Як позбутися другого підборіддя

Як позбутися другого підборіддя

Kosmetichka. ru – інтернет-журнал для сучасних жінок

Як позбутися другого підборіддя

Навіть у худеньких жінок може бути «на обличчя» недолік: друге підборіддя . На щастя, є кілька способів позбавитися від цього «мани». І ми з вами зараз пройдемося по найпопулярніших з відомих.

Другий підборіддя: як позбутися?

Помилково думати, що другий підборіддя виникає виключно у людей з надмірною масою тіла. Часом і у вельми струнких людей можна побачити це не дуже красиве явище. У чому причина? Косметологи називають кілька причин появи другого підборіддя:

– Звичка спати на високій подушці

– Ходьба з низько опущеною головою

– Любов до читання в лежачому положенні

– Зневага кремами для шиї і області декольте

– Лень по відношенню до догляду за собою.

Всі ці перераховані вище ознаки призводять до того, що волокна сполучної тканини в області підборіддя стають слабкими. Їм все важче підтримувати жирову клітковину під шкірою, жир «провисає», овал обличчя порушується.

Природно, щоб усунути друге підборіддя . потрібно позбутися «поганих» звичок. З сьогоднішнього дня починаємо стежити за поставою (вище голову!), Більше не читаємо лежачи і міняємося подушкою з чоловіком.

Якщо вага більше норми – це хороший привід, нарешті, сісти на дієту. Косметічка. ru може порекомендувати вам безліч славних і дуже ефективних дієт. Читайте про них у розділі Дієти.

Якщо ви вже точно прийняли таке рішення, як позбутися другого підборіддя, то необхідний ряд так званих екстрених заходів з усунення сього недоліку.

«Швидка допомога» полягатиме в ряді процедур, які легко провести вдома.

Як позбутися другого підборіддя: поради

Придбаваємо живильний крем для області шиї і декольте, наносимо його щовечора, не забуваючи про підборідді. Тильною стороною кисті обов’язково поплескував наше «слабке місце» за напрямом вперед і з середини (обома руками) в боку зовнішніх сторін щелепи.

У домашніх умовах можна легко зробити компреси, міняючи то холодну, то дуже теплу тканину, укладаючи її під підборіддя.

Протягом усього дня проводите спеціальну гімнастику для проблемної зони. Витягайте шию, випинати нижню щелепу вперед, домагаючись того, щоб м’язи під підборіддям були задіяні, тобто «трудилися». Це потрібно робити періодично протягом 10-20 секунд.

Особливо дієвий метод у «боротьбі» з другим підборіддям. Масаж мокрим рушником. Складаємо рушник валиком, змочуємо в холодній підсоленій воді, віджимаємо. Тепер цим валиком потрібно поплескувати під підборіддям близько 10-15 разів. Сполоснути шию холодною водою. Тепер теж саме робимо з рушником, змоченим у гарячій воді.

Сьогодні косметологи створили масу коштів на допомогу жінкам, які не знають, як позбутися від другого підборіддя. Існують спеціальниеліфтінг-маски, які можна застосовувати в домашніх умовах. Ці маски прибирають набряк, сприяють відновленню необхідних процесів в проблемній зоні і досить значно покращують овал обличчя.

Спосіб шостий

Більш витратний, але дуже дієвий спосіб «розправи» над недоліком, який заважає відчувати себе Секс-символом – це похід в салон краси до професіонала. Апаратна косметологія (втім, як і естетична) сьогодні творить чудеса! На допомогу косметологам створені мікротоки, лімфодренаж, міостимуляція і другіепроцедури, поліпшують контур особи).

Розповімо докладніше про ЛІПОМОДЕЛЮВАННЯ – це один із способів мезотерапії. Цю процедуру роблять так: в області підборіддя під шкіру вводяться препарати, які впливають на жирові клітини, що розщеплюють їх. Липомоделирование стимулює клітини шкіри виробляти колаген та еластин, які так потрібні нам, щоб структура овалу обличчя зміцнилася, була підтягнутою.

Зазвичай потрібно пройти курс мінімум з декількох процедур (зазвичай це п’ять-десять походів до косметолога, вартість однієї процедури – не менше тисячі рублів).

Ефект від апаратної косметології збережеться надовго, якщо жінка не буде курити, буде стежити за собою.

Який би спосіб ви не вибрали, ми хочемо побажати, щоб завжди при погляді в дзеркало ви залишалися задоволені тим, що ви там побачили. Будьте щасливі!

завантаження.

З питань комерційної співпраці та реклами на порталі надсилайте редактору порталу Kosmetichka. ru.

  • яку маску потрібно робити в домашніх умов що схуднуло підборіддя

Comments are closed!