Як позбутися «вушок» на стегнах: Фітнес – diets. ru

Як позбутися «вушок» на стегнах: Фітнес – diets. ru Як позбутися «вушок» на стегнах

непривабливим картину, коли стегна запливають жирком і провисають, набуваючи форму, дійсно нагадує вуха, напевно з прикрістю спостерігала практично кожна з нас. Найбільш схильні даної проблеми дами з типом фігури «груша».

Більшість

дієт, спортивних комплексів та салонних процедур орієнтоване на знищення поверхневого жирового шару. Але не варто забувати про резервний глибокому типі жирової тканини, укладеному в щільну сполучну прошарок, який досить важко піддається коригуванню. У цьому матеріалі ми розглянемо всі відомі і доступні методи позбавлення від «вушок» на стегнах, і попрацюємо над знищенням поверхневого і резервного жирових шарів.

Насамперед, велика помилка у боротьбі за підтягнуті стегна – користуватися якимось одним, спрямованим на цю групу м’язів, спортивним блоком вправ. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати помітний результат. Нижче наведені рекомендації та види вправ, реалізація яких допоможе позбутися «вушок» на стегнах.

– Бігайте підтюпцем – це відмінний спалювач у всіх проблемних місцях.

– Займаючись спортом, користуйтеся технологією подвійного удару, тобто виконуйте не тільки вправи, які безпосередньо спрямовані на м’язи стегна, а й на всі інші основні групи м’язів (преса, спини, рук і т. д.).

– Придивіться до планів спортивних тренувань по калланетике і пілатесу. При всій своїй ефективності в боротьбі із зайвими сантиметрами в області стегон, вони практично не мають протипоказань, і мінімально навантажують серцево-судинну систему.

– Практикуйте «невидиму» гімнастику – стискайте і розтискайте сідниці по 100 разів на день. Ця вправа добре тим, що непомітно для оточуючих, і ви можете практикувати його, навіть сидячи в офісному кріслі або стоячи в громадському транспорті.

– Придбайте масажний обруч і крутите його на стегнах кожен день не менше 100 разів.

У числі заходів по боротьбі з «вушками» на стегнах обов’язково повинні бути: коректування харчування, систематичне проведення розвантажувальних днів, а для радикальних зрушень у короткі терміни – застосування дієтичних схем.

У боротьбі з надмірними жировими відкладеннями гарні розтирання, обгортання і масаж проблемних зон (салонний або самостійний, наприклад, за допомогою вібромасажера).

Незайвим в комплексі заходів з коригування лінії стегна буде застосування крему для схуднення.

Також для вирішення даної проблеми можна порекомендувати більш радикальну і ефективну процедуру – мезодіссолюцію, що представляє собою глибоку підшкірну ін’єкцію в проблемні зони спеціальним складом, який руйнує жирові клітини раз і назавжди.

Тепер зупинимося докладніше на вправах для м’язів стегна і сідниць. Будь-який тренер порадить вам для цієї мети присідання і напівприсідання. Чи вмієте ви правильно присідати і виконувати напівприсідання? Давайте перевіримо.

Критерії правильного присідання

– ноги на ширині плечей, стопи паралельно один одному;

– присідаючи, п’яти від підлоги не відривайте, трохи прогинається в попереку, а сідниці злегка відводите тому.

Критерії правильних напівприсідань

– злегка дотримуйтеся за край стільця, столу або за перекладину шведської стінки;

– п’яти ставте разом, а носки нарізно;

– виконуючи напівприсідання, немов сідайте на уявний стілець (глибокого присідання бути не повинно);

– полупріседая, приподнимитесь навшпиньки, зігніть коліна і розведіть їх в сторони;

– весь час спину тримайте прямо.

Після посильного кількості напівприсідань затримаєтеся в нижній точці на 10 секунд. Це так звана статична гімнастика.

Освоївши правила присідання, практикуйте цю вправу не менше 30 разів на день.

Ще одна хороша статична вправа для стегон, яке до того ж є відмінною розминкою перед силовим тренуванням, виконується наступним чином: коліна м’які, прямі руки над головою, нахил вперед, спина паралельно підлозі. З цього положення одну руку відводимо назад, повертаємо слідом за нею голову. Повертаємося у вихідне положення. Виконуємо з іншої руки. Повторюємо по 10 разів в кожну сторону.

Випади також гарні для формування естетичної лінії стегна. Виконуйте їх по 10 разів на кожну ногу. При цьому стежите, щоб гомілка однієї ноги і стегно другу виходили в паралель з підлогою. При необхідності ви можете забезпечити собі опору під час випаду, наприклад, тримаючись рукою за спинку стільця.

Свою ефективність у спалюванні жиру на стегнах довели і різного роду махи ногами. Їх можна виконувати в положенні стоячи, по черзі кожною ногою (вперед-назад, вправо-вліво). Для цього вам знадобиться опора (спинка стільця або перекладина шведської стінки). Не менш ефективні і махи в положенні лежачи.

Першу серію махів виконуємо в упорі на одному з колін і долоні однойменної руки, розміщеної перед собою. Пряму ногу відводимо убік і виконуємо нею 10 махів вгору. Потім міняємо руку і ногу і виконуємо ще 10 махів іншою ногою.

Другу серію махів виконуємо з цього ж вихідного положення, з тією лише різницею, що робочу ногу згинаємо в коліні (стегно паралельно підлозі) і 10 разів подаємо вгору з невеликою амплітудою. Потім міняємо ногу і виконуємо ще 10 махів.

Для виконання третьої серії махів опускаємося в упор на лікті. З цього положення зігнуту в коліні робочу ногу виводимо вперед до рівня грудей, потім виконуємо нею мах в сторону, не розгинаючи в коліні. Після 10 повторів міняємо ногу і виконуємо ще 10 махів.

П’ята серія махів виконується з цього ж вихідного положення, але робочу ногу подаємо назад, випрямляє і потім йдемо на мах вгору. Після 10 повторів міняємо ногу і виконуємо ще 10 махів.

Тепер лягаємо на бік. Упор на лікоть нижньої руки, верхня рука перед собою. Одна нога на підлозі, злегка зігнута в коліні. Другий прямою ногою виконуємо 20 махів до кута 45 градусів з підлогою. Потім перевертаємося на інший бік і виконуємо ще 20 махів з іншої ноги.

Наступна вправа – підйом сідниць від підлоги, з фіксацією положення на 3 секунди у верхній точці з положення лежачи на спині, коліна зігнуті, руки вздовж корпусу. Більш складний варіант цієї вправи виконується з одного піднятою вгору (до однієї лінії з протилежною стегном) ногою. 10 підйомів з кожної ноги буде цілком достатньо.

На закінчення прокачаємо глибокі м’язи стегон і сідниць. Для цього лягаємо на спину, прямі ноги піднімаємо вгору, в районі колін затискаємо невеликий вініловий м’ячик. 20 раз стискаємо його з усіх сил. Наприкінці фіксуємо жим на 10 секунд. Опускаємо ноги. Можна відпочити пару секунд.

Продовжуємо позбавлятися від глибоких шарів жиру на стегнах. Перевертаємося на живіт. Руки згинаємо в ліктях, голову опускаємо на долоні, складені один на одного перед особою. М’ячик затискаємо щиколотками. З цього положення піднімаємо ноги вгору, коліна намагаємося відірвати від підлоги. Після 10 підйомів фіксуємо ноги вгорі на 10 секунд. Опускаємо ноги. Можна відпочити пару секунд.

Як розтяжки для стегна можна виконати наступні випади. Сядьте максимально глибоко на одну ногу. Сперся на коліно другої ноги руками. Потягніться як слід. Тепер перемістіть лікті з коліна на підлогу, відчуйте, як тягнеться стегно. Поміняйте ногу і виконайте аналогічну розтяжку з іншої ноги.

Також гарні стрибки «ноги разом-ноги нарізно». Робіть їх не менше сотні в день. Не відмовляйте собі в задоволенні пострибати під час вуличної тренування.

Таким чином, підійшовши до проблеми «вушок» на стегнах комплексно, на перші результати можна буде розраховувати вже через пару-трійку тижнів. Ступінь ефекту, звичайно, залежатиме від початкової ваги, сили волі і чесності із самим собою. А от для того, щоб більше ніколи не побачити «вушка» на своїх стегнах, необхідно збалансовано харчуватися, вести активний спосіб життя і грамотно використовувати косметичні процедури.

Фотографії: Наталія Гришко, модель: Юлія Калініна.

  • види махів ногою
  • ефектибні впрви від вушок фото
  • як в короткі терміни позбутися вушок
  • як ефективно схуднути в ногах і позбутись вушое
  • як позбавитись вушок на ногах?
  • як позбутись вушок на ногах

Comments are closed!