Як прибрати вушка на стегнах: вправи, відео

Як прибрати вушка на стегнах: вправи, відео Як прибрати вушка на стегнах: вправи, відео

Вираз «вушка на стегнах» у більшості викликає посмішку, тільки от власницям цього «прикраси» зовсім не смішно. Що таке вушка на стегнах? Це звисаючі складки шкіри, або шкіряні мішечки, які знаходяться з боків стегон, на рівні талії.

Чому з’являються вушка на стегнах? В цілому, коли ви мало рухаєтеся і вживаєте калорійну їжу. Отже, як прибрати вушка на стегнах? Подробиці у нашій статті.

Вправи від вушок на стегнах

Позбутися від вушок на стегнах можна. Для цього, в першу чергу, необхідно виключити зі свого раціону борошняні і жирні продукти. Дотримуйтеся дієти, не переїдайте. І, по-друге, займайтеся спортом. Існують спеціальні вправи, щоб позбутися від вушок на стегнах.

Найголовніше вправа являє собою махи тому. Для вушок мах повинен бути назад під кутом 45 градусів.

Ляжте на підлогу, покладіть руки вздовж тіла і піднімайте таз. Намагайтеся робити підйоми вище рівня живота, що не зводите ноги. Зробіть близько тридцяти підйомів.

Прості присідання теж позбавлять вас від вушок на стегнах. Поставте ноги на ширину плечей, тримайте спину прямо і починайте присідати. Після зробіть теж саме, тільки зі зведеними ногами.

Так само відмінно допомагає боротися з вушками присідання з випадами. Виставите одну ногу вперед і починайте присідати. При цьому тримайте спину рівно, зведіть лопатки і стежте, щоб ваше коліно не заходило за рівень стопи. Після поміняйте ногу.

Встаньте на коліна, руки поставте на підлогу перед собою. Ліву ногу підніміть паралельно підлозі і зігніть в коліні. Починайте піднімати і опускати її. Потім теж саме виконайте з іншою ногою.

Халакуп – це сила

Використання халакупа дасть вам приголомшливі результати за короткий час. Халахуп – це гімнастичний обруч. Він допомагає зробити ваше тіло струнким і підтягнутим, розвине пластику і гнучкість тіла, значно зменшить жирові відкладення в області живота.

Як тренуватися з обручем? Дуже просто. Встаньте рівно, ноги поставте на ширину плечей, причому шкарпетки стоп повинні «дивитися» назовні. Утримуючи халахуп на рівні талії, обертайте його рухами стегон. Займатися можна десять хвилин, головне, робити це регулярно.

Побігли!

Прибирати вушка на стегнах можна не тільки вдома. Вам допоможе так само біг або швидка ходьба. Найважливіший момент в усуненні вушок на стегнах – це спалювання жиру. Тому біг і дасть вам гарні результати.

Найкраще чергувати швидкий біг з швидким кроком. Це призведе до спалювання більшої кількості калорій. Після пробіжки обов’язково перейдіть на крок і віддихаєтеся.

Відео урок

Для наочності вправ пропонуємо вам подивитися відео. У ньому ви докладно дізнаєтеся, як позбутися вушок на стегнах.

Найголовніше, пам’ятайте: вуха на стегнах прибрати нескладно, головне – дуже захотіти. Тренуйтеся, ставте собі нові цілі і перемагайте.

  • що таке вушка
  • вправи щоб позбутися складки на коліном
  • вправи убрать ушки
  • як позбутися вушок на стегнах

Comments are closed!