Як прибрати жир з ляшек. Вправи для схуднення ляшек

Як прибрати жир з ляшек. Вправи для схуднення ляшек Як прибрати жир з ляшек

Липень 16, 12 Автор admin

Всі жінки прекрасно знають про те, як важко прибрати жир з ляшек і стегон. Все, що б не робили, на яких би дієтах не сиділи, прибрати зайвий жир з ляшек просто не мислимо складне завдання.

Чому ж так відбувається і як прибрати жир з ляшек швидко і безболісно, ??в сьогоднішній статті ми поговоримо про ці питання, а також дізнаємося як вирішити цю проблему. Крім цього ми поговоримо про харчування, необхідному для схуднення стегон і вправах, які допоможуть досягти нам необхідного результату.

Прибираємо жир з ляшек

Трохи теорії

Насправді жир на Ляшка у жінок це ніщо інше як звичайний перший недоторканний запас, який буде використаний в той час, коли організму не вистачатиме поживних речовин. Що стосується чоловіків, то у них перший недоторканний запас знаходиться не в Ляшках як у жінок, а в животі, саме з цього чоловіки схильні до повноти саме в черевній порожнині. За цим, для того що б прибрати жир з ляшек нам доведеться схуднути, причому не локально, десь в певних місцях, а схуднути глобально, тобто зменшити загальну вагу тіла. Для цього краще всього використовувати спеціальне, збалансоване харчування і ряд вправ, які допоможуть Вам позбудеться зайвих сантиметрів в талії і тим самим прибрати з ляшек жир.

З чого почати і що робити?

Правильне харчування під час дієти для схуднення ляшек

Весь процес схуднення тіла можна побудувати на основі двох речей: перше – це правильне, здорове і збалансоване харчування і друге – це велика кількість рухів, виконуваних Вами за добу. А тепер про все по порядку. Харчування можна побудувати будь-яким з діючих і ефективних способів, який саме спосіб вибрати вирішувати саме Вам, ми всього лише опишемо один з них.

Лікарі рекомендують боротися з жиром на Ляшка дієтою з наступного основою:

Рекомендується побудувати своє харчування таким чином, що б добовий дефіцит організму в харчуванні становив від 50 до 80ккал. При такому харчуванні Ви зможете втратити максимум 2 кг власної маси. При цьому Вам потрібно вживати більше продуктів, які покращують метаболічні процеси в організмі, що надалі позитивно позначається на втраті жирової маси тіла. До таких продуктів відносяться зелений чай, кофеїн, кориця та інші. Крім цього, необхідно повністю виключити продукти, які сприяють підвищенню вироблення інсуліну, так як інсулін сприяє накопиченню жиру в організмі і при його великих концентраціях жир дуже погано розщеплюється в організмі.

Так, 2 кілограми на місяць це звичайно трохи, але цей спосіб спрямований саме на здорове схуднення і за допомогою цього способу Ви зможете прибрати жир з ляшек без шкоди Вашому організму.

Вправи сприяють видаленню жиру з ляшек

Обов’язково зверніть свою увагу на те, що тільки за допомогою однієї дієти для схуднення зігнати жир з ляшек у Вас не вийде, так як стегна це сама проблемна частина схуднення жіночого тіла і жир тут спалюється в саму останню чергу. Так що для кращого ефекту необхідно додатково до дієти застосувати і ряд додаткових фізичних вправ, що сприяють спалюванню жиру в Ляшко. До таких вправ відносяться:

1. Біг (особливо біг на великі дистанції сприяє нагріванню м’язів стегон, а висока температура м’язів допомагає прибирати жир ляшек)

2. Велопрогулянки. Теж дуже корисне заняття під час спалювання жиру в районі ляшек і стегон

3. Присідання (особливо ефективні присідання на одній нозі і випади в сторону). Також можна виконувати присідання з обтяженнями для кращого ефекту

4. Стрибки на скакалці

5.Плаванье

6. гакк-присідання

Якщо Ви будете виконувати ці вправи 4-5 разів на тиждень по 40-50 хвилин, постійно чергуючи їх, то за 2 тижні Ви помітите результат. І для того, що б остаточно прибрати жир з ляшек . Вам потрібно буде просто підтримувати спортивну форму і періодично виконувати ці вправи і займатися спортивним бігом і ходьбою.

Пам’ятайте, те, чи зможете Ви прибрати жир з ляшек чи ні, залежить не від Вашого організму, а від того, чи хочете Ви домогтися поставленої мети і від того, що Ви робите, що б до неї прийти.

  • Видалення жиру з ляшок у рiвному
  • вправи для прибирання жиру з ляшок
  • жир з ляшок
  • як прибрати жир з бю
  • як швидко прибрати жир з ляшок без дієт

Comments are closed!

_0.31MB/0.00426 sec