Як прибрати жир і схуднути в плечах і руках » Жіночий журнал “Лорель”

Як прибрати жир і схуднути в плечах і руках » Жіночий журнал “Лорель” Як прибрати жир і схуднути в плечах і руках

Жир відкладається у верхній частині тіла, головним чином на плечах і руках? Як прибрати жир з рук і плечей? Допоможуть місцеві обгортання, наприклад з глиною, морськими водоростями, травами,

а також масаж погладжують і розминаючими рухами від кінчиків пальців до плечей. Якщо робити його ретельно, за один сеанс окружність руки може зменшитися на 0,3-0,5 см. Відбувається це за рахунок стимуляції відтоку рідини – венозного і лімфатичного дренажу. Труднощі в тому, що масаж доведеться робити однією рукою, а другий нічим не допоможе. Слідкуйте, щоб м’язи тієї руки, яку ви розминаєте, були розслаблені, інакше ефект буде менш помітним.

Спалити жир і схуднути в руках і плечах допоможе і гімнастика для плечового пояса (підйоми рук вгору, розведення їх у сторони, відведення назад, обертання, схрещування, махи) з максимальною кількістю повторів. Виконуйте вправи в три підходи по 10 разів з півхвилинними відпочинком між ними. Корисні вправи з гантелями, нехай і зовсім легкими, 0,5 кг: за вагою не женіться!

Складіть власний комплекс для схуднення рук і плечей або скористайтеся традиційними вправами для спалювання жиру у плечового пояса

Притулившись спиною до стіни, опустіть руки, коліна злегка зігніть. Відштовхніться руками від стіни так, щоб з нею стикалися тільки долоні. З силою натискайте ними на стіну, напружуючи м’язи рук протягом п’яти секунд. Розслабтеся на півхвилини. Повторіть вправу п’ять разів.

Встаньте на середину довгого шарфа і натягніть його, затиснувши кінці у руках. Спираючись спиною об стіну, присядьте так, щоб стегна виявилися паралельні підлозі. Лікті зігніть під прямим кутом і притисніть до корпусу. Долаючи опір шарфа, тягніть його кінці вгору. Принцип виконання такої ж, як у попередній вправі.

Поставте ноги на ширині плечей, руки з гантелями трохи зігнуті в ліктях. Розведіть руки в сторони до рівня плечей, потім опустіть їх вниз. Кисті назовні не розгортайте!

Сядьте, ноги разом, коліна зігніть. Руки поставте ззаду (кисть розташовується строго під плечем пальцями вперед). Повільно згинаючи лікті, постарайтеся максимально наблизити передпліччя до підлоги. Живіт не напружуйте, основне навантаження має припадати на руки! Плече при згинанні відхиляється назад, за кисть.

Ляжте на живіт, таз і стегна притисніть до підлоги, ноги злегка розведіть. Кисті під плечима, пальці спрямовані вперед. Випряміть руки, піднявши тулуб і прогнувшись у попереку. Затримайтеся в цьому положенні на три секунди. Лікті розгорніть в сторони, щоб напружилася задня поверхня плеча.

  • прибрати жир з плечей
  • спалювання жиру на плечах і руках
  • чому на плечах відкладаєсі сало

Comments are closed!

_0.31MB/0.00407 sec