Як прибрати вушка на стегнах

Як прибрати вушка на стегнах Як прибрати вушка на стегнах

Якщо у вас схильність до так званих вухам на зовнішній поверхні стегон, вони в обов’язковому порядку починають рости і псувати тим самим життя жінки. Цілком очевидно, що жодна жінка не хоче

миритися з цим дефектом і думає як прибрати вушка на стегнах . При малої рухливості і слабкою фізичної активності в поєднанні зі споживанням калорійної їжі, жінка починає стрімко нарощувати вушка на стегнах. Таке збільшення вушок на стегнах веде до значного потовщення жиру в цій зоні і прибрати вушка можна лише застосовуючи дієві, випробувані багатьма, поєднання дієт і вправ.

Причини появи вушок на стегнах

Потрібно розуміти, що навіть у дівчат, що використовують складні дієти і фізичні вправи, виникають подібні проблеми на стегнах. Тому необхідно боротися з ними наполегливо і без будь-якої пощади жиру!

Підшкірна прошарок жиру поділяється на 2 види: функціональна або по-іншому вона називається поверхнева, а також резервна або глибока.

Мала фізична активність у повсякденному житті і постійний набір калорій в кількості більшій, ніж вони витрачаються, що залишилися калорії змушують організм накопичувати жир під шкірою – це і є причини утворення функціональної жирового прошарку. Основна маса дієт і «чудодійних» методів і препаратів націлені на скорочення сього поверхневого шару жиру. Тому відбувається виправлення ваги, що далеко не говорить про виправлення фігури.

Інший вид жирEвого прошарку – резервна. Вона розташована глибше і накопичується у дівчат в пубертатний період, приблизно до 13, 14 років і аж до 20 років. Цей прошарок сприяє утворенню жіночого статевого гормону – естрогену. А після завершення жіночого дозрівання, встановлення менструального циклу, цей прошарок втрачає свою основну роль. Потім вона піддається склеротизації, ущільнюється і закривається зверху тонкою тканиною. Тому становлення природної природного конституції жінки обертається для неї нерівномірним розподілом жирової тканини, а також крайніми складнощами у виправленні ситуації.

Як прибрати вушка на стегнах – так звані “галіфе”

Чому вони так складно піддаються дієт і фізичних вправ? Справа в тому, що ця жировий прошарок є природною для конституції жінки і тому в додатковій захисній оболонці.

Розглянемо детальніше методи ліквідації функціональної жирового прошарку.

Якщо ви думайте як усунути вушка на стегнах, а сідниці зробити більш пружними і красивими, то саме на них звертаємо пильну увагу. Збільшувати час навантажень і частоту вправ потрібно рівномірно і краще почати з 15 хвилин на добу. Особливо це стосується жінок після пологів.

Першочергова міра в справі усунення функціональної жирового прошарку – це спалювання жиру і найбільш оптимальне рішення для цих цілей – біг підтюпцем. Якщо хочете домогтися більш значних результатів і прекрасною попки, то краще бігти по похилих поверхнях або в пересіченій місцевості.

Мамочки часто розмірковуючи як позбутися вушок на стегнах . не розуміють, що штовхаючи коляску з дитинкою по доріжці з підйомом, і при цьому, навмисно напружуючи стегна, можуть реально ідеалізувати форми стегон і сідниць.

Зверніть особливу увагу на фізичні вправи для підкачки стегон і сідниць

Ви можете використовувати методику стиль подвійного удару, при якому будете користуватися двома комплексами вправ. Перший – націлений на корекцію всієї фігури і тіла, а другий – на сідниці і стегна. У повсякденному житті у вас вкрай мало шансів так «напружити» цю зону. А «напружуючи» їх подвійно – скоро попросту попрощаєтеся з вушками на стегнах!

Також вкрай корисно використовувати в цих діях гантелі. Існує так само цілий комплекс для роботи ніг з гантелями.

Крім всього вищесказаного є й інше ефективна вправа. Стискати і розтискати сідниці! Цю дію можна виконувати скрізь: вдома на ліжку, в гостях на кухні, навіть на прийомі у англійської королеви.

Необхідно урізноманітнити вправи, міняти їх типи і порядок, впевнено чергуйте прості тренувальні дії на йогу і пілатес.

В першу чергу, таким образів вам буде абсолютно не нудно, а скоріше захоплююче йти до позбавлення від вушок на стегнах .

Пам’ятайте також крім тренувань і дієт про масаж, сухих розтираннях наших проблемних зон з метою більш стрімко усунення вушок на боках.

Комплекс вправи для позбавлення вушок на стегнах Група вправ проти вушок на стегнах № 1

Спочатку – лежачи на правому боці з ногами під прямим кутом. Ніжки і стопи притиснути один до одного. Голову покласти на ліву втягнуту руку. Картинка 1.

Потім робимо вдих, а видихаючи піднімаємо ліву ніжку до верху, притягаючи на себе носочек. Спинка і нога при цьому прямі. Картинка 2. (Ногу після цього опустити)

Спочатку не намагайтеся підняти ногу занадто високо, не варто гнати події вперед, т. к. ви повинні все це робити легко і з радістю, і вже точно без неприємних, болючих відчуттів. З часом підвищуйте амплітуду підйому ніжки. Зробіть від 15 до 20 підйомів, після цього поміняйте ноги. Цей підхід був першим. Зробіть 2-3 підходи.

Коли закінчите ці вправи потрібно зробити розтяжку м’язів. Сідайте на килим, схрестіть ноги як це піднесено на зображенні 3.

Розгорніть тулуб вліво, покладіть праву ручку на ліве стегно і натисніть на коліно.

Група вправ, щоб прибрати вушка на стегнах № 2

Прийміть положення начебто хочете віджатися від столика. Спину випрямити, живіт втягніть і напружте. Витягніться в рівну і пряму лінію. Картинка 4.

Одночасно з видихом відведіть одну з ніжок в сторону. Будьте особливо старанні в збереженні рівного положення тіла. Картинка 5.

У верхній точці вправи, зробіть вдих. Видихаючи, поступово повертайте ногу в початкове положення. Потім змініть ногу і виконайте вправу заново. Таким чином потрібно виконати по 10 підходів кожною ногою, чи не намагаючись збільшити амплітуду.

Через кілька днів, зробіть це ж вправу більш складним чином, поклавши лікті і передпліччя на стіл. Картинка 6.

Отже, початкове вправа – ви стоїте, ніжки разом. Ногу в коліні необхідно зігнути, відвести таз в бік прямої ніжки. Поступово нахиляйте тулуб вперед, спинку тримаєте прямій. Потім повторіть ці ж дії на іншу сторону. Картинка 7.

Також фахівцями рекомендується біг, відвідування спортзалів для аеробіки та шейпінгу.

Якщо немає можливостей як на вказаних вище картинках, можна робити всі ці вправи з відведенням однієї ноги в сторону в лежачому положенні, з опорою на стільчик, столик та ін

Робити стрибки з ногами нарізно, а потім ногами разом, якщо не розгинаючи колін.

Так зробіть приблизно 100 стрибків – зробіть приблизно 50 присідань. Потім лягти на спину і підняти таз від підлоги і найвищій точці призвести стискання і разжіманія сідниць. Після цього одну ніжку покласти навхрест через коліно і продовжити стискання-разжимание сідниць. Потім змініть ніжки. Всі ці варіації потрібно здійснити близько півсотні разів, але почніть краще з 20-ти, а ще важливо контролювати своє самопочуття і не перевантажувати організм, намагаючись встановити рекорд з першого разу. Приходити до частих повторенням потрібно потроху. Якщо ви робите вправи із задоволенням, а не пересилюючи біль, вони будуть більш ефективні і вушка на стегнах не залишаться навіть у спогадах.

  Коментарі (423) Вконтакте () Google+
 • як швидко похудати на ногах вушка
 • як схуднути на ноги дівчині 14 років
 • Вправи для підкачки попи
 • вправи для схуднення вушок на ногах
 • Вправи проти вушок на ног ах
 • дівчині 14 років як схуднути в стегнах
 • продукти що сприяють утворенню вушок на ногах фото
 • як підкачать вушка
 • як прибрати вушка на ногах
 • як скинути вушка на ногах

Comments are closed!

_0.32MB/0.00698 sec