Як прибрати галіфе на стегнах: вправи і дієта | Вправи

Як прибрати галіфе на стегнах: вправи і дієта | Вправи Як прибрати галіфе на стегнах: вправи і дієта

Рейтинг статті – 90/100. всього відгуків – 63

Як прибрати галіфе на стегнах і зробити свої ноги стрункими і чарівно красивими? Для досягнення бажаного результату необхідні фізичні вправи, дієта і для посилення результату

– вакуумний масаж в домашніх умовах.

Як прибрати галіфе на стегнах за допомогою вправ

Швидко привести стегна в порядок допоможе чергування кардионагрузки і вправ на витривалість, а розслабитися м’язам допоможе розтяжка. Виконуючи вправи, уважно стежте за своїм пульсом, в нормі він повинен бути 110-130 ударів на хвилину. Якщо пульс значно більше, тоді знизьте ритм.

Починаємо заняття з розминки, для цього підійде ходьба на місці. Починаємо повільно і поступово збільшуємо швидкість. Тривалість 3 хвилини.

Після невеликої розминки переходимо до основної частини. Спочатку виконаємо вправу для зміцнення м’язів зовнішньої частини стегна: прийміть положення, лежачи на боці, руки підняті вгору, голова лежить на руці, ноги трохи зігнуті в колінах. На видиху піднімаємо ногу вгору. Вправу виконати 25 разів, по 2 підходи на кожну ногу.

За допомогою наступної вправи зміцнюємо м’язи стегон як зовнішні, так і внутрішні. Прийміть положення, лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах поставте на підлогу, на ширину плечей. Підніміть нижню частину тулуба, на видиху зводите, а на вдиху розводите ноги. Вправу виконати 25 разів, по 2 підходи, меж3 підходами зробіть невелику перерву – опустіть ноги і розслабтеся.

Тепер виконуємо вправу на зміцнення сідничних м’язів і стегон. Прийміть положення, лежачи на спині, зігніть ноги в колінах і поставте на підлогу. Підніміть нижню частину тулуба, потім підніміть одну ногу, на видиху розпрямляйте, а на вдиху згинайте. Вправу виконати 25 разів, по 2 підходи на кожну ногу.

Завершіть свої вправи розтяжкою. Ляжте на бік, руки підніміть вгору і покладіть на них голову. Тепер піднімайте ногу вгору і поступово за допомогою руки притискайте, наскільки зможете, її до тулуба. Притиснувши до тулуба ногу, затримайтеся в такому положенні секунд на 10. Змініть ногу.

Виконуючи, ці нескладні вправи кожен день, ви досягнете гарних результатів. А що б результат був видний швидше, фізичні вправи поєднуємо з дієтою.

Прибираємо галіфе на стегнах за допомогою простої дієти

Дана дієта низькокалорійна і добре переноситься. Дотримуйтесь такі правила: харчуватися маленькими порціями 6 разів на день, виключіть жирне, солодке, кофеинсодержащие продукти, збільште споживання фруктів і овочів.

Тривалість дієти – 14 днів.

Пропонуємо вам два варіанти сніданку, виберіть собі один або за бажанням чергуйте.

Перший варіант: невеликий шматок хліба з висівками, запечений помідор і дві великі ложки нежирного сиру;

Другий варіант-суха пшенична коржик, банан, 0,5 склянки знежиреного молока.

Обіди: овочевий нежирний суп з булочкою грубого помолу. Також на додаток можна невеликий банан або 50 г слабосоленої нежирної риби.

Вечері: два варіанти, виберіть собі один або за бажанням чергуйте.

Перший варіант . 250 г курячого м’яса (гудка, ніжка) відвареного або приготованого на грилі з великою порцією салату мікс.

Другий варіант . 150 г м’ясо риби відвареної або приготованої на грилі, 100 г відвареного рису або картоплі, салат із зеленої квасолі з кабачками.

Для посилення ефекту і поліпшення стану шкіри стегон можна робити антицелюлітний масаж. Тепер ви знаєте, як прибрати галіфе на стегнах за допомогою цілого комплексу заходів, а якщо цього буде вам недостатньо, познайомтеся зі сприяють методиками: ультразвуковий кавитацией і вакуумно-роликовим масажем.

  • Вправи для схуднення галіфе

Comments are closed!

_0.31MB/0.00449 sec