Як прибрати боки і живіт в домашніх умовах швидко: дієта, вправи проти пивного животика

Як прибрати боки і живіт в домашніх умовах швидко: дієта, вправи проти пивного животика Ефективно боремося з обвислими боками і животом!

Природно, що кожній жінці хочеться бути найпривабливішою, пишатися своєю стрункою фігурою і підтягнутим животиком. Так, дійсно саме плоский живіт вважається однією з основних складових чудовою фігури. Але як бути, якщо раптом Ви помітили у себе зайві жирові складки на боках або на талії, а самі улюблені джинси раптово перестали застібатися? Як прибрати боки і живіт, причому зробити це по можливості швидко? Необхідно запастися силою волі, готовністю до важких фізичних навантажень і починати приводити себе у форму.

Починати ж необхідно з того, щоб сідати на дієту, якщо дійсно бажаєте скинути зайву вагу – щоденний раціон не повинен рясніти калоріями, вони повинні стати своєрідним дефіцитом у вашій їжі. А, крім того, необхідно старанно проводити тренування по хитанню преса і позитивні результати таких тренувань будуть очевидними.

Хитання живота з метою убирания зайвого жиру!

Існує особливий секрет підходу до накачиванию м’язів – справа в тому, що підходити до м’язів преса необхідно по можливості комплексно. Пам’ятайте, що прес складається з верхньої та нижньої частини, а також з бічних і косих м’язів. Для появи кубиків преса належна увага повинна приділятися кожної з м’язів.

Верхня частина живота може гойдатися допомогою підйомів тулуба. Починати можна з 20 або 30 підйомів. Поступово кількість зроблених підходів, відповідно, може збільшуватися. Також для того, щоб правильно виконувати вправу, необхідна лава. На неї потрібно сісти, зафіксувати ноги, а руки скласти за голову. Рекомендовано також прогинатися по максимуму в нижній точці. Якщо виходить дуже важко – можна схрестити руки на рівні грудей.

Нижня частина преса

Нижня частина живота гойдається за допомогою підйомів ніг. Дотримується така ж інтенсивність, як і з верхньою частиною преса. Потрібно лягати на підлогу і піднімати ноги близько 30 разів при 5 підходах.

Бажано виконувати таку вправу на турніку. У цьому випадку працює нижня частина преса і підключаються передпліччя, грудні м’язи і «крила». Не варто давати собі ніяких особливих поблажок, а виконувати вправи по можливості рівномірно.

Вам знадобиться гриф!

У тих випадках, коли потрібно прибрати боки і необхідно качати косі м’язи живота – потрібен просто гриф від штанги. Потрібно сісти на лаву з цим грифом за плечима і повертати вліво і вправо свій тулуб. Для початківців досить робити 3 підходи по півхвилини. Можна спочатку поставити перед собою мету – робити до 5 підходів по 60 секунд.

Окрім іншого, бічні м’язи можна зміцнювати за допомогою нахилів в сторону:

Необхідно встати прямо, розсунути ноги на ширину плечей. Потім можна робити нахили в сторону. Прискорення дій гарантує ефективність робити вправи.

Але для початківців досить робити 3 підходи по 30 секунд – навантаження збільшується поступово. До того ж, потім можна використовувати гантель, яку можна тримати за головою в якості додаткового виду навантаження.

Важливі моменти тренінгу

Відпочинок між підходами різних вправ не повинен становити довше 1 хвилини. Також забороняється робити вправи, якщо набитий шлунок. Повинна пройти як мінімум пара годин після вживання їжі до того, як Ви почнете хитання преса. Це обов’язково дотримуватися для того, щоб фізичні навантаження виявилися ефективними і позитивними за власним результату в достатній мірі.

Також не забувайте про те, що не рекомендоване надто зволікати паузи між підходами і паузи між різними вправами під час тренувань – це теж важливо, тому що надмірне затягування веде до того, що кров відходить, і м’язи повертаються у вихідне положення. < / p>

Було виявлено в результаті досліджень, що більшість людей не може відрізнити верхні м’язи преса від нижніх при виконанні качання преса. Точніше кажучи, ці люди не можуть визначити, напевно, на які м’язи здійснюється навантаження. У роботі беруть участь відразу кілька м’язів черевного преса.

Хитання живота на тренажерах

Окрім іншого, існують спеціальні методики, здатні навчити людину розділяти м’язи преса при гойдання. Необхідно зробити так щоб всі м’язи не гойдалися одночасно і для відповіді на питання, як прибрати жир з боків і живіт в домашніх умовах, ми підготували для вас наступні практичні рекомендації.

Будьте реалістами!

Не піддавайтеся дурною рекламі і будьте реалістами! Кожному необхідно точно знати, що коли у відеороликах показують накоченому спортсмена, який рекламує небудь тренажер для схуднення, заявою, що йому вистачило 15 хвилин в день для такого преса, це не правда.

Як показали спеціально проведені обстеження, тренажери задіють м’язову роботу навіть менше, ніж самі скручування тіла. Більше того, виявилося так, що чим дорожче був тренажер, тим менше був показник його ефективності. А тому перш ніж витрачатися на дорогий тренажер для накачування преса, потрібно ще добре обміркувати власне рішення – подібні апарати гарні в основному для підтримки загальної фізичної форми.

Ролик для преса

Люди також цікавляться, наскільки ефективним може бути спеціальний ролик, що використовується для качання преса. І необхідно сказати, що його ефективність також сильно перебільшена – практичні результати якраз показують інше. По украй мірі навіть класичне скручування без ролика приносить куди кращі та ефективніші результати.

Також можна відзначити, що при виконанні спільного скручування з роликом, сильно збільшується рівень навантаження на нижню частину спини і у людини можуть виникати досить больові відчуття. А тому не рекомендовано робити цю вправу, коли існують більш зручні та ефективні варіанти вправ.

Психологія

Крім того, для того щоб ефективно худнути, не можна нервувати і піддавати себе стресам – психологічний фактор також досить важливий! Коли у людини трапляється стрес або він входить в депресивний стан, підвищується рівень такого гормону як кортизол. Через цього гормону в животі і з боків накопичується жир. З метою заспокоєння можна використовувати вже давно відомі і перевірені засоби:

  валеріану; гліцин; займатися спеціальним аутотренінгом.

Дотримання всіляких дієт проти зайвого жиру

Природно, що Ви не зможете прибрати жири з боків і живота, якщо не будете дотримуватися спеціальної дієти і зловживати спиртними напоями. Алкоголь, між іншим, також сприяє збільшенню рівня того самого кортизолу, а тому з’являються жирові відкладення на талії.

Іноді вистачає пари келихів шампанського або вина, і Ви вже не зможете влізти в улюблені джинси. До того ж в процесі вживання алкогольних напоїв дуже важко контролюється процес харчування. У цьому плані дійсної небезпекою володіє такий напій, як пиво. Пиво містить певні гормони – фітоестрагенти, що сприяють накопиченню жиру.

Нам всім відома одвічна чоловіча проблема «пивних животиків». А тому з раціону бажано зовсім виключити будь-яке пиво. коли Ви точно вирішили боротися за тонку талію і відсутність жиру з боків.

Перегляньте свої погляди на харчування!

Дієта також, насамперед, має на увазі виключення з їжі жирних і дуже калорійних продуктів. По-іншому просто не можна позбавлятися від наявного жиру. Але жир з боків забирається 2-3 тижнями на дієті. Просто для схуднення має витрачатися кількість калорій, що перевищує ту кількість, яке Ви отримуєте. І якщо так вийшло, що їсте ви багато, то більше доведеться й трудитися для того, щоб витратити всі придбані калорії. А тому, напевно, легше зовсім відмовитися від чергової вечері, ніж протягом 3 годин бігати після тренування.

В практично кожній дієті багато овочів. Єдина умова для схуднення – відсутність в цих овочах крохмалю. Наявність в овочах клітковини тільки допомагає в зниженні ваги, оскільки волокна клітковини зазвичай заповнюють шлунок і людини перестає мучити почуття голоду.

Також для більш легкого перенесення важких дієт, раціон можна урізноманітнити неочищеним рисом, рибою або ж птицею. У цих продуктах немає багато цукру. З фруктами треба бути обережніше – зайве вміст цукру заважає швидкому позбавленню від жиру на боках.

Також рекомендовано вживати якомога більше води для схуднення – як мінімум, пару літрів на день. Справа в тому, що завдяки воді сповільнюється процес обміну речовин у людському організмі і завдяки цьому починається виведення токсинів і шлаків. Без води така природна очищення неможлива, а тому все просто накопичується – тоді вже точно неможливо позбутися зайвого жиру.

У тих випадках, коли є якісь проблеми в роботі видільної системи, необхідно приймати спеціальні сечогінні збори. Потрібно стежити за наявністю досить активного водообміну в організмі і тоді живіт забереться швидко.

Але всі вищевказані дії – сидіння на строгих дієтах, пиття води – будуть безрезультатними, якщо не буде фізичних вправ. Хитання преса – саме дієвий спосіб позбавлення від зайвого жиру. Також для цих цілей можна використовувати крутіння обруча.

 • нахили в боки відзивт
 • як скинути пивний живіт і боки
 • шо робити щоб скинути живіт і боки після вагітності
 • важко прибрати боки
 • вправи що уберают бока
 • дієти які забирають жир з живота
 • Домашня дієта вправи щоб похудати в домашніх усльовях
 • на яку можна сідати дієту щоб схуднути в животі
 • Якщо нервує можна похудати
 • нахили в сторону таблиця

Comments are closed!