Як позбутися від жиру – ПРО Стрункість

Як позбутися від жиру – ПРО Стрункість Як позбутися від жиру

Здравствуйте, шановні читачі блогу PRO Стрункість.

Ви, напевно не раз задавали собі питання «Як позбутися від жиру» . Але перш ніж шукати відповідь на нього, було б правильно зрозуміти, чому цей жир з’являється і що з себе

представляє.

Не розуміючи, хоча б у загальних рисах, суті процесу ожиріння вкрай складно вибрати правильний метод зниження ваги, в цій ситуації ви просто змушені сліпо слідувати порадам. А адже усвідомлені дії завжди набагато ефективніше, ніж механічне виконання навіть дуже хороших рекомендацій.

Давайте спробуємо заповнити цю прогалину, розібратися в основних причини формування жирових відкладень, структурі жиру в нашому організмі і знайти фізіологічно правильну відповідь на запитання «як позбутися жиру».

Всі продукти, які ми їмо, несуть в наш організм енергію. Ця енергія міститься в білках, жирах і вуглеводах. Кожен продукт має енергетичною цінністю. Одиницею виміру енергетичної цінності продуктів виступає спеціальна одиниця – кілокалорія (ккал). Наприклад, 100 граммрастітельного олії містять 899 ккал, а 100 грам свіжої капусти всього 30 ккал.

У нашому організмі білки, жири і вуглеводи в процесі травлення розщеплюються до з’єднань менш багатих енергією, при цьому звільняється вільна енергія, необхідна нам для існування. На які процеси в нашому організмі використовується енергія?

Таких процесу три:

    Основний обмін, завдяки якому здійснюються всі фізіологічні процеси в організмі – дихання, серцебиття, підтримку температури тіла, перистальтика кишечника і так далі. На ці процеси використовується до 70% всієї енергії; Перетравлювання їжі або термогенез, цей процес використовує до 15% всієї енергії, що надходить; Рухова або фізична активність на ці процеси використовується вся залишилася енергія.

Виходячи з цього, ми розуміємо, що для нормальної життєдіяльності наш організм повинен отримувати з їжею такий же обсяг енергії, який він витрачає на основні процеси.

У разі, якщо в організм з їжею енергії надходить більше, ніж потрібно, то надлишки енергії будуть консервуватися в жирових клітинах. У цьому випадку людина буде товстіти. І чим більше зайвої енергії надходить, тим активніше йде процес її консервації, тим більше жирових клітин утворюється.

Жирові клітини разом утворюють жирову тканину, яка розташовується підшкірно і навколо внутрішніх органів. Жирова тканина не однорідна, вона ділиться на невеликі часточки, густо обплетені кровоносними і лімфатичними капілярами.

Жирова тканина утворює три основні шари:

    Перший шар розташований під шкірою, і саме він визначає обриси і пропорції нашої фігури. З цим жиром організм розлучається найшвидше. Другий шар жирової тканини розташований під м’язами – це вже стратегічні запаси, вони розщеплюються дуже повільно. Третій шар розташований в черевній порожнині, його ще називають вісцеральним – цей тип жирової тканини несе серйозну загрозу організму.

Тепер, розуміючи сутність процесу освіти жирової тканини, давайте визначимо спосіб, який може бути використаний для позбавлення від жиру.

Для того, щоб організм почав використовувати енергетичні запаси (жирову тканину), має бути створена ситуація, коли з їжею енергії надходить менше, ніж необхідно. В умовах такого дефіциту, організм буде використовувати жирові запаси, а людина почне худнути.

Образно цей процес виглядає так. Ви з’їдаєте шматочок хліба, а організм сам намазує його шаром масла за рахунок жирових запасів.

Накопичений жир не можна растрясти або випарити. Саме тому абсолютно марними є так інтенсивно рекламовані зараз вібро прилади, білизна, що створює ефект сауни, та інші «чудесні» товари. Зайвий жир може бути використаний тільки самим організмом для покриття потреби в енергії.

Головний висновок цієї статті.

Тепер, відповідаючи на питання як позбутися від жиру, ми знаємо, що єдино можливим шляхом для цього є створення певного енергетичного дефіциту.

Як реалізувати цей підхід на практиці, як позбутися зайвого жиру без болісного голоду, читайте на сторінках цього блогу. Щоб не пропустити нічого важливого – підпишіться на оновлення і отримуйте нові матеріали в числі перших.

  • книга доктора кара від похудання для жінок

Comments are closed!