Як позбутися від жиру на животі?

Як позбутися від жиру на животі? Як позбутися від жиру на животі?

Як зігнати жир ?”. “Як позбутися від жиру на животі? “. “Як прибрати підшкірний жир? “. У багатьох групах за інтересами зустрічаю такі питання. Дана стаття

буде присвячена цій темі. Звичайно, хочу заздалегідь попередити, що немає рецепту, який діє скрізь і для всіх безвідмовно, але дорогу здолає той, хто йде.

Той, хто докладає зусилля і запасається терпінням ЗАВЖДИ буде бачити результат. А ледачим можна навіть не починати, винуватим буде автор статті, Інтернет, бездарні тренера і т. п. Це так, маленький відступ…

Отже, розглянемо для початку що представляє з себе підшкірний жир. Почнемо здалеку.

Підшкірні жирові депо – це головні жирові відкладення в організмі людини під шкірою, і в області живота. Товщина жирового шару у людей з підвищеною вагою може досягати 15-20 см.

Жирові відкладення не однорідні, вони представлені у вигляді часточок розміром 5-10 мм. В області живота жир відкладається не тільки під шкірою. У черевній порожнині є особливий орган – сальник. Жирові клітини сальника можуть накопичувати достатньо великі кількості жиру. Крім цього, значні жирові відкладення є в так званому заочеревинномупросторі, де розташовуються нирки, підшлункова залоза, аорта та інші органи.

Розподіл жирової тканини . У нашому організмі жир розподіляється нерівномірно. Розрізняють два типи відкладення жиру: периферичний і центральний .

При периферичному відкладенні жир відкладається під шкірою.

При центральному типі – жир відкладається, головним чином, в черевній порожнині (тому його іноді ще називають абдомінальним).

В основному, всі відомі неприємності зі здоров’ям пов’язані саме з центральним ожирінням. До нього також відноситься діабет, гіпертонія і атеросклероз.

Слід знати, що у худого дорослої людини в організмі є близько 35 мільярдів жирових клітин. У людини, з вираженим ожирінням, кількість жирових клітин може досягати до 125 мільярдів, це в 4 рази більше…

Тут УВАГА: новостворені жирові клітини зворотному розвитку не підлягають, і зберігаються на все життя! Якщо людина худне , вони не зникають а всього лише зменшуються в розмірах.

Далі, слід пам’ятати, що у жінок і чоловіків процес схуднення протікає з різною інтенсивністю.

Причина в розбіжностях будови чоловічого і жіночого організмів. Фізіологічно у чоловіків співвідношення м’язової тканини до маси тіла становить більший відсоток, ніж у жінок. У жінок це співвідношення збільшено на користь жирової тканини. І різниця цих співвідношень становить мінімум 20%!!

Наприклад, при рівноцінному харчуванні та фізичних навантаженнях, чоловік і жінка, які мають схожі зріст і вагу, будуть худнути з різним темпом. Або ж жінці доведеться витратити набагато більше зусиль для досягнення схожого результату.

Перевага чоловіків у цьому відношенні більше, так як у них і обсяг м’язової маси більший, а тому він поглинає більшу кількість калорій. А тому при обмеженні енергетичної цінності продуктів спалюється більшу кількість підшкірного жиру.

Жорсткі і всякі новомодні суперсучасні ноу-хау дієти також можуть посприяти значному схудненню, але це відбувається за рахунок виведення з організму рідини і втрати мускулатури, організм як-би висихає.

Правда, ця вага після зняття обмежень в харчуванні знову повертається але з додатковими кілограмами про запас. Тому слід боротися безпосередньо з самими жировими клітинами.

Для цього в першу чергу необхідно (як це не банально звучить) збалансувати своє харчування таким чином, щоб затрачивания фізичної енергії було більше ніж спожите кількість їжі, з якої виробляється ця енергія. < / strong>

Практичні поради по харчуванню.

З раціону харчування повинні зникнути всі види жирів (сметана, соуси і т. п.). Наприклад, перед вживанням курячої грудки, позбавляйтеся від шкірки, під якою знаходиться пристойна жировий прошарок, це зайве для організму. Віддайте перевагу пісної яловичині, рибним продуктів, горіхів, льняному маслу і авокадо.

Уважно контролюйте склад і кількість гормонів. У нашому організмі вони діляться на дві групи. Одна група супроводжує накапливанию жиру, інша спалює цей самий жир.

До першої групи належить інсуліновий гормон і його кількість необхідно контролювати в першу чергу, так як він не тільки накопичує жирові відкладення, але і може повністю блокувати можливості його витрати. Кількість інсуліну безпосередньо залежить від прийому вуглеводів.

Менше споживання вуглеводної їжі, створить менше виділення інсуліну. Тому для успішної реалізації своєї програми зі знищення жирових прошарків необхідно поєднувати розумне споживання кількості вуглеводної їжі з проведеними комплексами фізичних вправу, які повинні стати вашою щоденною потребою .

Переконайтеся, що ви споживаєте здорові жири. Здорові жири містяться в таких продуктах як яєчний жовток, горіхи, оливкове масло, авокадо, кокосове масло.

Горіхи, такі як мигдаль або волоські, їжте по кілька штук щодня приблизно за півгодини до їжі. Це дозволить приборкати апетит, даючи вам корисний білок, клітковину і корисні жири.

Перевірте своє меню і переконайтеся, що ви отримуєте достатню кількість білка з кожним прийомом їжі. Ці білки можуть надходити з кисломолочних продуктів і м’яса, а також з горіхів і бобів.

Хороший запас білка допоможе вашим м’язам рости. А якщо проводити силові тренування регулярно, то це призведе до більш швидкому метаболізму (процес росту м’язів). Завдяки чому ви спалите зайві калорії набагато швидше, що в свою чергу допоможе позбутися від жиру на животі.

Уникайте споживання рафінованих вуглеводів. Рафіновані вуглеводи вважаються «порожніми» калоріями. Процес рафінування робить марними зернові, овочі та фрукти, позбавляючи їх вітамінної та мінеральної складових.

Намагайтеся дотримуватися природних цукрів, які є у фруктах і ягодах. Зменшивши споживання хліба і цукру, ви полегшите собі завдання по спалюванню жиру живота.

Вправи для позбавлення від жиру на животі

Дія і результат буде полягати в регулярних вправах .

Звичайно, це вправи на групу м’язів преса.

1. Зафіксуйте ноги і поїхали: 15-20 підйомів корпусу – для першого разу (кількість для всіх наступних вправ).

2. З положення лежачи на підлозі на спині, піднімайте прямі ноги під кутом 90 градусів. При кожній вправі стежте за тим, як напружується потрібна група м’язів живота.

3. Лежачи, руки за головою, підтягуйте коліна до грудей, і грудьми тягніться до колін. При розгинанні не торкайтеся підлоги ні ногами, ні руками. Виконуйте вправу «на вазі».

4. З положення лежачи, руки за головою – піднімаємо, зачіпаючи ліктем однієї руки коліно протилежної ноги. Причому, коли будете випрямлятися, повністю на спину не лягаєте (не зачіпати руками і ногами підлогу, ноги при цьому випрямляйте повністю).

5. Лежачи на підлозі на спині, ноги прямі, руки за головою. Зліг підніміть ноги над підлогою, починайте їх розводити і схрещувати на вазі. Також можете зробити вправу “велосипед”, спираючись на лікті, кистями рук як би підтримуючи таз. І в цьому напівлежачому положенні починаєте крутити уявні педалі.

6. Стоячи рачки, спираючись на прямі руки, випрямляйте і відводите тому то одну, то іншу ногу, змахуючи прямою ногою по три рази (для кожної ноги по кілька разів).

Рекомендується виконувати кожну вправу по 15-20 разів по три підходи. З кожним разом збільшуйте кількість на 1-2. Краще, звичайно, вести щоденник тренувань, де ви зможете записувати свої досягнення і цілі.

  • як позбутися підшкірного жиру на животі
  • як позбутися жиру на животі
  • як швидко зігнати жир на животі
  • як позбутися від підшкірного жиру
  • чому відкладається жир на животі
  • як інтенсивно скинути жир з живота за місяць
  • вправи для позбавлення жиру на животі
  • жир відкладається в ногах
  • нов хаупродукти харчування для схуднення
  • поділ живота жирові відкладення

Comments are closed!

_0.32MB/0.00677 sec