Як пити лляне масло для схуднення :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов

Як пити лляне масло для схуднення :: Худнемо разом :: JustLady. ru – територія жіночих розмов Як пити лляне масло для схуднення

Статті за темою «Як пити лляне масло для схуднення»

Сьогодні лляне масло стало воістину розкрученим

російським національним брендом, і знайшло друге дихання в рядах тих, хто виступає за здоровий спосіб життя, що передбачає і нормальна вага в тому числі. Виявляється, що для того щоб схуднути, не обов’язково виснажувати себе жорсткими дієтами, заняттями на тренажерах і обмеженнями буквально у всьому. Часто достатньо привести в норму травну систему і ліпідний обмін (реакції, пов’язані з жирами і продуктами їх розпаду), і далі організм вже сам буде справлятися із зайвими накопиченнями. Льняна олія – ??відмінний пусковий механізм (каталізатор) для запуску даного процесу.

Справа в тому, що масло насіння льону – чудове джерело поліненасичених жирних кислот Омега-3, що поліпшують обмін речовин, а також вітамінів А і F. А добре налагоджений обмін речовин – вже прямий шлях до нормалізації ваги.

Далі. Льняна олія, за твердженням медиків, відмінний «чистильник» кишкового тракту. Масло льону впевнено справляється з деякими видами паразитів, які проживають в товстому кишечнику, а також з каловими каменями, що накопичилися за кілька років на стінках кишечника. І це – теж шлях до нормалізації ваги.

Нарешті, масло льону має не тільки очищають властивостями, воно відмінно розщеплює жири на воду і гліцерин і виводить їх з організму, тобто жир не відкладається на відомих місцях – животі, стегнах, сідницях (особливо в їх верхній частині, утворюючи ненависні всім жінкам «боки»). Помічено, що особливо добре по спалюванню жирів масло працює в нічний час доби.

Пити лляне масло для схуднення надзвичайно просто: протягом першого тижня треба приймати 1 ч. л. натщесерце вранці (намагаючись не запивати) і 1 ч. л. ложку ввечері після легкої вечері. Під час другого тижня і далі вже можна пити по 1 ст. л. вранці і ввечері.

Ви вчините розумно, якщо перед початком прийому лляної олії протестуєте його вплив на свій організм (рідко, але зустрічається стійке неприйняття цього виду масла деякими людьми). Присмачите двома чайними ложками масла будь-який салат. З’їжте і поспостерігайте за поведінкою шлунка і кишечника. Можна очікувати, що масло подіє як легке проносне, це не страшно. Однак якщо ви відчуваєте дискомфорт, а то і коліки, то краще відмовитися від задуму схуднути за допомогою цього продукту. Доведеться шукати інші шляхи.

Якщо ж тест пройшов нормально, то – вперед! Два-три місяці щоденного прийому 2-х ложок льняного масла, і ви будете почувати себе прекрасно, а зайві кілограми підуть непомітно.

Увага! Якщо ви поряд з прийомом масла льону обмежите себе у вживанні солодкого і мучного, то результати виявляться ще відчутнішою. ??

І ще. Купуйте тільки масло льону холодного віджимання. Відкриту пляшечку олії в усі час прийому зберігайте в холодильнику і не використовуйте при смаженні – при термічній обробці воно втрачає всі свої цілющі властивості.

  • лляне масло ввечері

Comments are closed!