Як підтримує свою вагу Яна Соломко?

Як підтримує свою вагу Яна Соломко? Як підтримує свою вагу Яна Соломко?

Яна Соломко – видна і красива дівчина, учасниця гучного шоу «Холостяк». Вона не сидить на дієтах, але все ж ретельно стежить за вагою.

Яна Соломко не страждає від відсутності

чоловічої уваги, та й преса пильно стежить за її особистим життям та участю в телевізійних проектах. Зрозуміло, все це змушує дівчину ретельно стежити за собою, і особливо – за своєю вагою. Як сказала сама Яна, вона з простої сім’ї, де все і завжди любили добре і щільно поїсти, і крихкістю вона зовсім не відрізняється. Мало того, у неї є схильність до повноти, тому доводиться стежити за тим, що і скільки вона їсть. На дієтах Яна не сидить, і абсолютно не соромиться своєї аж ніяк не модельної зовнішності, хоча і отримувала кілька разів відмови в участі в телепроектах і не проходила кастинги. Але коли вона потрапила в американський проект «Шанс», все змінилося в кращу сторону – продюсери в один голос сказали Яні, що у неї ідеальне додавання і розкішна фігура, і їй ні в якому разі не варто худнути. Все, що від неї вимагається – це підтримувати вагу в межах 60 кг.

Зробити це виявилося теж не так просто. Довелося звернутися за консультацією до фахівця по здоровому харчуванню, який розробив для Яни спеціальне меню. У нього входили дієтичне м’ясо індички, телятина, куряче філе, нежирні сорти риби, багато овочів і фруктів, соки, нежирні молочні продукти, всілякі овочеві салати. Від каш Яна відмовилася навідріз, замінивши їх хлібцями з пшеничного, вівсяної і гречаної муки і мюслі декількох видів. В цілому Яна вважає, що особливих проблем з харчуванням немає, головне – не переїдати і намагатися не є пізно ввечері. Але якщо трапляється так, що вечеряти доводиться за північ, то можна лише злегка перекусити, щоб забити почуття голоду, а вранці щільно поснідати. Враховуючи насичений графік зйомок, всі калорії витратяться ще до обіду.

повненькі дівчатам Яна Соломко радить не комплестовать з приводу своєї зовнішності і фігури. Потрібно лише вміло підбирати одяг і обов’язково стежити за вагою і своїм зовнішнім виглядом. З одягу вона радить наряди, що підкреслюють груди, із завищеною лінією талії (щоб приховати повноту стегон), рукав – три чверті, тоді плечі візуально стануть витонченішими і вже. Якщо стегна не повні, то можна зробити акцент на три точки – на талії, стегнах і грудях.

речі, Яна Соломко не ходить до салони краси, і макіяж робить сама – це ще одна порада від красуні-телеведучої. Особливо він стане у пригоді тим, хто вважає, що добре виглядати – це складна наука, і для цього обов’язково потрібні професійні косметологи і візажисти.

  • як підтримувати свою вагу
  • як пiдтримувати фiгуру не переiдати
  • Як підтримувати вагу
  • як пидтримати вагу
  • як схуднути і підтримувати вагу
  • яна соломко вага
  • Яна соломко як похудати за 7день

Comments are closed!

_0.31MB/0.00816 sec