Як постройнеть чоловікові за місяць в домашніх умовах | Аква-здоров’я

Як постройнеть чоловікові за місяць в домашніх умовах | Аква-здоров’я Як постройнеть чоловікові за місяць в домашніх умовах

вересня 4th, 2012

Навіть за тиждень чоловік може постройнеть, скинувши 1-2 кг, а за місяць – скинути 5-10 кг – в залежності від кількості зайвих кілограмів. Відмінність «чоловічого»

способу схуднення від «жіночого», мабуть, тільки в одному: у тестостероне.

Тестостерон – це чоловічий гормон, що відповідає за вторинні статеві ознаки: м’язову масу, оволосіння (облисіння), силу голосу, інші ознаки (які в даному випадку нас не цікавлять). А ось м’язи є головним сжигателем жиру. Тестостерону недостатньо? Значить, втрачається поступово і м’язова маса. А тренуєш м’язи, – кількість тестостерону наростає. Тут – замкнене коло. А якщо ти втрачаєш м’язову масу, то з подвоєною-помноженої швидкістю нарощуєш жирову тканину, яка, до речі, – о! жах! – починає виробляти жіночий гормон!

Виходить – що? Головний спосіб тримати себе у формі для чоловіків – помірна, – повторю: помірна – фізична активність.

А якщо все ж набрав на свій красивий торс надлишок жиру, першою справою – треба перевірити рівень тестостерону. Доведеться сходити до ендокринолога, взяти направлення на здачу аналізу крові. Якщо тестостерон в нормі, то будемо худнути звичайним способом.

Техніка харчування така:

1. Регулярність. Прокинувшись, протягом години вже поїсти. Потім їсти за день 4-6 разів – через кожні 2,5-4,5 години – залежно від почуття настав голоду. Ми, товсті, декEли не відчуваємо голод і ситість, тому на початковому етапі дотримуємося правил. Перерва більше 4,5 годин не допустимо! Кількість прийомів їжі – не менше 4.

2. Захотів їсти, – запитай себе: Апетит це чи Голод? Голод – фізично відчувається десь в районі шлунку, апетит – це неусвідомлене заїдання проблем, Заведущий ока (бачиш їжу), поїсти «за компанію» тощо.

З Апетитом боротися не треба, треба з ним домовлятися. Наприклад, з’їсти того, що любиш мізерний шматочок, відчувши смак, запам’ятавши його… Смак смачної їжі – він тільки в роті, поки жуєш. Пожуй довго-довго, – і смак проходить, тоді їжа автоматично проковтує. Тобто організму смак не потрібно! Йому потрібна здорова їжа. (Ковбаса нам «заборонені», консерви, цукерки, цукор, копченості – теж, ну ти сам знаєш).

З іншого боку, харчуватися треба смачно, щоб задобрити Апетит, за красиво сервірованим столом і з іншими відомими заморочками.

3. Гаряча, тепла приготована їжа. Супи найкраще, – калорій мало, а ситість надовго.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01482 sec