ЯК ПОХУДЕТЬ З ЗЕЛЕНИМ КАВА? | Green-coffee

ЯК ПОХУДЕТЬ З ЗЕЛЕНИМ КАВА? | Green-coffee Як схуднути із зеленим кави без шкоди для здоров’я

Серед усіх воістину корисних властивостей зеленого кава, найбільш цінним сьогодні є його здатність перешкоджати появі зайвої ваги!

Як це працює?

Елементи, що входять до складу зеленої кави сприяють прискоренню жирового обміну, підтримують вагу в нормі і підвищують енерговитрати організму. Також, споживання зеленого кава сприяє розщепленню жирів і виведенню з організму нерозщеплених жирів, токсинів і зайвої рідини.

Прийом кави

Вживати зелений каву слід по 2-3 гуртки в день

Поєднувати зелена кава з імбиром при цьому можна тільки 1 раз на день

Дієтологи рекомендують випивати не більше 5 кухлів зеленої кави на день. При цьому ефективними для схуднення є всього 5-10 перший ковтків гарячого напою.

Обов’язково пити зелений кави перед кожним основним прийомом їжі за 10-15 хвилин до їжі.

Слід уникати вживання кави відразу після їжі, так як це може негативно позначитися на роботі шлунка.

Не рекомендовано пити зелений кава з додаванням цукру або вершків. Для аромату можна додати корицю або гвоздику.

Необхідно контролювати втрату своєї ваги!

Безпечним зниженням ваги вважається втрата до 7 кг в місяць .

Протипоказання:

– заборонено вживати вагітним жінкам, годуючим матерям і дітям;

– заборонено вживати людям з індивідуальною непереноcімостью кавових компонентів, страждаючим бессоницей, людям з підвищеною нервовою збудливістю;

– заборонено вживати людям з порушенням роботи серцево-судинної системи, з підвищеним артеріальним тиском, що страждають на атеросклероз.

Використання зеленої кави можливо не тільки в якості напою, але також і для проведення SPA процедур

Навіть у домашніх умовах Ви можете застосовувати кавові зерна для обгортання найбільш проблемних зон свого тіла для зменшення їх обсягів і підвищення пружності шкіри .

Для цього необхідно виготовити кашку з запарених в окропі перемелених зерен зеленої кави і нанести її на поверхню шкіри і обернути харчовою плівкою на 30 хвилин. Після зняття плівки змити кашку і нанести антицелюлітний крем.

зелена кава в рб, зелена кава, кава, кава в зернах, натуральна кава, натуральний зелений кави, сирої кави, сирої кави в зернах, зелена кава купити, купити каву, купити натуральну каву, купити каву в зернах, зелена кава для схуднення, зелена кава купити мінськ, зелена кава купити в минске, купити зелений кави, купити зелений кави в минске, купити зелений кави мінськ, як схуднути, швидко схуднути, схуднути із зеленим кави, зелена кава схуднути, дієта, як схуднути із зеленим кави, як скинути вагу, як швидко скинути вагу, втрата ваги, як пити зелений кави, як вживати зелений кави, як правильно пити зелений кави, смак зеленої кави, дієта зелений кави, кому не можна пити зелений кави, зелена кава протипоказання

  • антицелюлітний крем зелена кава

Comments are closed!

_0.31MB/0.00850 sec