Як прибрати жир з живота: 8 вправ, щоб швидко спалити жир на животі

Як прибрати жир з живота: 8 вправ, щоб швидко спалити жир на животі Фітнес вправи для спалювання жиру на животі

Невеликий животик у жінок вважається цілком нормальним явищем, навіть у струнких дівчат. Так наше тіло захищає репродуктивні органи, і готується до майбутнього материнства. Але що, якщо дітей ми поки не плануємо,

а підшкірний жир на животі, особливо жир внизу живота, «псує весь вид»?

Швидко прибрати жир з живота можливо з нашою вісімкою кращих вправ. Особливість цієї фітнес тренування в тому, що вона поєднує аеробні та силові елементи, а також дозволяє задіяти м’язи ніг, живота, рук і корпусу, щоб спалити більше калорій. Класичні підйоми ніг і зворотні скручування не дають такого ефекту, адже вони всього лише працюють з нижнім пучком прямого м’яза живота. «8 вправ» ж цілком можуть замінити звичайний силовий комплекс.

Як це працює – протягом усього комплексу потрібно тримати основну позу. Втягни живіт, трохи потягнися нижніми ребрами до тазових кісточках. Відчуття має бути таке, ніби ти намагаєшся «засунути» низ живота між тазовими кісточками, втягнути його. Це рух опрацьовує нижній пучок прямого м’яза живота більш прицільно, ніж скручування. А робота всім тілом і стрибки допомагають спалювати більше калорій, і буквально спалити жир на животі всього за кілька тренувань.

Протипоказання до комплексу фітнес вправ «спалювання жиру на животі»:

  гінекологічні запалення в стадії загострення, загальна втома, травми голеностопа і колін, ІМТ більше 35.

Щоб прибрати живіт . роби вірно:

  Виконай невелику кардіоразмінку – 10 хвилин обертань обруча на талії або легких стрибків з скакалкою підійдуть. Не подобається? Просто потанцюй під улюблену музику до стану «злегка спітніла». Виконуй вправи одне за іншим, злегка відпочинь в кінці кола і повтори коло 3-4 рази. Потім можна виконати легкий стрейч, або зробити трохи кардіо, наприклад, покриття обруч на талії 10-15 хвилин.

Ці вправи – повноцінний силовий комплекс, який допоможе швидко прибрати живіт в домашніх умовах. Виконуй їх 3-4 рази на тиждень, чергуючи тренувальні дні з днями відпочинку.

8 вправ, щоб прибрати жир внизу живота

Вправа 1. Присідання на одній нозі

Встань прямо, стопи на ширині тазових кісточок. Втягни живіт і силою м’язів нижнього преса підтягни ліве коліно до талії.

Виконай 15 присідань на правій нозі, потім зупинись, поміняй ноги і виконай повтор з правої ноги.

Дуже важливо підтягувати коліно до талії силою преса, для цього небагато скрутили в талії і подай таз трохи вперед.

Вправа 2. Маятник

Встань прямо, руки на талії або верхньої частини стегон. Втягни живіт і трохи потягнися нижніми ребрами до тазових кісточках. На цьому стані «легкого скручування» перенеси вагу тіла на праву ногу, а ліву витягни убік. Стрибком поміняй ноги, так, щоб вони рухалися в одній площині, паралельній стіні.

Продовжуй рух протягом 2 хвилин.

Вправа 3. Скручування в приседе

Дуже важливо втягнути живіт і не розслабляти його до кінця вправи. Прийми основну стійку – стопи на ширині тазових кісточок, живіт в себе, спина пряма. Опустися в присед до паралелі стегон з підлогою, тепер наклони корпус до паралелі з підлогою, і потягнися правою рукою до лівої ноги, скручуючись і напружуючи прес. Втягни живіт ще сильніше, випрямися.

Виконай по 15 рухів з кожного боку.

Вправа 4. Рука до ноги

Встань прямо, злови баланс, відірви праву ногу від підлоги, відведи її назад. Витягни вгору ліву руку, і, потягнися коліном правої ноги до ліктя лівої руки. Випрямися.

Виконуй якомога швидше, по 60 повторів з кожної сторони.

Вправа 5. перестрибуванням

Встань прямо, принцип роботи – як у першій вправі. Спочатку скручуємося нижніми ребрами до тазу, потім переносимо вагу тіла з однієї ноги на іншу, виконуючи переприжку, не забуваємо, що підтягувати коліно до живота треба силою м’язів преса.

Працюємо протягом 2 хвилин, темп повинен бути комфортним, таким, щоб можливо було завершити підхід без відпочинку.

Вправа 6. Млин на одній нозі

Перенеси вагу тіла на праву ногу, зігни ліву, і силою преса приведи коліно до живота. Виконай легкий нахил вперед, витягни праву руку вгору, а ліву вниз. Втягни живіт. Протягом 30 секунд міняй руки, скручуючись в корпусі – виводь ліву руку вгору, наскільки можливо, залишаючись на одній нозі. Мета – не впасти з нестійкою пози. «Млини» можуть бути повільними.

Повтори з іншої ноги.

Вправа 7. Присед-стрибок

З прямої стійки опустися в присед, вистрибніть вгору так, щоб ноги не міняли ширини стійки.

Виконай, скільки можеш, мінімум 10 разів.

Вправа 8. Станова на одній нозі

Встань прямо, перенеси вагу тіла на праву ногу, втягни живіт. Потягнися прямим корпусом вперед так, щоб пальці рук виявилися на рівні середини гомілки.

Тренуйся регулярно, і не забувай, що плоский живіт «любить» дієту, повну клітковини, білка і ненасичених жирів, наприклад, щоб скинути жир з живота, підійде середземноморський раціон.

 • Вправи для спалювання жиру
 • Що швидко спалює жир
 • як спалити жир на животі
 • вправи для спалювання жиру на животі
 • як швидко спалити жир на животі
 • вправи для спалення цилюліту на животі
 • вправи для спалювання жиру з живота
 • чому випуклий живіт
 • випуклий живіт
 • вправи для спалення жиру на талії

Comments are closed!