Як прибрати жир з живота: практичні поради та рекомендації

Як прибрати жир з живота: практичні поради та рекомендації Плоский живіт не міф, а реальність! Як прибрати жир з живота?

Як прибрати зайві кілограми і жир з живота, – питання, яке хвилює не тільки всіх жінок з притаманною нам фізіологією, а й багатьох чоловіків. І проблема не тільки в тому, що хочеться виглядати підтягнутою, стрункою,

хоча – це, безумовно, важливо.

Відомі медики вважають, що прибирати жир з живота просто необхідно, так як він більш небезпечний, ніж підшкірний жир на стегнах, хоча він теж нікого не прикрашає.

Зайвий жир на талії, животі пов’язаний з ризиком для здоров’я і виникненням таких захворювань, як: метаболічний синдром, цукровий діабет, серцево-судинна система та інші!

Тому необхідно стежити за нормальною вагою, жировими відкладеннями з ранніх років, адже прибрати жир з живота набагато складніше, ніж запобігти його появі.

І, тим не менш, підтримувати ідеальну вагу і прибрати жир з живота – це різні речі. Так як у нас, навіть з нормальною вагою тіла є невеликий живіт. Це пояснюється тим, що коли ми не займаємося спортом, черевні м’язи не працюють і атрофуються.

А наша фізіологія така, що зайвий жир в першу чергу відкладається на животі, попі, стегнах, а ось забирається в останню чергу, навіть коли ми помітно худнемо. Адже навіть після інтенсивних тренувань, зміцнення м’язів, він до кінця не йде. Тому проблема того як прибрати жир з живота і боків – стоїть гостро у сотень тисяч жінок!

ПАМ’ЯТАЙТЕ: щоб прибрати жир з живота, необхідний комплексний підхід, що складається з низькокалорійної їжі і спеціальних гімнастичних вправ!

Щоб прибрати внутрішній жир з живота, спини, боків, попи – відмовляємося від висококалорійної їжі

Найголовніше проблемі зайвого жиру – бажання, позитивний настрій. Якщо ви вирішили прибрати жир з живота, попи, спини, боків, необхідно відмовитися (або скоротити до мінімуму) від жирної висококалорійної їжі, борошняних виробів, солодощів.

Природно, на все потрібен час, за один день чи навіть за тиждень нічого значного не станеться і відмовитися від звичної для вас їжі – непросто. Але, якщо ви налаштовані, і хочете якнайшвидше прибрати жир з живота, то для початку можна замінити жирне смажене м’ясо пісним вареним м’ясом, домашньою птицею, яйцям, рибою, нежирними молочними продуктами.

Щоб прибрати жир з живота спини, попи, необхідно поступово виключати з раціону улюблений картопля, макаронні вироби. Віддати перевагу продуктам містить клітковину, таким як: різні крупи, ячмінь, пшениця, бобові, рис, фрукти і овочі. З овочів можна використовувати практично все – це можуть бути всі види капусти, огірки, помідори, кабачки, перець, кріп, петрушка і все інше. Для того щоб прибрати жир з живота, дуже корисні нежирні молочнокислі продукти.

Прибрати жир з живота, попи, боків, спини допоможуть дієти: кефірна, гречана. рисова, а також селеровому суп для схуднення і корінь імбиру. Вони не тільки допоможуть позбутися жирових відкладень, але очистять організм від шлаків.

Зрозуміло, для того, щоб прибрати жир з живота, боків, спини, попи мало вести здоровий спосіб життя, вживати в їжу низькокалорійні продукти, сидіти на дієтах, але просто необхідно виконувати вправи з навантаженням на ці частини тіла.

Поради як прибрати підшкірний жир з попи, спини, боків, живота

Не варто відразу посилено займатися. Можна розігріти тіло легким нетривалим бігом підтюпцем протягом 5 хвилин. Потім виконати вправи не більше 10-15 хвилин. Більш тривалі заняття на інший день відіб’ються болем у наших м’язах, а це небажано, так як відсунутий ваші заняття на невизначений час.

Щоб прибрати зайву вагу, жир з живота, боків, спини, попи знадобитися збільшувати щоденні навантаження, що б у підсумку на них витрачалося не менше 30-40 хвилин з невеликими перервами. Звичайно, при бажанні можна довести до години. Але щоденні півгодинні заняття, низькокалорійна їжа не змусить себе довго чекати.

Пам’ятайте: займатися слід через годину після прийняття їжі і після заняття не їсти 1,5 – 2 години!

Прибрати жир з живота, спини, попи, боків допоможуть так само обруч зі скакалкою!

Починати щось нове завжди складно! Тому, щоб прибрати зайву вагу, жир з живота, боків, попи, почніть з того, що заімеете двох «вірних друзів» – це обруч, бажано алюмінієвий з піском і скакалку. Як показала практика, і по множинних відгуків, у них є свої великі переваги. Для заняття не вимагають багато місця, немає необхідності вивчати нові вправи, коли цього не хочеться.

Скакалка, як і біг допомагає схуднути всьому тілу, обруч надає сприятливі вплив на жирові відкладення на поясі, попі, нижній частині спини, відмінно масажує і прибирає зайвий жир з живота. Пам’ятайте: перестаратися не варто – можуть з’явитися синяки в області таза. Для початку достатньо 50 разів, потім збільшувати до 500. По можливості в декілька прийомів на день.

Так – зарядці, ні – зайвим кілограмам і жиру на животі!

Для того щоб зміцнити м’язи, прибрати непотрібний жир з живота, свого часу було одне просте хороша вправа, яке з часом мілини, нібито воно збільшує навантаження на спинні хребці. Ця вправа виконується лежачи на підлозі. Ноги фіксуються під диваном, руки за головою. Качаємо прес живота підніманням-опусканням торсу. Майже всі сучасні вправи грунтуються на цьому нехитрому, але дуже ефективному вправі.

Отже, вихідне положення у всіх вправах – лежачи на підлозі, руки вздовж тулуба, коліна зігнуті. Кожна вправа виконуємо по 30 разів. Після кожних 2 вправ – відпочинок 30 сек.

Підводить торс, наскільки це можливо і здійснюємо бічні нахили поперемінно в різні сторони, дістаючи руками свої ступні. Підняття торса спочатку до одного, потім до іншого коліну, в цьому випадку, коліна теж піднімаємо, направляємо до торсу, тобто намагаємося їх максимально наблизити. Витягуємо руки між зігнутих ніг, піднімаємо, опускаємо торс, ковзаючи руками між колін. Руки за головою. По черзі піднімаємо торс і то одне, то інше коліно, намагаємося їх поєднати. Руки на зігнутих ногах. Піднімаємо, опускаємо торс, ковзаючи руками по ногах. Піднімаємо ноги перпендикулярно тулубу, руки розводимо в сторони. Піднімаючи торс, піднімаємо руки, намагаємося дістати ноги. Схрещуємо руки на грудях. Піднімаємо, опускаємо торс. Руки відводимо за голову. Піднімаємо торс і зігнуті коліна одночасно, намагаючись дістати їх головою.

Це досить прості, але ефективні вправи. Вони допоможуть не тільки прибрати жир з живота, впливаючи на прямі і косі м’язи живота, але прибрати жир зі спини.

Раз, два три – жир втечи, або прибираємо жир зі стегон, боків

Прибрати підшкірний жир з боків, стегон допоможуть прості нахили, але виконувати їх треба дуже старанно, відчуваючи кожен м’яз.

Початкове положення для всіх трьох вправ – стійка, ноги на ширині плечей. Кожна вправа робимо 30 разів.

Руки в поясі, робимо нахили то вліво, то вправо. Намагаємося нахилятися максимально. Відчуваючи бічні м’язи, так само внутрішню частину ноги. Заводимо руки за шию. Ті ж нахили вліво – вправо. Відчуваємо, як тягнуться всі бічні м’язи. Руки в замку піднімаємо вгору над головою. Здійснюємо нахили вліво – вправо, при цьому навантаження на бічні м’язи зростає, відчуваємо зовнішню сторону ноги.

Щоб схуднути, прибрати жир з живота, необов’язково виконувати вправи все відразу, написане кількість разів. Збільшуйте навантаження поступово. Нехай ці заняття будуть не одномоментним бажанням, а вашим способом життя.

Не засмучуйтеся, якщо у вас не виходить схуднути, прибрати засмучує вас жир з живота, попи, боків, спини відразу. На все потрібен час. Запасіться терпінням, будьте впевнені – у вас все вийде.

Тільки Ваші, НоткіКрасоти!

  • чого пятна на животи попи и животи
  • Прибрати жир з живота і всього тіла
  • як прибрати жир на ногах за швидкий час
  • Які вправи треба виконувати щоб прибрати жир з ніг?
  • які вправи треба виконувати щоб прибрати жир з попи

Comments are closed!