Як не втрачати масу під час сушіння

Як не втрачати масу під час сушіння Як не втрачати масу під час сушіння

Багато атлетів та їх тренери знають, як можна скинути жир не втрачаючи при цьому м’язову масу, над нарощуванням якій ви так наполегливо працювали.

Практика показує, що збереження м’язової маси під час низькокалорійних програм – це найбільш

важлива складова для атлета. Коли ви обмежуєте споживання калорій втрачається поєднання жиру і м’язової маси. Зазвичай, люди, що використовують супернізкокалорійную дієту і не займаються тренуваннями втрачають близько 500 грам м’язової маси на кожні 500 грам жиру. Наслідки цього вельми драматичні – якщо під час дієти ви почали втрачати м’язову масу, то це означає, що ваш середній рівень метаболізму падає. Щоб запобігти втраті м’язової маси і “акомпанувати” метаболическому зниження, вам необхідно акцентувати свою увагу на на силових вправах, замість того, щоб просто виконувати вправи для розвитку серцево-судинної системи. Дуже важливо, що будь-яка програма зі зниження жиру повинна поєднуватися разом з програмою силових тренувань. Силові тренування, більшою мірою, ніж аеробические, мають м’язово-який зберігає ефект. Навантажуючи свої м’язи навіть у той час, коли ви сидите на низькокалорійній дієті, ви зможете утримати м’язову масу. Аеробіка – хоча і є хорошим комплексом вправ для спалювання жиру, не багато зможе зробити в цьому відношенні.

Скільки жиру ви зможете втратити за тиждень? Деякі фахівці небезпідставно вважають, що близько 800-900 грам – це та вага, який може бути втрачений без ризику пожертвувати вашої дорогою і улюбленою м’язовою масою. Причому, багато фахівців в цей період радять збільшити споживання білка. Та кількість калорій, яке ви отримували з вуглеводів і жиру необхідно компенсувати білком.

Споживання протеїну, яке було для вас істотним для досягнення зростання м’язової маси, може стати недостатнім у спробі стати стрункішою. Під час дефіциту калорій, деяка кількість споживаного вами білка буде використовуватися як енергія, що означає – залишився кількість білка піде на збереження ваших м’язів. Фахівці підрахували, що для більшості тих, хто перебуває у фазі зростання буде необхідно мінімум 1,5 грам білка в день на кожен кілограм ваги тіла, тому, що засвоєння калорій залишається великим. У фазі скидання жиру, що знаходяться на дієті люди можуть потребувати близько двох грам протеїну в день на кожен кілограм ваги тіла.

Що якщо ви вже споживаєте більше протеїну, ніж вишеопісаних кількість? Не забувайте, що рекомендації щодо застосування білка, за великим рахунком, відносяться до ваги тіла та споживання енергії, а ті, хто займається надзвичайно інтенсивно, часто потребують більшої кількості протеїну.

Упродовж вашої програми скидання ваги, ви ніколи не повинні зменшувати споживання протеїну. Замість цього, намагайтеся зменшувати споживання жирів і вуглеводів. Якщо у вас є схильність до ожиріння, можливо, це буде хорошою точкою для старту. Однак зменшення великої кількості споживаних вуглеводів, за рахунок збільшення споживання білка дозволить вам зберегти м’язову масу без дуже інтенсивних тренувань.

Отже, ви намагаєтеся скинути зайву вагу, одночасно, намагаєтеся не втратити з такими труднощами набрання м’язи. Щоб зробити це, споживайте на 250-400 калорій менше, ніж ви споживаєте під час фази зростання. Тому, кожен з десяти прийомів їжі в даному плані містить 450-500 калорій, в пропорції 50% вуглеводів, 35% білка і 15% (або трохи менше) жиру. Закуски містять близько 250-300 калорій в тих же пропорціях. Комбінуйте основні прийоми їжі з еакускамі щоб відповідати своїм особистим потребам у калоріях.

Представтесь

Введіть слово червоного кольору:

  • чому втрачають мязову вагу

Comments are closed!

_0.31MB/0.00927 sec