Як позбутися зайвої ваги: ??дієта чи фітнес-клуб? | Gold’s Gym

Як позбутися зайвої ваги: ??дієта чи фітнес-клуб? | Gold’s Gym Як позбутися зайвої ваги Що краще дієта або фітнес-клуб?

Насправді, правильну відповідь: і дієта, і фітнес-клуб. І починати потрібно швидше з дієти. Вибір стратегії і тактики харчування повинен зробити фахівець – лікар-дієтолог. Добре, якщо це спортивний лікар, оскільки він зможе врахувати фактори впливу обраних фізичних навантажень. Але і фітнес-тренери, як правило, добре розбираються в питаннях дієтології.

Однак існують загальні принципи правильного харчування. яких потрібно дотримуватися:

    Контролюйте споживання жирів . Тут важливо відразу сказати, що харчуватися знежиреними версіями будь-яких продуктів – неправильно. Навпаки, це привносить дисбаланс в задумане природою оптимальне співвідношення жирів, білків і вуглеводів. Іншими словами, не варто пити літр знежиреного молока, краще випити склянку незбираного з вмістом жиру не менше 4%. Споживайте менше тварин і більше рослинних жирів, при цьому останні повинні бути нерафінованими і не піддаватися теплообработке. Поєднуйте жирне молоко з соками, створюючи коктейлі, адже жиророзчинні вітаміни – А, D, E, K – тому так і називаються, що засвоюються в організмі тільки разом з жирами. Замінюйте сметанні та молочні соуси на томатні. Відмовтеся від усього жирного, харчуючись переважно відвареної і запеченою їжею. > Харчуйтеся часто . Організм повинен бути спокійний і впевнений в тому, що через певний час отримає потрібну кількість їжі і тоді не стане запасати енергію на непередбачений випадок. Оптимальне харчування – 5-6 разів на день, якщо ви працюєте, беріть з собою заздалегідь приготовлену їжу, а не купуйте її в неперевірених місцях. Чи не дотримуйтеся монохарчування – такий підхід залишить організм без потрібної кількості вітамінів і мікроелементів, погіршить переварювання їжі і порушить обмін речовин. Споживайте достатньо води . Для домосіда – це 2 літра щодня, для активної людини – 3-4 літра. Краще, якщо це буде мінеральна негазована вода.

Ці три положення – основа основ будь-якого раціонального харчування, а ось детальний режим і раціон вам повинен розписати лікар-дієтолог.

Але дієта для схуднення – це не повний список заходів для поступового, рівномірного, здорового зниження маси тіла. Дуже важливі і фізичні навантаження, тут також потрібно відзначити основні моменти:

    Розрахуйте свій індивідуальний ритм ЧСС під час тренувань . для цього скористайтеся традиційної формулою: 220 – ваш вік? 65%. Якщо вам 35 років, то ми отримаємо 220 – 35 ? 65% ? 120 ударів на хвилину – це той показник пульсу, при якому повинна проводитися тренування, щоб від неї був толк. Вбудовуйте режим тренувань в режим харчування . Ви не повинні бути голодні: краще поїсти приблизно за 1 годину перед фізичними навантаженнями і після них, щоб уникнути виснаження організму. Для цього необхідно планувати свої дії заздалегідь.

Отже, як позбутися зайвої ваги? Необхідно поєднувати дієту, призначену тренером, і тренуватися в режимі, розробленому для вас фітнес-інструктором. Головне, щоб у всьому була система: з точки зору ефективності, абсолютно безглуздо сьогодні дотримуватися режиму, завтра забути про нього, і заново повернутися до нього через якийсь інтервал часу. Зробіть режим своїм способом життя!

Для тих, хто хоче позбутися зайвої ваги, рекомендуємо наступні програми

Фітнес-танці Танці у фітнес клубі Spinning велотренування TRX Функціональний тренінг

Comments are closed!