Як поєднувати дієту і тренування | Для схуднення і здоров’я

Як поєднувати дієту і тренування | Для схуднення і здоров’я Як поєднувати дієту і тренування

Багато хто вважає, що поєднувати дієти і тренування неймовірно складно. Чому? Не встигне організм адаптуватися до обмежувального харчуванню, так тут новий

стрес. Не секрет, що люди із зайвою вагою часто «заїдають» проблеми. І доводиться вибирати між дієтою до переможного кінця, і тренувальним режимом. А, між іншим, цю проблему можна вирішити більш ефективно. Головне – знати правила поєднання дієт і фітнес-тренувань .

Дієта та тренування в тренажерному залі

Якщо ви тренуєтеся в тренажерному залі для схуднення або підтримки форми, винятково важливо для вашого організму отримувати повноцінний білок. Він міститься тільки в продуктах тваринного походження – м’ясі, яйцях, молочних продуктах. Якщо ви не «добираєте» протеїну, апетит буде підвищений в будь-якому випадку.

    Силові тренування вимагають великої кількості енергії на відновлення, тому знижувати калорійність харчування нижче 1500 ккал не має сенсу.

Отже, для завсідників тренажерки не підходять:

    шоколадна. льодяникова, цукрова, фруктова, ягідна, медова дієти; дієта з Боннським супом, дієта Бородіної (огіркова). морквяна, бурякова, овочеві дієти; дуже низькокалорійні дієти, такі як дієта кефіру Долиною. і дієта Маргарити Корольової; вегетаріанські незбалансовані дієти.

Ідеальні для вас:

Дієта і аеробіка, біг, кардіотренажери

Головна проблема всіх, що займаються аеробікою – недостатнє відновлення хрящової тканини суглобів, і значне стомлення м’язів одноманітними рухами.

    Ви повинні уникати дієт, бідних мікроелементами і вітамінами. Особливе значення для любительок аеробіки грають такі елементи як кальцій, магній, йод. Ці речовини містяться в морепродуктах, сирі, молоці.

А ось велика кількість фруктів, незважаючи на їх корисність, не завжди грає «в одній команді» з аеробікою. Ви повинні вживати виключно свіжі несолодкі фрукти, і намагатися не їсти їх за дві години до тренування. Якщо перекушувати фруктами і ягодами перед заняттям, ви отримаєте прямо протилежний схудненню ефект. Під час тренування ваш організм буде витрачати глюкозу щойно з’їденого фрукта, а не спалювати жирові відкладення. Ну а поєднання «вуглеводного удару» і активного навантаження провокує збільшення апетиту після тренування. Так що покладені 2:00 відпочинку від їжі витримати майже не вдається.

Для любительок аеробіки не підходять:

    Всі «солодкі» і фруктові дієти, у тому числі кавунова. ягідна, яблучна дієти; Бідні мікроелементами «круп’яні» дієти – гречана, пшоняна, вівсяна дієта; Екстремальні дієти зразок весняної, модельної і кефірної. Мізерна кількість калорій плюс підвищене фізичне навантаження одно зрив з дієти.

Ідеальні для вас:

Який би дієти ви не дотримувалися, дотримуйтесь два золотих правила харчування:

    Перед аеробікою – білкова їжа або нічого за дві години до тренування, після тренування годину-дві утриматися від їжі; Перед силовий, за 2 години порцію каші або хліба, якщо не встигли – за годину фрукт або сухофрукт, після, протягом півгодини – білкова знежирена їжа (сир, риба, курячі грудки, порошковий протеїн з пониженим вмістом вуглеводів).

Вибирайте смачні дієти і цікаві тренування, і ваше життя заграє яскравими фарбами!

Спеціально для AzbukaDiet. ru – фітнес-тренер Олена Селіванова

Comments are closed!