Як працює пояс-сауна для схуднення живота? Допомагає? Відгуки реальних людей. Купити пояс Сауна белт, Вібротон, неопреновий, body belt | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів

Як працює пояс-сауна для схуднення живота? Допомагає? Відгуки реальних людей. Купити пояс Сауна белт, Вібротон, неопреновий, body belt | Схуднення – Поради та інтерв’ю дієтологів Як працює пояс для схуднення?

Якщо ви роздумуєте купити пояс для схуднення, не поспішайте. Давайте спочатку розглянемо всі плюси

і мінуси роботи цього приладу, розберемо наскільки ефективний пояс і, що не менш важливо, безпечний для нашого з вами здоров’я.

Пояс-сауна

Існує два основних види пояси для схуднення. До першого відносять так званий разогревающий пояс або пояс-сауну. При носінні даного виробу в зоні контакту з тілом підвищується температура. У рекламних статтях затверджується, що при цьому активізується обмін речовин, і посилено спалюються жири.

Найбільш чесні виробники все ж ставлять покупця до відома про те, що основний ефект пояс-сауни полягає в посиленні потовиділення. І тільки.

Насправді ж такі пояси швидше перешкоджають схудненню. “Як же так виходить?” – запитаєте ви. Дійсно, в прилеглій до поясу зоні температура зростає, але це жодним чином не збільшує швидкість спалювання жиру ні в проблемних місцях, ні в організмі в цілому. Вага може незначно знизитися через втрати води, однак все повернеться на круги своя через день, максимум два. Організм постарається відновити водний баланс і за допомогою спраги змусить вас більше випити.

Здоровий глузд

Немає жодного дослідження, яке б доводило користь пояси-сауни для схуднення. Ефектні фотографії “До” і “Після”, які виробники широко використовують в рекламних статтях, не більше ніж маркетинговий трюк Насправді фотомодель худне іншим способом, за допомогою звичайної низькокалорійної дієти.

Якщо відсутність ефекту не зупиняє вас від спроби випробувати на собі пояс-сауну, то слід хоча б знати про можливий ризик для здоров’я. Професор Гаррі Хантер (Gary Hunter) з Алабамського університету стверджує, що використання пояса-сауни може привести до обезводнення або навіть викликати тепловий удар. Сучасна людина надто мало п’є, мається на увазі, звичайної води. Через це у багатьох людей згущується кров, що негативно впливає на наше самопочуття.

На жаль, прихований дефіцит рідини в організмі можна визначити лише за допомогою аналізів. Механізм спраги спрацьовує не завжди. Тому, краще візьміть за правило випивати не менше 1,5-2 літрів води в день. Ви будете не тільки краще себе почувати, але і поліпшите тонус шкіри, а також поспособствуете скиданню зайвої ваги. Не всі знають, що для спалювання жирів потрібно багато води, і при її дефіциті спалювання жирів різко сповільнюється.

Пояс-миостимулятор

Однак, повернемося до наших поясів. До другого виду відносять так звані міостимулятори. Спектр таких виробів досить широкий. Вони бувають дуже простими і компактними, часто працюють від малесеньких батарейок. У косметологічних центрах вас можуть підключити до потужним професійним агрегатам, типу Futura Pro.

Принцип роботи у всіх подібних пристроїв однаковий. У певних зонах на шкіру чіпляють електроди, по яких подається слабкий електричний струм. При цьому ритмічно скорочуються м’язи скелетної мускулатури (найчастіше це прес, сідниці або стегна), і, якщо вірити рекламі, посилено спалюються жири, поліпшується кровообіг і бла-бла-бла. Тепер розберемо, чи так це насправді?

М’язи скорочуються, їх тонус з часом підвищується, але жир в області живота нікуди не дівається. В одному єдиному дослідженні ефективності міостимуляторів, вчені зізнаються, що хоч їх піддослідні і відчули зрослий тонус м’язів преса, але ні зниженням ваги, ні зменшенням товщини шкірної складки в цій зоні похвалитися не могли. Безумовно, електричний струм впливає також і на м’язи судин, тим самим, покращуючи місцевий кровообіг.

Чи допомагає міостімулятор схуднути?

Однак, для ефективного схуднення цього явно недостатньо. Жирові клітини повинні отримувати сильний і стійкий сигнал, що організму не вистачає енергії. Для цього в крові має бути багато “голодних” гормонів. Простим підведення струму і посиленим скороченням м’язів цього не добитися. Недарма ж інструктори з фітнесу та дієтологи в один голос стверджують, що фізичні навантаження, аналогом яких є миостимуляция, підсилюють ефект від дієти не більше, ніж на 10%.

Іншими словами, на звичайній низькокалорійній дієті ви цілком можете схуднути на 10 кг за місяць. А якщо при цьому підключіть ще і регулярні фізичні вправи – не менше трьох часових тренувань на тиждень, то в нагороду скинете аж один! бонусний кілограм. От і думайте – а чи варта гра свічок? Ефект же від міостімуляциі в проблемній зоні буде і того менше.

Підводячи підсумок, зазначу, що привести за допомогою миостимулятора м’язи в тонус – це непогано. Але набагато Фізіологічні покачати прес простим дідівським способом або на тренажері в жимі, тим більше, що, на мій погляд, будь-яке енерговпливу, в тому числі електрикою місцево, несе в собі, нехай невеликий, але ризик пошкодження клітинних мембран і ДНК.

Пояс для схуднення – Багатофункціональний прилад “Пояс здоров’я”

Перший фітнес-масажер, який об’єднує такі функції, як моделювання фігури, схуднення і вібромасажер в одному апараті.

  • вібромасажер годуючій мамі можна
  • виробник поясу сауна белт
  • всі мінуси пленки сауни
  • електричний пояс sauna belt
  • Електричний пояс для схуднення Тонус
  • Наскільки ефективні пояси для похудання по типу сауни
  • плівка сауна для схуднення
  • пояс для пресу відзови
  • пояс для язів преса
  • пояс ефект преса

Comments are closed!

_0.32MB/0.00877 sec