Як прибрати вушка на стегнах | Дієти для схуднення

Як прибрати вушка на стегнах | Дієти для схуднення Як прибрати «вушка» на стегнах за тиждень

17 грудня 2012 Немає коментарів

У звичайному житті м’язи стегон працюють дуже і дуже мало. Через це зона бічній поверхні стегна є однією з найбільш проблемних. Найчастіше від цієї напасті страждають жінки, називаючи

відкладення в цих місцях «вушками». Як прибрати «вушка» на стегнах?

Як не крути, а без фізичних вправ від цієї проблеми не позбутися. Можна ще сидіти на дієті, використовувати різні види масажу і процедури. Але як прибрати «вушка» на стегнах без вправ? Правильно, ніяк.

Як прибрати «вушка» на стегнах швидко

Від проблеми надлишкового жиру в області стегна страждають не тільки повні жінки. На жаль, нерідко у досить струнких дівчат теж спливає ця проблема: через спадковості, неправильного способу життя і харчування. Зазвичай «вушка» з’являються у тих, хто має фігуру «груша»: нижня частина тіла у таких дівчат більш важка і округла, ніж верхня.

Як прибрати «вушка» на стегнах за тиждень? У будь-якому випадку допоможуть фізичні вправи. Правда, за тиждень від солідних накопичень, які з’явилися за місяці (а то й роки), позбутися неможливо. Єдиний спосіб поліпшити контур тіла за такий короткий час – це або ультразвукова, або лазерна безоперационная ліпосакція.

Ми ж поговоримо про більш простих і доступних усім методах позбавлення від неприємних округлостей. Гарні вони тим, що дають гарантований резуCтат за умови регулярних занять. А також сприяють позбавленню від целюліту, який зазвичай є супутником цієї напасті.

Отже, як прибрати «вушка» на стегнах швидко (більш-менш)? Ваш комплекс складатиметься з трьох компонентів: фізичне навантаження, дієта, масаж.

Вправи від «вушок» на стегнах

Які вправи вам потрібно вибирати, щоб усунути дефект на стегнах? Все, що покращують кровообіг в проблемній зоні, напружують і тренують м’язи.

Махи ніг в сторони. Встаньте біля підвіконня або стіни, злегка спершись і починайте робити махи ногами строго в сторони. Ногу можна не піднімати занадто високо: тут важлива не стільки висота, скільки відчуття в проблемній зоні. Якщо ви все робите правильно, незабаром після початку вправи в стегні потеплішає, потім з’явиться м’язовий біль. Спершу робіть 20-30 разів, потім 40-50 і більше – чим більше, тим краще. Присідання. Поставте ноги ширше, ніж на ширину плечей. Стопи розгорніть в сторону, потім повільно присідайте, тримаючи спину рівною. Після цього так само повільно і акуратно піднімайтеся. Виконуйте для початку по 10 присідань, потім 12, 14 і т. д. Напівприсідання. Ще одне відмінне вправу для усунення «вушок» на стегнах. Тут п’яти поставте разом, а носки нарізно. Потім підніміться навшпиньки, після чого робіть напівприсідання (не опускаючись на повну стопу, що не нахиляючи корпусу). Корпус при цьому повинен бути прямою. Зробіть для початку 10 полупрісед, з часом збільшуйте їх число. Бічні стрибки. Поставте ноги на ширині плечей, присядьте. Тепер з цього положення стрибайте строго в сторону. Для початку спробуйте зробити по 5-7 стрибків у один бік і стільки ж в інший.

Крім цих вправ існує ще безліч систем, де є опрацювання зон галіфе. Наприклад, пілатес, до якого дуже мало протипоказань і який дає дуже хороше навантаження на м’язи. Також вправи є в калланетике, степ-аеробіки, шейпінгу, йоги, плаванні для схуднення та інших оздоровчих системах.

Масаж і дієта від «вушок» на стегнах

Добре впливає на проблемну зону масаж – ручний, за допомогою масажера, щітки, банок, вакуумного апарату. Апаратний масаж тут буде найефективнішим, але цілком можна прискорити циркуляцію крові і лімфи в тканинах бічній поверхні стегна за допомогою рук або масажної щітки.

Щоб масаж був ефективний, потрібно запам’ятати декілька правил: робити масаж або після використання спеціального масла, або на суху шкіру; всі рухи повинні бути круговими, по ходу руху годинникової стрілки; шкіру перед основним масажем потрібно розігріти (наприклад, за допомогою щипкового масажу); робити масаж потрібно не менше 7 хвилин, кожен день.

Сам по собі масаж допомагає слабо. А ось у поєднанні з фізичними навантаженнями – просто відмінно: тут одне робить взаємно ефективним іншого. Тому таке поєднання прекрасно працює для всіх, хто стурбований питанням, як прибрати «вушка» на стегнах за 9 днів.

Але ні той ні інший метод не здатний творити таких чудес, як у поєднанні з дієтою. Причому не будь-якою дієтою – а в поєднанні з раціональним харчуванням. Овочі, фрукти, злаки, трохи білка і рослинного жиру, багато води, все парене, тушковане або сире. Прийомів їжі в день – цілих 5 або 6. Порції, як 3 кулака, але все на користь овочів і злаків (неочищених). Злаки з м’ясом не заважаємо. За півгодини до їжі випиваємо склянку води.

І все! Всі ці три методи в сукупності дають не просто чудові – приголомшливі результати! Які допомагають позбутися не тільки від «вушок» на стегнах, а й усіх проблемних місць на тілі.

  • як прибрати вушка на стегнах
  • як прибрати цилюлiт з стегон
  • вушка на стегнах
  • Фiзичнi вправи на вушка
  • Фізичні вправи від вушок
  • фізичні вправи для вушок
  • Як прибрати вушка з ніг
  • як прибрати вушка зі стегон?
  • як прибрати вушка за допомогою фізичних вправ
  • Як прибрати стегна фізичні вправи

Comments are closed!

_0.31MB/0.00877 sec