити проблему, як прибрати живіт і боки – зовсім не одне і те ж. Щоб досягти потрібного ефекту, однієї дієти зовсім недостатньо.

перше, у людини, яка не займається спортом, розташовані на черевному пресі м’язи працюють дуже мало і не тримаються в тонусі (цим, до речі, пояснюється наявність невеликого животика навіть у людей з нормальною масою тіла).

друге, наша фізіологія така, що стегна і живіт «поправляються» раніше, ніж інші частини тіла, і, відповідно, розлучаються з жиром останніми.

З іншого боку жир, розташований на животі, має свої особливості – він дуже неподатлів, і після самих інтенсивних тренувань до кінця не зникає, хоча м’язи під ним стають набагато сильніше.

Вихід один – програма корекції фігури повинна складатися з низькокалорійної дієти, гімнастики, що включає в себе спеціальні вправи, щоб прибрати живіт і боки, і кардиотренировок, сприяють активізації процесу спалювання жиру.

Дієта для тонкої талії

Тривалість низькокалорійної дієти – 2 тижні. Втрата ваги – близько 5 кг. Її краса в тому, що жир йде саме з стегон і живота, не завдаючи великої «збитку» іншим частинам тіла.

Дієта вигідно відрізняється від їй подібних тим, що немає необхідності закуповувати продукти і готувати блюда відповідно якомусь суворому меню – досить виключити з раціону «заборонені» продукти і підраховувати кількість споживаних за день калорій.

Отже, правило перше – денний раціон може складатися з будь-яких страв, загальна калорійність яких не перевищує 1300 Ккал (менше 1000 небажано, так як це небезпечно для здоров’я). Таблиці калорійності продуктів можна знайти в будь-якій кулінарній книзі, а визначати вагу продуктів краще за допомогою кухонних вагів.

Правило друге – необхідно обмежити (а краще виключити зовсім) споживання здобного і мучного, солодкого, солоного, жирного, гострого і збуджує апетит. Небажано пити каву та алкогольні напої.

Що ж залишається? Не так вже й мало!

Можна їсти будь-які овочі і фрукти, яйця, нежирне м’ясо (птиця або яловичина), крупи, молочні продукти з низьким вмістом жиру.

Воду пити можна і потрібно – 2 літра в день, не рахуючи зеленого чаю і соків.

Двотижневий курс дієти можна повторювати після перерви в 1-2 місяці, але і в інший час не варто занадто захоплюватися шкідливими продуктами, адже втрачену вагу має властивість повертатися з лишком, а позбутися його буде з кожним разом важче і важче! < / p> Кардиотренировки необхідні!

Щоб активізувати процес спалювання жиру, дієту і вправи для преса рекомендується доповнити кардіотренуваннями – фізичною активністю, спрямованої на зміцнення серцево-судинної системи та розвиток витривалості. Максимальна витрачання жиру відбувається при заняттях середньої і низької інтенсивності, які тривають не менше півгодини.

Не має великого значення, чим саме займатися – аеробікою, танцями, бігом або катанням на роликових ковзанах, головне, щоб заняття були регулярними і постійними.

На першому місці за результативністю варто біг підтюпцем або ходьба. Чудовий результат мають тренування, які проводяться 4-5 разів на тиждень (кожна не менше 30-45 хв).

Для жінок, стурбованих тим, як прибрати живіт і боки швидко, відмінно підійде слайд-аеробіка – спеціальний вид аеробіки, де вправи виконуються на особливому килимку з ковзаючою поверхнею.

Так, жир на талії і боках – річ неприємна, але впевненість у своїх силах і терпіння обов’язково приведуть до успіху того, хто буде методично йти до своєї мети!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00595 sec