Як прибрати целюліт з сідниць

Як прибрати целюліт з сідниць Як прибрати целюліт з сідниць

27.04.12 Целюліт Переглядів: 1590 0

Сідниці є одним з тих місць, де може з’являтися целюліт. З першого погляду, здається, що ця частина тіла не видно погляду оточуючих, тому немає

необхідності боротися з целюлітом. Але як вчинити, якщо ти зібралася на пляж, адже там доводиться ходити в купальнику? Що ж робити, якщо в один прекрасний час доводиться роздягнутися у присутності коханої людини? Ось тоді стає зрозуміло, що апельсинова кірка навіть на сідницях може доставити багато неприємностей, тому боротьба з нею все-таки необхідна.

На сідницях целюліт не є чимось особливим, тому і позбавляються від нього можна самими звичайними способами, про які ми не раз розповідали на нашому сайті. На початку цього нелегкого шляху важливе розуміння того, що прибрати дефект не вийде за пару-трійку тижнів, так само, як якщо покластися на чудодійні крему, так як без застосування важкої праці вони будуть абсолютно неефективними.

Приступати до боротьби з целюлітом слід тільки після переосмислення всієї ситуації. Обов’язково потрібно відшукати в собі бажання і сили, так як робота має бути довга, інакше апельсинова кірка так і залишиться красуватися на сідницях. Буде потрібно виконання двох головних умов: зміна харчування, і приступити до спортивних занять. Ще буде потрібно знайти час, щоб виконувати такі процедури, як обгортання і масаж.

Дієта

Не відкладайте на майбутній понеділок, а негайно сядьте на особливу антицелюлітну дієту. Для цього виключіть з раціону всі шкідливі продукти: копчене, солодке, солоне, жирне. Чи не секретом є той факт, що вживання саме таких продуктів сприяє збільшенню ваги, скупченню рідини і уповільнення кровообігу. А результатом є поява целюліту.

Всі ці продукти потрібно замінити нежирним м’ясом (яловичиною, курятиною), цільними крупами (гречка, рис), нежирними молочними продуктами, фруктами і овочами. Є ще одна необхідна умова – випивати багато рідини, приблизно 2-2,5 літра в день.

Прибрати целюліт за допомогою тільки дієти, найімовірніше, не вийде. Тому доведеться подружитися зі спортом. Багато жінок не особливо люблять їм займатися, а це тільки сприяє появі целюліту. Зовсім ні необхідності вдаватися до виконання складного комплексу фізичних вправ від целюліту на стегнах і сідницях, просто буде непогано збільшити рухову активність. Хороше знаряддя проти апельсинової кірки в поєднанні з антицелюлітної дієтою – це плавання, їзда на велосипеді, прогулянки пішки.

У домашніх умовах ефективні стрибки на скакалці або звичайні присідання. Звичайно ж, дуже корисно щодня виконувати ранкову зарядку, яка допомагає організму прокинутися і додає сил.

Обгортання, ванни, масаж

Масаж покращує кровообіг шкіри, сприяє розщепленню жирів і доданню пружності. Щоб виконати масаж, можна скористатися вакуумної банкою, спеціальним масажером або використовувати тільки силу рук. Роблять масаж акуратно, щоб після нього не залишалися синці. Дуже добре себе зарекомендував баночний масаж проти целюліту.

Ванни з морською сіллю або ефірними маслами також є непоганим додатковим засобом при боротьбі з целюлітом. Вони допомагають не тільки розслаблення, а й завдають удару по апельсинової кірки.

Обгортання. Для досягнення максимального ефекту варто вдатися до антицелюлітного обгортання водоростями або блакитний глині??від целюліту. Також можна придбати особливі антицелюлітні засоби для обгортань. Роблять обгортання 2-3 рази на тиждень.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00508 sec