Як правильно скинути зайву вагу | 5 сфер

Як правильно скинути зайву вагу | 5 сфер Як правильно скинути зайву вагу

Скидати вагу потрібно не швидко, а поступово, не на шкоду власному здоров’ю. Інакше прийде момент суперкомпенсації. Це викликано стресовою ситуацією організму від навантажень, а потім наш організм хоче відновитися, і починає робити запаси в рази

більше колишнього, вважаючи що стресова ситуація може повторитися. Так само слід пам’ятати про те, що скинути перші десять відсотків власної ваги легко. Потім настане процес зупинки. Буде йти адаптація організму.

І ось тут багато хто робить помилку. Вони зупиняються. І кажуть, що дійшли до межі і більше не скидають свою вагу. Ні в якому разі, цього робити не можна. Бо в процесі адаптації організм зрозуміє, що це було тимчасове стресовий стан і захоче зробити суперкомпенсацію.

Важливим моментом є те, що ваше тіло не може схуднути тільки в одному місці!

Не буває так. Я часто чув, що коли починають трохи скидати вагу, то починають худнути тільки в одному місці. Це не так. Йде процентне співвідношення скидання зайвого жиру у всьому тілі. Приміром, на обличчі жиру менше, ніж на стегнах і видно, звичайно ж, швидше буде саме на обличчі, ніж на стегнах або сідницях.

Чоловіки, які намагаються прибрати свій «пивний живіт», починають качати прес, але не бачачи ніяких результатів лінуються продовжувати. Виправдовуючи себе, що не допомогло. Якщо не переглянути свій прийом їжі і напоїв, то ніякі зусилля, ніякої прес, ніякі чудо електро-вібро пояса не допоможуть. Прес буде качати ваші м’язи живота і все. Ніякого зменшення обсягу живота не буде, тільки лише якась кількість витрачених калорій. Що добре відіб’ється на загальному тлі скидання ваги і, звичайно ж, зміцняться м’язи самого живота. Є тільки одна фізична вправа, яка допоможе прибрати обсяг живота (якщо буде цікаво, то опишу в коментарях).

Тільки здорове і правильно підібране харчування, ось запорука успіху.

Наприклад, якщо ви заллєте в свій автомобіль не якісний бензин та ще й упереміш з дизельним паливом, то як буде їхати ваша машина? Хіба паливо буде винувато, що автомобіль не їде? Точно так само важливо, що ми їмо.

«Одні їдять для того щоб жити, а інші, для того щоб їсти»

Тепер трохи про себе. Я пройшов усі ці етапи скидання зайвої ваги. І мені є чим поділитися з вами. Не все те, що ми бачимо в рекламних гаслах, буде для нас корисним. Повірте мені, я багато чого випробував і обпікся.

В один прекрасний час я потрапив зону свого комфорту. А раз у зоні комфорту, то чому ж себе коханого не побалувати. І ось було дуже ліниво займатися фізичними вправами, почав балувати себе різними смаколиками. Забуваючи, при цьому, що як правило, саме смачні і жирні продукти не те що не корисні, а часто шкідливі для нашого організму. І ось так ожиріння підкралося до мене не помітно. Потім, як кожен нетерпляча людина, я захотів швидко скинути вагу. От і «купувався» на різні рекламні гасла. Ефект був, але короткочасний, а іноді навіть сумний. І ось тільки після того, як я переглянув свій спосіб життя, прочитав дуже багато всілякої, іноді навіть марною літератури, я вивів для себе формулу.

І так «піковий» моя вага становив – 132 кг. Через рік правильного харчування і фізичних навантажень моя вага стабілізувався на вазі 92кг. При цьому я не приймав жодних фармакологічних ліків, а тільки покращував власне самопочуття. Зараз більше – це 95кг. Це результат важких фізичних навантажень. Я вирішив зайнятися пауерліфтингом. А це означає, що м’язова маса росте і набирає вагу. Займаюся не для великого спорту, а для себе, для власного здоров’я.

Тільки правильна мотивація. ваша праця і завзятість можуть вас привести до хорошого результату. Вірте в себе, у власні сили і у вас все вийде. Якщо у вас виникли питання, то можете задавати їх. Я постараюся кваліфіковано на них відповісти.

Ця стаття написана для проекту Академія Експертів. Напиши, чи сподобалася вона тобі? Є питання до автора – сміливо пиши в коментарях! Також пам’ятай про своїх друзів. Ти можеш вплинути на їх розвиток. «Лайкні» статтю (панель знаходиться на цій сторінці ліворуч) і поділися корисними порадами з друзями в соцмережах

  • як правильно скинути зайву вагу
  • як скинути правильно зайву вагу за 10днів
  • дієта 5 столових ложок шкідлива
  • чим шкідлива зайва ваґа
  • чому вага не скидається
  • чому не скидається вага хоч займаюсь фітнесом
  • що робити якщо ваш організм не хоче скідати вагу
  • як правильно качати прес все буде добре language:uk
  • Як правильно скидати вагу
  • яка скинута вага не шкідлива для здоров\я

Comments are closed!

_0.31MB/0.07973 sec