Як прибрати живіт чоловікові

Як прибрати живіт чоловікові Як прибрати живіт чоловікові

Читайте також:

Як прибрати живіт чоловікові . Чоловіки рідше задаються даним питанням. У талії додалися зайві сантиметри? Виріс «пивний» животик? Стали малі улюблені брюки? Пора приймати якісь заходи! Здавалося б, позбутися

від живота дуже складно. Але це не так! Слідуючи дуже простим рекомендаціям, можна повернути собі колишню стрункість.

Отже, як же прибрати живіт чоловікові? Три складові, що не дозволяють животу поводитися безкарно – очищення, правильне харчування і спортивні заняття. Прибрати живіт чоловікові допоможе очищення організму від шлаків, що накопичилися в кишечнику. Початківці розкладатися в шлунку залишки їжі створюють проблему, з якою організм всіма силами намагається впоратися. Залишаються в організмі речовини без особливої??праці накопичуються в жировій прошарку на животі, через що він росте, незважаючи на всі старання.

Прибрати ці залишки можна за допомогою очищення кишечника. Для цього потрібно кожні 2 дні протягом 2 тижнів робити 2-х літрову клізму з чайною ложкою солі. Це дозволить привести організм в норму.

Ці страшні процедури допоможуть прибрати живіт чоловікові, однак при цьому може некрасиво обвиснути його шкіра. Справитися з цією неприємністю допоможуть хитання преса. На жаль, без фізичних навантажень обійтися не вдасться, займатися доведеться постійно. 10-ти хвилинне заняття з обручем потрібно чергувати з хитанням преса. Для преса найкраще підійде вправа «ножиці». Для якнайшвидшого ефекту заняття варто проводити вранці і ввечері, роблячи по три почергових підходу.

Відео з вправами які допоможуть прибрати живіт.

Також прибрати живіт чоловікові допоможуть вправа для м’язів живота і преса “Ножиці”

За допомогою цієї вправи живіт гарантовано зменшиться. «Ножицями» можна зміцнити м’язи нижнього преса і прибрати жирок в місцях особливо легкого його накопичення – на животі нижче пупка. У цьому місці його найскладніше прибрати, але за допомогою «ножиць» цілком реально. Для цього потрібно лягти на спину і випрямити ноги, руки покласти під сідниці долонями вниз. При виконанні вправи голова і поперек не повинні відриватися від підлоги. Глибоко вдихнувши і затримавши дихання, потрібно підняти ноги над підлогою на 10-15 см. Прямими ногами з витягнутими носками потрібно робити широкі махи, схрещуючи ноги навхрест і міняючи поперемінно верхню ногу. Вправа виконується на 8-10 рахунків. Звільнивши дихання і прийнявши початкову позу, роблять 3 повторення.

При виконанні вправи потрібно стежити за становищем попереку, що не піднімаючи її з підлоги. Шкарпетки повинні бути витягнутими, але при цьому ступні не повинні бути високо піднятими. Махи потрібно робити швидко, широко і енергійно.

Крім очищення і фізичних навантажень важливо збалансувати харчування. У меню бажано суттєво зменшити кількість жирної і висококалорійної їжі, а краще взагалі її виключити. При цьому рекомендується збільшити обсяг споживаної рідини до 3-х літрів на день, щоб істотно збільшити водообмін. Для поліпшення виведення зайвої вологи з організму можна попити сечогінний відвар. Виконуйте це і вас вийде прибрати живіт!

Відмінне відео для мотивації від FEDOR BODYBUILDING

  • очистити кишечник зменшиться живіт

Comments are closed!

_0.31MB/0.01282 sec