Як прибрати вушка на стегнах за допомогою легких вправ | Спорт, дієта, здоров’я

Як прибрати вушка на стегнах за допомогою легких вправ | Спорт, дієта, здоров’я Як прибрати вушка на стегнах за допомогою легких вправ

5 грудня 2012 karina8806

На нашому сайті Kostyanika. ru ви дізнаєтеся як прибрати вушка

на стегнах за допомогою легких вправ.

Вушка на стегнах є неприємністю не тільки у повних жінок, вони бувають і худеньких. При вивченні незграбності на ногах виявилося, що вушка це справжнісінький відклався жир. Позбутися від вушок на стегнах можна за допомогою легких вправ і низькокалорійного харчування.

Перед тим як переступити до виконання вправ, почитайте корисні поради:

    Краще займатися в шортах для схуднення або обертатися плівкою під лосини. Додатково наносите крем антицелюлітний або будь зігріваючий. Після, приймаючи душ тріть антицеллюлитним милом або іншим скрабним проблемні місця. Масажуйте і пощипувати. Намагайтеся хоч трохи розім’ятися перед виконанням комплексу на стегна. Потягніться, понаклоняться, поприсідайте. І, звичайно, ж стежте за харчуванням. Забудете про жирну і калорійну їжу, якщо хочете зробити ноги стрункими! Сил Вам і терпіння!

Як прибрати вушка на стегнах за допомогою легких вправ

Вправа № 1 від вушок для сідниць – випади

Позбавиться від вух допоможуть вправи на стегна. А найголовніші це випади і найпотрібніші це випади назад на 45 градусів.

Що означає випад назад на 45 градусів? Випад повинен бути довгим і назад як би навскоси, на 45 градусів. Якщо випад убік і прямо назад створює прямий кут 90, то по діагоналі буде 45. Ось такий випад є найважливішим, саме він опрацьовує ту частину стегна, де знаходяться вушка.

Тому чергуйте такі випади з будь-якими вправами, дуже добре з приседами.

Вправа № 2 від вушок для сідниць – присідання

Можна взяти штангу на плечі, можна взяти гантелі в руки або надіти їх на талію закріпивши пояском, можна і без тягарів. Бажано і найкраще працювати в обважнювача.

Отже, ноги на ширині плечей з вагою або без, присіла до рівня колін. При присіданні завжди випинати попу назад, наче сідайте на стілець. Коли встаєш однією ногою робиш «випад 45», назад ноги на ширині плечей, присіла і «випад 45» уже іншою ногою. Це один раз.

Для того щоб дійсно пропрацювати стегна потрібно як мінімум зробити 15 разів і в 4 підходи. Тільки бажано чергувати з іншими випадами або пресом.

Вправа № 3 від вушок для сідниць – стрибки на скакалці

Дуже дієві стрибки. Скакалка допомагає худнути в стегнах. Біг і звичайна ходьба теж допомагають боротися з вушками.

Вправа № 4 від вушок для сідниць – нахили в сторони

Встаньте на коліна, руки поставте на підлогу перед собою. Потім перенесіть центр ваги вправо. Так щоб ліва рука була навпроти правої коліна, а права рука ще далі убік. Це Ваше вихідне положення.

Нахиліться всім корпусом вправо, як би присідаючи на праву ногу. Після підніміть ліву ногу паралельно підлозі, стопа теж паралельна підлозі. Поверніться у вихідне положення ліву ногу назад. Потім знову нахилилися всім тілом вправо, підніміть ліву ногу паралельно підлозі.

Спочатку зробіть на одну сторону 20 разів. Потім так само саме на другу сторону.

Ускладнений варіант. Початкове положення теж. Тільки робоча нога вже не в бік виноситься, а вгору на 45 градусів.

Ці дві вправи можна чергувати.

Вправа № 5 від вушок для сідниць – махи в сторони

Тримайтеся за стіну або за тренажер, або за шведську стінку. Одна нога опорна і стоїть на носку, другий робіть махи назад і до стінки. На кожну ногу зробити по 25 раз в 4 підходу.

Також саме можна робити махи убік. Ускладнити можна приседами до рівня колін, тільки опорна нога повинна стояти строго на підлозі.

Присіла, встала – мах ногою, знову присіла – мах ногою. Спочатку на одну ногу, потім на іншу. Можна ускладнити Мах ногою і тут же Мах назад на 45.

Лежачи на одній стороні, виконувати махи верхньої ногою вгору і відразу назад на 45. Помінятися сторонами і також все зробити. Кількість 20 раз в 4 підходи.

Вправа № 6 від вушок для сідниць – стискання

Закінчувати вправу на сідниці, вушка і стегна гарні стискання. Стискайте сідниці 4 рази по 10 секунд. Можна затиснути м’ячик між колінами або фітбол.

Щоб докладніше вивчити ефективні вправи від вушок на стегнах подивіться відео:

  • вправа вушка

Comments are closed!

_0.31MB/0.01200 sec