Як назавжди позбутися від другого підборіддя

Як назавжди позбутися від другого підборіддя Як назавжди позбутися від другого підборіддя

У кожному разі, перед кардинальними заходами, такими як похід до хірурга, потрібно спробувати вирішити проблему своїми силами.

Для лицьової гімнастики не потрібно

багато часу, спеціальних приготувань або складних рухів. Ви можете вправлятися в будь-який зручний час, головне, щоб у цей момент вас ніхто не бачив, тому що вам доведеться робити різні гримаси, спотворюючи і напружуючи м’язи.

Перш ніж вдаватися до допомоги хірурга, можна спробувати дати бій проблемі самостійно. Для гімнастики зовсім не потрібно виділяти строго певний час: нехитрий комплекс вправ можна робити під час приготування вечері, в душі, на робочому місці або на прогулянці з собакою. Бажано, звичайно, щоб за цим заняттям вас не бачили ті, хто може неправильно зрозуміти що відбувається – в процесі гімнастики обличчя буде мимоволі спотворюватися і будувати гримаси.

Вправи для боротьби з другим підборіддям

Спочатку рекомендується зробити медовий масаж для проблемної зони. Для цього намажте її медом і дайте трохи підсохнути. Потім долонями торкайтеся медової плівці і несильно забирайте руки. Шкірні покриви розігріються, ви відчуєте тепло. Масаж слід робити не більше 2 хвилин. Потім мед змийте теплою водою і приступайте до гімнастики.

Із запропонованих вправ можна вибрати 4-5 найприємніших для вас і регулярно виконувати їх. Результати ви помітите вже через 3-4 тижні.

1При закритому роті оттопирьте нижню губу так, щоб відкрилися нижні ясна. Зафіксуйте позу на 30 секунд, потім повністю розслабте щелепу. Повторіть 7-10 разів. Ця вправа дуже ефективно і корисно.

2. Лежачи на спині, утримуйте протягом 30 секунд свешеннимі з ліжка голову паралельно підлозі. Потім підкладіть під голову руки і відпочиньте. Повторіть 10-15 разів.

3. Нахиливши вліво голову, змістите нижню щелепу до лівого плеча. Затримайтеся на 30 секунд. Тепер те ж в праву сторону. Для кожної сторони робіть не менше 5-6 підходів.

4. Уявіть, що до вашого підборіддя прив’язали важку гирю. Тепер підтягуйте її якомога вище, не допомагаючи руками. Напружуйте м’язи щелепи, шиї, закидаючи голову назад. Повтор 5-6 разів.

5. Стисніть зубами уявний олівець і постарайтеся написати їм в повітрі якусь фразу. Нехай фраза кожен день подовжується на одне слово. Протягом дня повторюйте цей рух як можна частіше.

6. Напружте обидві губи якомога сильніше. При цьому постарайтеся вимовити голосні звуки «о», «і», «у», «е» та інші. Подвійне підборіддя дуже негативно ставиться до цього вправі, він вважає за краще скоріше піти.

7. При закинутою назад голові потягніться нижньою губою до кінчика носа. Нижня щелепа рухається вгору і вперед, шкірна складка під лінією підборіддя розтягується. Повтор 5-6 разів.

8. Носіть на голові важку книгу. При цьому спина пряма, плечі розправлені. Ця вправа допомагає не тільки позбутися другого підборіддя . а й формує граціозну ходу, покращує поставу, знімає болі в спині.

9. Сядьте біля столу. Знизу під підборіддя підкладіть два кулака. Переведіть голову вниз, чинячи опір кулаками. Повтор 8-10 разів.

10. Обійміть себе схрещеними руками за плечі. Витягайте вгору шию, чинячи опір руками. Намагайтеся, щоб плечі не рухалися вгору. Зафіксуйте позу на 10-15 секунд. Розслабтеся. Повторіть 8-10 разів.

Якщо у вас немає телевізора, або вам зручніше інтернет-телебачення, то за посиланням завжди доступна будинок 2 онлайн трансляція безкоштовно. Насолоджуйтесь улюбленою телешоу в будь-який час доби!

  • відгуки тих хто позбувся другого підборіддя
  • як скинути друге
  • як скинути друге підборіддя

Comments are closed!

_0.31MB/0.02857 sec