Як прибрати живіт і боки швидко? Вправи, щоб прибрати жир з живота і боків

Як прибрати живіт і боки швидко? Вправи, щоб прибрати жир з живота і боків. Як прибрати живіт і боки швидко? Вправи, дієта, щоб прибрати жир з живота і боків.

Як прибрати зайвий живіт? Дієта і вправи, щоб швидко прибрати жир з живота:

На спину лягайте. Руки розташовуйте під голову. Ноги потрібно зігнути в області колін. Потім підніміть їх. Ваша найближча мета полягає в наступному: лівим ліктем дотягує і торкайтеся правого коліна. Зробили? Зробіть навпаки тепер: правим ліктем до лівого коліна дотягує і торкайтеся. Кількість разів – ваш вибір. Положення – на спині. Згадайте числа «п’ять», «вісім», «один», «чотири». Пишіть їх ногами. Повторюється вправу від чотирьох до дванадцяти разів. Дихання, при виконанні вправи, має бути абсолютно вільним. Беріть стільчик. Лягайте на неї попереком. Однією рукою (будь-який) необхідно «дотримуватися» за спинку стільчика. Іншою рукою потрібно за сидіння триматися. Плечі і ніжки опустіть нижче. Що тепер? Просто сідайте. Сідайте зручніше. Зігніть, легенько, ніжки в колінах. Тіло «просувайте» трохи вперед. Пяточки від підлоги не відривайте. Повторіть вправу десять разів, не забуваючи стежити за свободою дихання. Дієта для «прибирання» живота. Сніданок: кілька хлібців і кілька яєць. Обід: овочевий салат (двісті – двісті п’ятдесят грамів). Вечеря: фрукти, біфштекс, варена квасоля (сімдесят грамів).

Як прибрати

боки? Вправи і дієта, щоб прибрати жир з боків:

Правильний режим вашого харчування. Його необхідно дотримуватися, щоб не було «бочків» на вашій прекрасній талії. Намагайтеся і прагнете: 1) Їжте рис (коричневий), бобові, кабачки, огірочки, яблука і зелень. 2) Хочете їсти в перервах прийому їжі, їжте фрукти. 3) Пам’ятайте, що кожен ваш сніданок повинен бути оснащений калоріями, повинен бути «повноцінним». 4) Забувайте про маринованому, газованому, солодкому і жирному. Ставайте на коліна. Прогніться трішечки вперед. Руки – це ваша опора. Здійсніть мах ногою. Мах повинен бути дуже сильний. При цьому одночасно потрібно відкинути голову назад. Кількість вправ – десять – п’ятнадцять. Затисніть м’ячик між ніг. Ноги зігніть в колінах. Слідкуйте, щоб піднятими вони були на дев’яносто градусів. Опускайте ноги вправо. Опускайте їх в колишнє положення і опустіть ніжки вліво. Повторюйте від шести до п’ятнадцяти разів. На підлогу сідайте. Схрестіть ніжки. Праву руку витягайте як можливо далі в стороночку. Нахиліться. Сідниці не повинні бути навіть трішки підняті, але стегно повинно торкатися до підлоги. Схрестіть ноги, сидячи на підлозі. Руку (праву) відведіть за спинку, спираючись на підлогу (тримаючи долоню лівої руки на правій коліні). Прилаштовують своє тіло так, ніби його корпус «викручені». Тіло намагайтеся розгорнути (як можна сильніше). Слідкуйте за видихами і вдихами: вдихніть і видихніть десять разів. Беріть гантелечкі в руки. Ручки підійміть строго вгору. Нахиліться в одну сторону (повільно). Після – в іншу. У загальній сумі вистачить і десяти раз. Дістаньте з шафки улюблений фітбол. Спину розправляйте. Всією стопою і ногою упирайтеся в підлогу. Приділіть увагу тазу: рухайте нею з усієї енергійністю. Верхня частина вашого тулуба повинна залишатися статичною. Вправа це зробіть п’ятнадцять разів. Встановіть ніжки на ширині плечей. Одну з ступень розгорніть на дев’яносто градусів назовні. Другу ступню потрібно розгорнути на сорок п’ять градусів, але всередину. Ручки розведіть в сторони на плечовому рівні. Ногу в коліні (ту, яку повернена назовні), зігніть в коліні. І голову поверніть в ту ж саму сторону. Вправа повторіть десять разів. Обруч. Крутите його все частіше і частіше, щоб прибрати всю «настирливість» боків. Краще вибирайте такий обруч, в якому є «пупиришки». Він – найефективніший. Лягайте на фітбол правим боком. Ноги тримайте випрямленими. Одну ногу (праву) необхідно розташувати на підлозі. Ноги повинні спиратися на ступню праву із зовнішнього боку. Підніміть ліву ногу і повертайте її в попереднє положення. Аналогічні руху здійсните по шість – сім разів.

Відгуки дівчат і жінок про схуднення:

Я на велотренажері катаюся. Він вдома стоїть у мене. І жодного дня не припадати пилом. Сестричка просить покататися, але я не даю, бо хочу більше часу витрачати на свою фігуру. Я ж відпустка взяла за свій рахунок. І все це заради краси! Батьки лають, що я занадто багато часу «катаюся», але я намагаюся пояснити їм, що мені дійсно необхідно це. Я худну на очах! Христинка – мандаринка. Дієта – крутіше всіх вправ. Головне, щоб до анорексії не дійти. А то надивлюся передач всяких – різних, а потім взагалі не знаю, що зробити зі своєю фігурою, уникаючи будь-яких дієт. Мені подобається діетку на салатик з помідорів. Можна і сіль в нього додати, але трошки. Лерка. Бігаю щоранку, бігаю кожен вечір. Втомилася, звичайно, але звикла. Шкода, що живу в приватному будинку. Так би носилася по поверхах, щоб схуднути швидше. Може, варто до хлопця свого переселитися? Він на двадцятому поверсі живе. Уявляєте, як класно. Іріша. Мені не потрібна дієта. Я від природи зовсім худюсенькая. І живіт, і боки ніколи не страждали зайвими кілограмами. А тим, у кого є проблеми, можу порадити частіше рухатися, і менше їсти. Ольга. Фітбол! Він рулит! Допоміг багатьом моїм колегам по роботі. Ще крутіше – аеробіка і гімнастика. Можна і поєднувати все. А якщо ще і їсти несолодке, несолоне – взагалі чудово. Важко звикнути до такого способу життя, але доведеться, якщо заважає животик або заважають боки. Оксана. Менше спати, менше їсти, більше ходити і бігати! Я частенько поступаю саме таким чином. Це стало для мене як звичка. І навіть не заважає. Правда, довелося відмовитися від моїх улюблених пирогів з маком. Мама так їх смачно виготавлівает! І борщик її не їм. Ех, шкода, що не можна насолоджуватися смаком їжі коханої, але я вибираю красу. Маріанна. Таблетки для схуднення купила. Для спорту я лінива занадто. Ось і знайшла вихід, який видався мені легким. Якщо дізнаюся нормальні результати – повідомлю вам. Та я і так повідомлю, незалежно від того, наскільки вони нормальними будуть. Таблетки ховаю від мами, а то влаштує істеричний скандал. Вона вважає, що худнути не треба мені, а мене все сильніше дратує жирок на животі.

  • чого у мене жир на животі на боках
  • як схуднути в боки аш до анорексії
  • шо не можна їсти щоб не було боків
  • що їсти щоб схуднути в боки
  • як прибрати боки хлопцю

Comments are closed!

_0.32MB/0.00628 sec