Як позбутися вушок на боках :: Краса :: Fashion Stylist

Як позбутися вушок на боках :: Краса :: Fashion Stylist Як позбутися вушок на боках Дієта і спорт

Обмежити жири, пити більше рідини і є зелені овочі потрібно в першу чергу людям з надмірною масою тіла і захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Але і товстим, і худим необхідна регулярне фізичне навантаження. Вушка з боків підуть, якщо двічі на тиждень займатися фітнесом, плаванням або східними танцями. Танці – це найбільш швидкий і приємний спосіб привести в порядок фігуру, причому belle dance, танець живота, допоможе ще нормалізувати травлення і дихання.

Якщо немає можливості сидіти на дієті, то варто розрахувати кількість калорій, необхідних, щоб почати скидати вагу. Для людини з сидячим способом життя норма становить 2000-2500 кілокалорій на добу.

У домашніх умовах рекомендується виконувати щоденний комплекс вправ: по тридцять хвилин на день через годину після їжі. Потрібно виконувати нахили вправо і вліво з півторакілограмових гантелями. Ноги повинні бути розставлені на ширину плечей, рука заведена за голову і рухається у бік нахилу. За один підхід потрібно робити десять-двадцять нахилів. Для новачків досить одного-двох підходів.

Відмінно допоможе позбутися від вушок на стегнах таку вправу. У положенні лежачи потрібно підняти ноги під прямим кутом і рухати ними як при їзді на велосипеді. Новачкам за один підхід потрібно робити не більше двадцяти вправ. Ще один ефективний вправа – піднімати корпус тіла з положення лежачи. Руки повинні бути заведені за голову, поперек притиснутий до підлоги, ноги зігнуті в колінах. Всі вправи рекомендується виконувати повільно, поступово збільшуючи навантаження.

Масаж і обгортання

Негарні виступи боків можна прибрати у професійного масажиста за 10-12 сеансів. Процедура ця досить болюча, рекомендується приймати антигістамінні препарати. У домашніх умовах можна проводити самомасаж, використовуючи рукавичку з люфи або силікону (їх можна придбати в аптеці). Перед сеансом шкіру слід намазати маслом для масажу, щоб уникнути травм і розтяжок. Щоб позбутися від жиру на боках, потрібно приділити кожній стороні свого тіла не менше п’яти хвилин. Починається сеанс з м’якого погладжування, потім рухи стають інтенсивніше. Вони змінюються пощипування і розтираннями, а завершуються делікатними масажними рухами.

Хулахуп або обруч допоможе зігнати жир з боків в домашніх умовах. Єдиний мінус – синці на талії, животі та стегнах.

Для гарячих обгортань в домашніх умовах буде потрібно гірчиця і кави крупного помолу. Кава діє як скраб, знімаючи ороговілі залишки шкіри і пробуджуючи кровообіг. Потім боки покриваються гарячим розчином гірчиці і меду (він повинен бути по консистенції як рідка сметана), закриваються поліетиленовою плівкою. Після цього можна лягти під вовняну ковдру або надіти теплий одяг і порухатися. Єдине протипоказання для гарячих обгортань – серцеві захворювання і проблеми зі шкірою. Результат з’являється вже на четвертий день.

  • krasafashion
  • як позбутися боків худим

Comments are closed!