Як прибрати жир з живота? Ефективна дієта і вправи

Як прибрати жир з живота? Ефективна дієта і вправи Як прибрати жир з живота

Однією з найбільш проблемних зон для багатьох жінок і дівчат є саме живіт. Причому вирішення питання « Як прибрати жир з живота? » є не тільки досить актуальним, але і вкрай складною справою. Адже освіта захисної жирової

тканини саме в області талії закладено в жіночому організмі самою природою.

Для досить швидкого вирішення даної проблеми необхідно використовувати спеціальну дієту, завдяки якій ти не тільки придбаєш плоский животик і позбудешся складок на боках, а й схуднеш комплексно. Які саме кроки необхідно зробити:

• Повністю виключи зі свого раціону всі продукти, що містять муку, тобто хліб і солодку випічку.

• Також не варто забувати про головне правило людини, що стежить за своєю вагою – є часто (кожні 3-4 години), але маленькими порціями.

• вживати велику кількість рідини, віддаючи перевагу звичайній і мінеральній воді, сокам, чаю та ін

• Намагайся при кожному прийомі їжі з’їдати порцію свіжого салату.

• Введи в свій раціон достатню кількість цитрусових, особливо грейпфрутів. оскільки вони стимулюють процес розщеплення жирів.

• Можна робити невеликі «перекушування» між прийомами їжі, при цьому можна з’їдати трохи свіжих фруктів некислих сортів. Уникай вживання бананів і винограду.

• Зведи до мінімуму або ж повністю виключи вживання цукру і солі.

Зразкове меню дієти . спрямованої на позбавлення від жиру в області живота:

На сніданок з’їж один апельсин і 150 гр. йогурту з нульовою жирністю, або зварене некруто яйце і 2 невеликих хлібця.

На обід приготуй овочевий салат і 200-250 гр. відвареної / запеченої риби або ж курячого м’яса.

Меню вечері складається з 70 гр. відвареної квасолі і підсмаженого на сухій сковороді невеликого біфштекса. Як десерт можна з’їсти один апельсин або будь-які фрукти по твоєму смаку.

Намагайся максимально урізноманітнити свій раціон, вживати якомога більше свіжих овочів і фруктів. Крім того, для стрункості твоєї талії і плоского животика вкрай важливо уникати переїдання і вживання будь-яких страв незадовго до відходу до сну.

Для досягнення максимального ефекту необхідно поєднувати дотримання дієти з комплексами фізичних вправ, спрямованих на зміцнення м’язів черевного преса. Причому займатися бажано щодня, хоча б по 15 хв.

Отже, запам’ятай вправи, які можуть допомогти тобі позбутися від жиру в області живота і зробити м’язи преса набагато сильнішими:

1. Для тренування м’язів нижньої частини преса необхідно з положення лежачи виконувати підняття на невелику висоту (приблизно під кутом 45 градусів) випрямлених ніг, з подальшим їх поступовим опусканням. Крім того, важливі такі вправи, як «велосипед» і «ножиці».

2. Для тренування верхньої частини преса ляж на спину, ступні зігнутих ніг повинні стояти на підлозі, долоні рук поклади під голову. Неспеша піднімай і опускай верхню частину тулуба, максимум під кутом 50-60 градусів.

3. А для тренування косих м’язів преса прийми таке ж положення, як і в попередній вправі. Потім повертай свій тулуб, одночасно опускаючи зігнуті в колінах ноги спочатку в ліву сторону, потім в праву. Таким чином, ти немов виконуєш «скручування» свого тулуба.

Також для придбання плоского животика без найменших сантиметрів жиру підходить гімнастика бодіфлекс. Вона поєднує одночасно дихальні та фізичні вправи, а також втягування живота. Одночасно ти отримуєш відмінний масаж органів свого черевного преса.

Також для закріплення отриманого результату підходить масаж. Особливо добре робити його після контрастного душу. Надівши на праву руку масажну рукавицю, виконуй растирающие кругові рухи, спрямовані за годинниковою стрілкою. Потім зроби руху «вісімки», після чого завершальний момент – пощипування шкіри.

І пам’ятай, що для збереження стрункості твого животика необхідно дотримуватися даних рекомендацій постійно. Тоді бажаний ефект не тільки буде досягнутий, але і зберегтися надовго!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00550 sec