Як прибрати живіт і боки чоловікові? Відповідь на це питання знайдений

Як прибрати живіт і боки чоловікові? Відповідь на це питання знайдений Як легко прибрати живіт і боки чоловікові в домашніх умовах

Всі чоловіки, які страждають від надмірної ваги, бажають мати міцний торс. Цього хочуть навіть ті, хто ніколи не говорить

про це і навіть стверджує зворотне. Адже крім усього іншого, міцний торс інстинктивно привертає увагу жінок. Набрати вагу легко, але от позбавлення від нього буде тривалим і важким.

Для знищення зайвих кілограмів не слід шукати в інтернеті чудодійні методики і таблетки. Дати хороший результат без шкоди для здоров’я можуть тільки тренування, збалансована дієта і зміна способу життя, що часом дається дуже нелегко.

Вправи для спалювання жиру в області боків і живота

Давайте розберемося, як прибрати живіт і боки чоловікові ?

Для схуднення в цих частинах тіла головну увагу слід звернути на косі м’язи живота, преса і нижньої частини спини. Саме ці групи м’язів активно задіюються протягом усього дня під час ходьби, підняття речей, нахилів і тому подібних рухів. Для підтримки їх в хорошій формі слід записатися в тренажерний зал, по можливості тренування слід проводити під наглядом тренера. Але навіть без нього, завдяки безлічі дзеркал, встановлених у залах, контролювати правильність виконання не складе особливих труднощів.

Найбільш ефективними будуть такі вправи:

    Скручування на прес; Біг на місці в упорі лежачи (вправа називається «альпініст»); Скручування на фітнес-м’ячі; Підйом ніг у висі на перекладині і брусах; Бічне утримання; Підйоми тулуба лежачи на спині (необхідно доторкнутися до стіп); Жим гантелей.

Всі ці вправи необхідно повторювати по 10-20 разів і робити по 3 підходи для кожного з них. Крім цього, не варто забувати про розминку. Дуже непоганим доповненням до даних тренувань будуть біг, плавання і їзда на велосипеді.

Однак, якщо мова йде про дуже гладка людина, починати посилені тренування вкрай не рекомендується. Біг і тренажерний зал краще залишити на пізніший час, а спочатку необхідно змінити свій раціон і почати здійснювати піші прогулянки. Потрібно щодня проходити хоча б 1-2 кілометра, починаючи з 20 хвилин на день і протягом 10 днів довести час прогулянок до 1-2 годин.

Питання про те, як накачати нижні кубики преса вас більше не стане хвилювати, якщо прочитаєте статті про тренування черевних м’язів на нашому сайті.

Ну, а якщо у вас немає можливості відвідувати тренажерний зал, то наша кругова тренування в домашніх умовах http://fitnessguides. ru/kak-nachatsya-v-domashnix-usloviyax/ вам припаде до душі.

Стратегія занять спортом

Крім самих вправ вкрай важливим залишається і кількість тренувальних днів. Не варто займатися кожен день по кілька годин. Цілком достатньо буде 3-4 тренування щотижня. Також не варто повторювати одні й ті ж вправи на кожному занятті, тому як тіло швидко звикне до одноманітним навантажень і ефект знизиться. Тому рекомендується кожне тренування варіювати не тільки черговість вправ, але й кількість повторень.

Кардиотренировки

Таку назву носять заняття з інтервального високою інтенсивністю. Проводити їх потрібно хоча б 1 раз на тиждень, бажано в той день, після якого слід кілька діб відпочинку, оскільки організму буде необхідний час для відновлення.

Кардіотренування – експерт в суперечках з питанням про те, як позбавитися від живота і боків чоловікові.

Весь сенс подібної тренування в швидкій зміні інтенсивності навантаження. Наприклад, у разі занять бігом, потрібно кілька хвилин пробігти у високому темпі, після цього знизити швидкість і також пробігти деякий час. Таким чином, слід провести все тренування. Це стосується не тільки бігу, але й інших видів спорту (плавання, їзда на велосипеді, стрибки на скакалці). Саме під час таких тренувань організм спалює велику кількість жиру.

Хочете проводити високоінтенсивні тренування вдома? Тоді наша кардиотренировка в домашніх умовах вам піде самий раз.

Кроссфіт – це ще один вид високоинтенсивной тренування. Все про заняттях кроссфітом будинку ви знайдете тут http://fitnessguides. ru/krossfit-v-domashnix-usloviyax-legko/.

Дієта

У прагненні не тільки скинути вагу, але і спалити жир на боках і животі, одних тренувань недостатньо. Слід велику увагу приділити способу життя в цілому, і харчуванню зокрема. Для збалансованого харчування слід підрахувати необхідну кількість калорій і спалювати їх більше, ніж споживати. Також організму потрібно білок – матеріал, необхідний для набору м’язової маси.

Для звичайної людини щоденна норма білка становить 1 грам на 1 кілограм ваги, але якщо ви прагнете схуднути, тільки кількість білка в раціоні треба збільшити до 2 грамів на один кілограм ваги.

Для того щоб прибрати жир на боках і животі, співвідношення білків, жирів і вуглеводів в їжі має бути наступним:

    Жири – 20%; Білки – 50%; Вуглеводи – 30%.

Що стосується вуглеводів, то вони поділяються на прості і складні. Перевагу краще віддати складним вуглеводам, тому як вони довше перетравлюються і вбираються в кров, а це забезпечує рівномірний викид енергії. Для отримання складних вуглеводів рекомендується вживати:

1. Сирі овочі і фрукти (яблука, груші, моркву, капуста, огірки);

2. Каші крупного полола (пшенична, гречана),

3. Хліб з висівками;

4. Зернобобові (соя, сочевиця, горох і т. д.).

А от прості вуглеводи, до яких відносяться чіпси, солодке, картопля, соки, печиво і т. п. краще виключити з раціону.

Ні в якому разі не слід допускати дефіциту білків, інакше для його заповнення організм почне спалювати м’язи.

Вкрай не рекомендується захоплюватися новомодними дієтами:

    Соковая;

Кефірна;

Кавунова.

Справа в тому, що при вживанні в їжу тільки одного з цих продуктів протягом декількох днів, погана фігура і виснаження організму забезпечені.

В цілому, для успішного спалювання жиру на боках і животі, слід змінити свій спосіб життя, почати правильно харчуватися і займатися спортом. Головне – перебороти лінь і знайти в собі сили для таких змін.

Ну а наша дієта, заснована на періодичному голодуванні, підійде всім, кого хвилює питання зайвої ваги. Всі про цю дієту ви знайдете за цією адресою http://fitnessguides. ru/periodicheskoe-golodanie-kak-dieta-dlya-sushki-tela/.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01337 sec