Як позбутися зайвої ваги і схуднути за 3 місяці? (Частина 1)

Як позбутися зайвої ваги і схуднути за 3 місяці? (Частина 1) Як позбутися зайвої ваги і схуднути за 3 місяці? (Частина 1)

Відразу скажу, що не зможу перед вами похвалитися тим, як я за 3 місяці схуд на 30 кг зайвої ваги. або ще подібними подвигами. У цій статті всього лише розповідь про те, як позбавитися від зайвої ваги і схуднути за 3 місяці на 5 кг. Але головне в боротьбі із зайвою вагою – це почати його знижувати, і якщо у вас з’являться навіть незначні успіхи, вам захочеться і далі позбавлятися від зайвої ваги і займатися своєю фігурою і здоров’ям.

Хоча моя боротьба із зайвою вагою почалася не після того, як я сильно розтовстів, а після того, як у мене з’явилося 5-7 кг зайвої ваги. Головне було прийняти той факт, що я почав одужувати. І для мене справа була навіть не стільки в тому, що є 5 кг. зайвої ваги. Якби цей вага рівномірно розподілявся на ноги, руки, спину і все інше тіло, то я може бути сильно і не переживав. Але практично весь надмірна вага сконцентрувався на животі і утворилося нехай поки невелике, але вже видиме пузо. Для мене це було легким шоком, особливо в ті моменти, коли кохана жінка стала підходити і питати: «А що це у тебе животик з’явився? Коли позбудешся від зайвої ваги, тобі що, самому подобається? Ти ж завжди займався спортом і тримав себе у формі, а зараз що? »Або на роботі:« Ого, дивись, як ти пролунав ».

Адже до 25 років я взагалі не замислювався над тим, що може бути проблема зайвої ваги і того, як схуднути. Скажу навіть більше, в підлітковому віці переді мною стояла зворотна задача, як набрати вагу . Мені не подобалася худорлявість і я спеціально пішов гойдатися, щоб набрати вагу, але нічого не виходило. Я їв стільки, скільки хотів. При цьому я їв абсолютно всі продукти. Свиняче сало, вершкове масло, жирна сметана, хліб, торти, все це ніяк не позначалося на моїй вазі.

Я не хочу сказати, що я харчувався одними тортами, але продукти з хліба і жирні продукти займали пристойну частку раціону.

Думаю, значну роль у тому, що я не набирав ваги, грала величезна, за моїми сьогоднішніми мірками, фізичне навантаження (5-7 тренувань на тиждень по 2 години).

Однак час ішов. Десь всередині мене зберігався мій старий образ, коли я при всьому бажанні не зміг би набрати зайвої ваги. Але поступово фізичне навантаження знижувалася, а сам організм, мабуть, перебудовувався на інший вік. І в один прекрасний день я виявив (після чергового подшучіванія на роботі), що у мене утворився зайву вагу, який в основному був на животі. І питання про те, як схуднути, став для мене актуальним. Щось потрібно було робити. І я, звичайно, почав шукати інформацію про те, як схуднути і як скинути зайву вагу.

Всі поради про те, як схуднути і як позбутися зайвої ваги в принципі зводяться в двох основних простим ідеям. Потрібно зменшити надходження калорійної їжі в організм і збільшити фізичне навантаження. Ось я й почав.

Я намагався поменше є, особливо калорійної продукції, став віджиматися від підлоги і робити вправи на прес (рекомендую прочитати статтю “Як зробити живіт плоским” ?). Так тривало близько двох місяців. За їх закінчення я подивився на результати своєї праці і зрозумів, що абсолютно нічого не змінилося. Тобто абсолютно нічого. Ні про яке схуднення не йшло й мови, як все було, так і залишилося, а може бути, вага навіть збільшився. Ну, хіба так може бути, задавав я собі питання. Адже я ж тренувався, адже я ж стежив за дієтою. Невже все це не працює і марно?

Тоді я був у маленькій паніці. Невже взагалі неможливо домогтися результатів, і від року в рік мені доведеться все більше і більше товстіти? А що буде через 10 років, а через 20? Я що, приречений бути до 50 років мужиком з пристойним пузом?

Мені цього сильно не хотілося. Тоді я став знову роздумувати над причинами невдачі в зниженні ваги. Кілька днів я ходив туди-сюди по квартирі і до мене раптом дійшло – ця ж та ж основна причина, по якій у мене виходить або навпаки не виходить щось у житті. Адже вже не один десяток раз я звертав увагу на неї, записував кілька разів, навіть десь у мене є чернетка статті.

А причина в тому, що незначні зусилля, чи як я їх називаю – фонові зусилля, не призводять до результатів. Або ці результати зовсім мінімальні. Для досягнення успіху в будь-якому проекті потрібно сконцентрувати зусилля протягом хоча б 2-3 місяців, а вже потім можна підтримувати досягнутий успіх.

Тоді я вирішив сконцентруватися на схудненні в найближчі два місяці. І ось що я почав робити.

З повагою, Рашид Кірранов.

Стаття захищена законом про авторські та суміжні права. При використанні та передруці матеріалу активне посилання на жіночий сайт sun-hands. ru обов’язкове

Рекомендуємо прочитати:

  • як позбутися ваги у 30 років

Comments are closed!