Як прибрати живіт? 5 важливих правил для плоского живота

Як прибрати живіт? 5 важливих правил для плоского живота Як прибрати живіт? 5 важливих правил для плоского живота

  Причини поява живота Як прибрати живіт Правильне харчування Ефективні вправи Очищаємо кишечник

Існує кілька основних причин появи живота:

  ослаблення і розтягнення м’язів черевного преса; поява зайвого підшкірного жиру; порушення в роботі кишечника; утворення жирів, розташованих навколо внутрішніх органів за шаром м’язів.

Без усунення

цих причин неможливо придбати гарний підтягнутий живіт і отримати рельєфний прес з кубиками. Іноді прояв і вплив цих чотирьох негативних факторів проявляється в нерівній ступеня, помічається переважання тільки однією з причин, по якій утворилася проблема з фігурою.

Наприклад, маючи достатньо міцні м’язи преса, у людини накопичилися зайві жири, тому живіт нікуди не зникає. Або протилежна ситуація: розтягнуті і слабкі м’язи преса за відсутності жирових відкладень не зможуть тримати форму. Якщо живіт занадто великий, швидше за все це наслідок впливу на фігуру всіх чотирьох причин.

Щоб прибрати живіт, необхідно позбутися від причин, по яких він утворився спочатку:

  позбутися від внутрішніх і підшкірних жирів; схуднути; зміцнити слабкі м’язи черевного преса; очистити кишечник, поліпшити його роботу і обмін речовин.

До вирішення взаємопов’язаних завдань необхідно застосовувати комплексний підхід. При виконанні різних фізичних вправ ви не тільки зміцнюєте прес, а й витрачаєте енергію, що призводить до ефективного спалювання жирів.

Підвищуючи витривалість і силу м’язів преса, ви також сприяєте поліпшенню кровообігу і приводите в норму роботу кишечника, на який руху під час качання преса діють як легкий масаж.

Вправи для черевного преса приносять величезну користь для здоров’я і покращують стан всього організму.

Щоб отримати тонку талію і прес, який буде чітко видно, варто позбутися від жиру, що приховує вашу красу.

Основним правилом, яке приведе вас успіху, є вирішення двох головних завдань:

  організація правильного раціонального харчування; регулярне виконання комплексу вправ для спалювання зайвих жирів.

Правильне харчування

Жоден, навіть самий ефективний комплекс фізичних вправ і інтенсивні тренування не допоможуть вам, якщо ви неправильно харчуєтеся або наїдаєтеся відразу після занять.

Щоб домогтися помітних результатів, відкоригуйте ваш раціон. Від харчування безпосередньо залежить швидкість і ефективність вирішення проблеми.

При невеликому животі достатньо буде виключити вживання жирних продуктів, а також візьміть за правило вечеряти кефіром зі свіжими фруктами.

Якщо підшкірного жиру багато, слід грунтовно замінювати ваші страви і продукти харчування більш корисними. Це не означає, що вам потрібно голодувати – розумно буде просто відкоригувати щоденне меню і вживати їжу в помірних кількостях. Тоді результат ви помітите досить швидко.

Пам’ятайте: при вживанні кількості їжі, що перевищує норму, ваш організм не витрачає жири, а тільки накопичує, а разом з тим, з’являється ще більше зайвих кілограмів. Обов’язковою умовою позбавлення від жирів і живота є створення дефіциту енергії.

Комплекс фізичних вправ – друга складова для досягнення результату. Заняття, спрямовані на посилення м’язів черевного преса, сприяють спалюванню зайвих жирів. Але часто буває, що цього недостатньо для придбання красивих форм.

Для ефективного швидкого впливу на талію і живіт слід тренувати м’язи всього тіла. Витрата жирів організмом проявляється не тільки в місці, на вирішення проблеми з яким направлені заняття, але і у всьому організмі в цілому. Наприклад, під час присідань спалюються не тільки жирові відкладення на ногах, а й на всьому тілі. Саме тому фізичне навантаження має бути комплексною і спрямованою на всі групи м’язів.

Чим різноманітніше будуть вправи, включені в щоденні тренування, тим швидше ваш живіт стане підтягнутим. Спортивна програма повинна впливати на все тіло, міцні м’язи чудово витрачають енергію, а значить, швидко позбавляють від зайвого підшкірного жиру.

Вправа № 1 «V-UP»

І. П.: лежачи на лаві або на підлозі, ноги зігнуті в колінах, руки підняті вгору, шия і голова розслаблені.

Піднімайте груди і підборіддя вгору, при цьому ви повинні відчувати напругу м’язів живота, відривайте плечі від лави або статі, піднімайте ноги і намагайтеся торкнутися їх руками. Поверніться в і. п.

Вправа № 2 «Дістаємо палець ноги»

І. П.: лежачи на лаві або на підлозі, ноги підняті вгору, шия і голова розслаблені.

Напружуючи м’язи живота, піднімайте груди і підборіддя вгору, потім відривайте плечі від опори, витягайте одну руку і дотягується їй до протилежної ноги. Поверніться в і. п. і повторіть те ж саме з іншою рукою.

При виконанні цієї вправи не забувайте тримати спину і голову в нейтральному розслабленому положенні. Різке згинання або напруга може стати причиною виникнення травми. Можна взяти в руки гімнастичний м’яч для посилення опору, для зменшення – можна тримати руки ближче до тіла.

Вправа № 3 «Дошка»

І. П.: лежачи на підлозі.

Додайте передпліччя на підлозі і витягайте тіло в одну лінію – ноги і передпліччя. Затримайтеся в такому положенні протягом декількох секунд.

Вправа № 4 «Складні стрибки»

Намагайтеся стрибнути якомога вище і, приземлившись, торкнутися підлоги руками. Потім, спираючись на руки, отпригніте ногами назад. На пару секунд витягніться в повний зріст, поверніться в і. п. швидко. Повторіть вправи кілька разів (скільки зможете виконати).

Вправа № 65 «Живіт-відбійник»

І. П.: передпліччя і лікті на підлозі, ступні впираються на пальці ніг, тіло трохи піднесено.

Напружте живіт і постарайтеся втягнути його, підніміть стегна вгору і затримаєтеся в такому положенні на декілька секунд. Поверніться в і. п. Повторіть вправу кілька разів.

Вправа № 6 «Піднімання ніг»

І. П.: лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах.

Піднімайте ноги вгору, перпендикулярно підлозі, потім повільно опускайте ноги, коли більше не зможете утримувати їх. Повторіть вправу максимально можлива кількість разів.

Під час виконання стежте, щоб поперек була щільно притиснута до підлоги, а в животі відчувалася напруга.

Як додаткові рекомендацій можна відзначити кілька корисних порад:

  При відсутності протипоказань до вживання кефіру, обов’язково включите його в своє щоденне меню. Випивайте склянку цього корисного продукту і ефективного засобу для схуднення ввечері, прагніть по можливості використовувати його в якості доповнення до ранковим і денним страв. Щоб стимулювати кишечник, рекомендується випивати склянку води з ранку натщесерце. Пийте прохолодну очищену воду вранці і за півгодини до початку спортивного тренування. Приймайте 1-2 столові ложки оливкової або лляної олії на порожній шлунок, запиваючи чаєм, водою або соком.

До складу цих рослинних масел входить велика кількість корисних жирних кислот, які сприяють переробці ваших запасів жиру. Застосування всього декількох крапель цих олій в день допомагає нормалізації роботи кишечника і позбавлення від зайвої ваги.

  Включіть в ваш раціон більше рослинних продуктів, які мають у складі волокна, стимулюючі очищення і роботу кишечника.

До таких блюд відносяться:

  груші; вівсянка; яблука; сливи; апельсини; цибулю, кріп і інша зелень; огірки; помідори; кабачки; болгарський перець; капуста; морква та багато інших.

Всі ці продукти низькокалорійні, містять величезну кількість мінералів, вітамінів, різноманітних корисних речовин. Можна почати день з вівсянки і яблука на сніданок, вдень приготувати обід з салату з овочами і зеленню, а ввечері включити у вечерю грушу.

Дотримуючись три правила, які полягають у правильному харчуванні, щоденних тренуваннях і поліпшенні роботи кишечника, ви швидко зможете добитися відмінних результатів. Живіт зникне без сліду, ваше тіло стане гарним і здоровим.

 • які вправи замінюють качання пресу
 • опори для качання ніг і живота
 • Чи буде худати живіт підчас качання пресу
 • чи можуть твердіти мязи живота підчас вправ
 • Як дістати мязи
 • як качання пресу діє на фігуру
 • Як отримати гарне тіло без діє і тренувань
 • як отримати гарний прес
 • як отримати гарну фігуру
 • як швидко і ефективно отримати гарну талію

Comments are closed!

_0.32MB/0.01515 sec