Як правильно займатися в тренажерному залі, щоб схуднути? | Ajgfec

Як правильно займатися в тренажерному залі, щоб схуднути? | Ajgfec Як правильно займатися в тренажерному залі, щоб схуднути? Як правильно займатися в тренажерному залі, щоб схуднути?

Худеем в тренажерному залі

Як схуднути в тренажерному залі

Напевно, ні про одну дієті не ходить стільки легенд,

скільки їх існує про методику схуднення за допомогою фізичних вправ і силових навантажень. Багато хто вже і зовсім бояться йти в тренажерний зал. Причиною цьому не тільки вигадки «бувалих спортсменок», а й численні фотографії дівчат з перекаченние м’язами – такі собі термінатори з макіяжем… Проте, багато чоловіків стверджують, що така методика дозволяє стати стрункою набагато швидше. І все ж, як схуднути в тренажерному залі . НЕ накачавши при цьому моторошні м’язи?

Як схуднути в тренажерному залі. Поради експертів

Люди, для яких ідеальний вагу і параметри тіла стають не тільки самоціллю і проходженням сучасній моді, але також ознакою здоров’я і нормального самопочуття, все частіше при виборі методики для схуднення віддають перевагу заняттям в тренажерному залі. І нічого дивного в цьому немає: фізичні навантаження дійсно сприяють і фізіологічному схудненню, і підтримці тіла в тонусі, і оздоровленню організму в цілому. І правильно, що питання типу «як схуднути в тренажерному залі» стурбованих своєю вагою таки відвідують – без розумного підходу і попередньої теоретичної підготовки в цій справі ніяк не обійтися. Не знаючи елементарних принципів схуднення за такою системою, можна, як мінімум, не добитися ніяких результатів, а як максимум – отримати травму або нашкодити організму.

Щоб схуднення і зменшення в обсягах після занять в тренажерному залі було більш ефективним, в перший місяць слід відвідувати зал два рази на тиждень. З другого місяця число занять на тиждень має бути збільшено до трьох відвідувань. Новачкам в цей час не варто ставити будь-яких експериментів з аеробікою.

Помилки жінок в тренажерному залі

  Я знаю, що робити, – думають багато жінок після декількох тренувань. Їх помилка полягає в тому, що вони раз за разом натружівают одну і ту ж групу м’язів, повторюючи звичний комплекс вправ. У відсутність різноманітності тіло втомлюється, а м’язи – звикають. Це не принесе результату, як би ви не старалися. Я поступово збільшую навантаження і можу витримати вже набагато більше,-захоплено вихваляєтесь ви подрузі, навіть не підозрюючи, що повторюєте одну з найпоширеніших помилок жінок в тренажерному залі. Якщо ви не плануєте брати участь у спортивних змаганнях, то вам зовсім не варто збільшувати час, який ви проводите на тренажері. Тут, як і в попередньому пункті, наявності відсутність різноманітності – натрудившись на біговій доріжці, ви навряд чи візьметеся за інші групи м’язів, а значить, не простімуліруете обмін речовин. Мабуть, єдиним результатом такого тренування може стати втома. Ах, так, ще й гордість, яку ви відчуваєте від власної витривалості. Я не чоловік, щоб займатися з гантелями, – фиркають багато жінок. Просто вони не знають, що заняття з обтяженням набагато ефективніше тонізують м’язову систему. Ті, хто нехтують ними, ризикують отримати в’ялі м’язи і шкіру. Невже ви дійсно вважаєте, що для того, щоб наростити м’язи цілком достатньо невеликих гантелей і 2-3 тренування на день? Зовсім ні, інакше б бодібілдери так не пишалися своїми видимими успіхами. Відкиньте свої страхи і включіть в програму занять кілька вправ з невеликою вагою – вони допоможуть вам добитися бажаного результату набагато швидше. Нахили допоможуть мені «зробити» талію, – впевнені багато жінок. Однак насправді, ефект буде прямо протилежним, адже нахили убік – це «чоловічі» вправи, спрямовані на те, щоб створити ідеальну чоловічу фігуру, а вона, як відомо, повинна бути трикутної форми. Трикутна фігура не передбачає тонкої талії! покачати прес – живіт піде. – розраховуєте ви. Це помилка. Вправи на прес способи зробити ваші м’язи по-справжньому сильні, однак вони не завадять їм ховатися під жиром. Доведеться все ж сісти на дієту: кефірну або капустяну – вибирайте самі.

От тільки відразу приступати до виснажливим заняттям не варто: без належної підготовки в цьому випадку мало що може вийти. Слід враховувати, що позбавлення від зайвої ваги таким шляхом – це «комплексний» процес: щоб схуднути в тренажерному залі, необхідно займатися регулярно, дотримуючись певного раціону харчування, чітко дотримуючись інструкцій тренера, дотримуючись режим не лише навантажень, а й відпочинку. Крім того, ставлячи метою занять в тренажерному залі схуднення, слід усвідомлювати: схуднути в якійсь одній проблемної «зоні», використовуючи тільки якийсь один комплекс вправ і один вид тренажерів, не вийде. Тренування в залі для схуднення повинні бути різноманітними, що передбачають різні вправи на велику кількість м’язів.

Щоб схуднути, займаючись в тренажерному залі, треба точно знати, які вправи виконувати. Спочатку слід протягом 10 хвилин розминатися на біговій доріжці або еліптичному тренажері. Після цього варто відразу перейти до занять на силових тренажерах.

Заняття в тренажерному залі – ефективний спосіб схуднути. Однак не варто чекати надшвидких результатів: повинно пройти не менше 1,5-2 місяців, перш ніж ви побачите перші зміни свого тіла.

4. Не кидайтеся в крайності. Оптимальна частота занять в тренажерному залі – 3-5 разів на тиждень. Якщо ви будете займатися рідше, нехай навіть з підвищеним навантаженням, ви не побачите бажаного результату. Відвідуючи тренажерний зал частіше, ви позбавите свої м’язи можливості відновитися.

Худнемо в тренажерному залі. Вправи в тренажерному залі – відмінний спосіб позбутися від зайвих кілограмів і завжди бути в хорошій формі. Ось тільки складність для більшості людей виявляється в тому, що заняття повинні бути регулярними. Та й використовувати тренажерне обладнання слід з розумом. При неправильному підході можна не тільки не домогтися бажаного результату, але і зіпсувати фігуру і навіть підірвати здоров’я.

Правило третє – розумне. Одного разу Фаїну Раневську запитали про те, як їй вдається залишатися такою стрункою і красивою, на що вона відповіла, презирливо фиркнула: «Треба менше жерти!» Саме в цій золотій фразі укладено весь сенс самого надійного способу залишатися стрункою і привабливою. Якщо ви займаєтеся в тренажерному залі, то це абсолютно не говорить про те, що ви можете з ретельністю налягати на булочки і цукерки. Харчування також має бути розраховане на зниження ваги.

Заняття в тренажерному залі є найбільш ефективним засобом корекції фігури. Погляньте на переможця змагань з бодібілдингу – Містера Всесвіт. Чи це не доказ ефективності тренувань на тренажерах! Звичайно, вам не дуже хочеться виглядати так, як він, але якщо грамотно використовувати обладнання тренажерного залу, можливо змінити форми тіла так, як цього хочеться.

Запам’ятайте одне просте правило: займатися в тренажерному залі завжди слід під керівництвом і наглядом розумного фахівця. У кожного спортсмена є тренер, а чим ви гірші? Справа в тому, що непідготовлена??людина може переоцінити свої сили, тим самим ризикуючи отримати важку травму. А ви ж не для цього збираєтеся в тренажерний зал.

Щоб зменшити обсяг і позбутися зайвих сантиметрів в талії і кілограмах в проблемних зонах, слід послідовно і розумно підійти до питань зміни системи харчування. Для підвищення тонусу м’язів і зміни своєї фігури слід виконувати спеціальні вправи. В іншому випадку обсяг зменшиться не там, де ви планували. Неправильне виконання занять у тренажерному залі не тільки не допоможе схуднути, але й може привести до нарощування м’язової маси в тих місцях, де ви цього і не хотіли.

Вважається, що заняття в тренажерному залі є найефективнішим засобом, що допомагає відкоригувати проблемні зони. Не варто боятися тренажерів, штанг і гантелей. Методика тренувань у бодібілдерів повністю відрізняється від вправ, виконуваних при оздоровчої тренуванні, спрямованої на корекцію фігури. У тренажерному залі слід займатися лише після точних рекомендацій інструктора.

Для багатьох «худнуть» заняття в тренажерному залі бачаться більше як спосіб нарощування м’язової маси. Це не зовсім так, стверджують фахівці – займаючись по правильно складеній програмі, можна не побоюватися за формування непотрібного рельєфу. А ось красиве підтягнуте тіло і прискорене спалювання жирів при використанні індивідуально складеної програми тренувань дійсно можна придбати. Ось тільки краще перед тим, як приступати до відповідних тренувань, звернутися за консультацією до інструктора: кожна людина індивідуальна – зі своєю конституцією тіла і проблемними зонами. За допомогою фахівця з’явиться можливість розробити програму тренувань саме для схуднення в тренажерному залі в кожному окремо взятому випадку.

Основне завдання на цей час полягає в установці правильної техніки з виконання вправ. Також буде потрібно змінити раціон харчування. Під час занять в тренажерному залі необхідно буде дотримуватися дрібного низькокалорійного харчування, в складі якого присутня достатня кількість білка. Перерва між тренуваннями повинен становити мінімум 48 годин.

Що стосується самих вправ, то деякі люди мають природні силові здібності, а в інших вони розвинені слабко. Хто то схильний працювати в темпі, а хтось повільно. Одні докладають різкі і потужні зусилля, інші вважають за краще працювати м’яко. Деякий тренажерне обладнання більшою мірою призначено для чоловіків, ніж для жінок, а в цілому – кожен тренажер орієнтований на тренування певної групи м’язів людського тіла. Вам слід визначитися. Більше того, є певні принципи тренування в тренажерному залі. Не можна приступати до тренування без хорошої і грамотної розминки (яка, до речі, сама по собі може служити ефективною тренуванням), так само як і не слід закінчувати тренування без спеціальних вправ на розтягування і розслаблення (таку заминку, люблять усі без винятку!). Дуже важливо проводити тренування точно за інструкцією.

 • як швидко схуднути в тренажерному залі
 • програма для схуднення в тренажерному залі
 • як правильно займатись в залі
 • програма тренувань в тренажерному залі для схуднення
 • програма тренувань в тренажерному залі для дівчат
 • комплекс вправ в спортзалі що допоможе схуднути чоловіку
 • тренажерний зал для схуднення
 • як правильно займатися в тренажерному залі дівчатам
 • як займатись в спортзалі щоб похудвти
 • програма в зал для дівчат

Comments are closed!

_0.32MB/0.00765 sec