Як народити дитину бажаної статі. Французька дієта

Як народити дитину бажаної статі. Французька дієта Як народити дитину бажаної статі. Французька дієта

За прийнятою нині за основу хромосомної теорії спадковості чоловіче сім’я несе приблизно однакову кількість X (ікс) і Y (ігрек) хромосом. Жіноче ж яйце має тільки

ікс-хромосому. Якщо при з’єднанні вони утворюють пару XY – народжується хлопчик, якщо XX – дівчинка. Виходить, що, відповідно до цієї теорії, в достовірності якої немає підстав сумніватися, хлопчиків і дівчаток має бути порівну. Але насправді це не так.

Багаторічна статистика доводить: на 100 дівчаток народжується 106 хлопчиків. Це поки пояснити толком ніхто не може. Єдине, що не підлягає сумніву, що таким чином Природа, знаючи про меншу життєстійкості хлопчиків, регулює співвідношення двох статей на Землі. До кінця дитинства через більшу смертності серед хлопчиків і більшої кількості мертвонароджених хлопчиків співвідношення між хлопчиками і дівчатками наступне 103:103. До 50 років вже 85:100, а до 85 – 50:100. І тут ми бачимо, що Природа більше піклується про жінок, бо їх призначення – продовження роду і виховання дітей.

Давай уявимо, мій дорогий читачу, що батьки все-таки навчаться «замовляти» стать майбутньої дитини. Чи не призведе це до зміни співвідношення 100:106? Напевно, призведе, бо багато батьки сімейства наполягатимуть на народженні хлопчиків. Що тоді відбудеться?

Складно передбачити, але, швидше за все, наслідки будуть схожі наслідків глобальної катастрофи, бо Природа не прощає втручання у свої справи. Та й батькам потрібно розуCіти, що у них не випадково народжується дитина саме тієї статі, який їм потрібен в першу чергу для виконання їх призначення як батьків, для отримання ними необхідного досвіду душі, і ніхто (бог, Космос або Природа – вибирай, що тобі більше подобається) особливо не звертати увагу на твої бажання.

Хто ж – хлопчик чи дівчинка? Існує безліч теорій, як народити дитину бажаної статі.

Колись, наприклад, вірили, що стать майбутньої дитини залежить від. погоди. Давньогрецький лікар Емпедокл вважав, що в спеку більше ймовірність зачати хлопчика, а в холод – дівчинку. У Німеччині в старовину існувало повір’я, що, якщо займатися любов’ю в дощову погоду, народиться дівчинка, в суху – хлопчик.

На думку новозеландської дослідниці Валері Грант, у енергійних і рішучих жінок частіше народжуються хлопчики. В організмі жінки-лідера міститься більше чоловічого гормону тестостерону. Він нібито впливає на оболонку яйцеклітини таким чином, що перевага віддається сперматозоїдам з Y-хромосомами. Чому після війн та епідемій народжується більше хлопчиків? Жінки в такі періоди переживають стрес, і в крові підвищується рівень чоловічих гормонів. Вчені з університету Окленда після проведення відповідного дослідження дійшли висновку, що хлопчики частіше народжуються у жінок з високою самооцінкою.

Переходимо до самих методів планування. Почнемо з найдоступніших. )

Французька дієта

Цей метод передається з покоління в покоління і захоплювалися цим методом ще наші батьки. Називається він “Французька дієта” тому, що саме французькі вчені встановили, що стать майбутньої дитини напряму залежить від харчування мами під час менструального циклу, який передує зачаттю.

Джозеф Столковскі і Жак Лоран виявили особливості харчування в сім’ях, де народжуються тільки хлопчики і тільки дівчатка. Батьки хлопчиків споживали у великій кількості натрію і калію, а батьки дівчаток надавали перевагу продуктам, багатим кальцієм і магнієм.

Були розроблені два спеціальні раціони, що містять певний набір продуктів – “дієту для хлопчика” і “дієту для дівчинки”.

Протягом 2-х місяців до зачаття батьки повинні були строго дотримуватися рекомендованої дієти. Успіх був приголомшливим – в 80% випадків у подружжя народилася дитина бажаної статі.

Режим харчування, що сприяє зачаттю дівчинки.

Напої: кава, чай, шоколад, какао, кальцієві мінеральні води (не рекомендується консервований фруктовий сік, кока-кола, газовані напої).

М’ясо: яловичина, телятина, свинина, баранина в обмеженій кількості. (Не рекомендується: ковбаси, шинка, солонина, копченості, фрикадельки, печеня). Риба – свіжа, швидкозаморожена. (Не рекомендується: копчені, сушені і солоні риби, рибні консерви в маринаді, ракоподібні, креветочні масло).

Молочні продукти: молоко, вершкові сирки, сир. (Не рекомендується: всі сири і морозиво).

Хліб без солі, печиво без солі, домашня випічка без солі і без дріжджів. (Не рекомендується: хліб звичайний, звичайне печиво, кондитерські промислові вироби).

Крупи: рис, манка. (Не рекомендується: кукурудза).

Овочі: картопля в обмеженій кількості, баклажани, спаржа, буряк, морква, печериці, огірки, крес-салат, зелені боби, салат-латук, горошок, перець, стручковий цибулю, варені томати. (Не рекомендується хрустка картопля, консервовані овочі, шпинат, ревінь, всі види капусти, гриби, кабачок, сирі томати, сухі овочі, біла квасоля, сочевиця).

Сухі фрукти: несолоний мигдаль, фундук, арахіс. (Не рекомендується: фіги, родзинки, сушені абрикоси, фініки, чорнослив, солоні сухофрукти).

Свіжі фрукти: яблука, груші, полуниця, малина, ананаси, персики, грейпфрукти, лимони, кавун, манго, айва, черешня. (Не рекомендується: слива, абрикос, черешня, банан, апельсин, смородина, диня).

Різне: цукор, мед, варення, желе, свіжа сметана, яйця, запашні трави. (Не рекомендується: сіль, дріжджі, сода, корнішони, оливки, маргарин, солоне масло, кетчуп.

У той же час слід уникати пересоленої їжі, газованих напоїв, консервованих соків і пепсі-коли. Необхідно виключити ковбаси, шинку, копченості, солону і консервовану рибу, раків і креветок, всі сири, морозиво, звичайні сорти хліба та кондитерські вироби промислового виробництва, кукурудзу і консервовані овочі, смажена картопля, сирі томати, сочевицю, солоні сухофрукти, сливи, абрикоси, черешню, банани, апельсини, смородину, дині. У цей період не можна вживати в їжу сіль, дріжджі, соду, оливки, маргарин, пряні соуси, і будь-які консерви.

Режим харчування, що сприяє зачаттю хлопчика.

Напої: чай, кава, пиво, сік фруктовий, мінеральні води з содою. (Не рекомендується: молоко, молочні напої, мінеральні води з кальцієм).

М’ясо: всі сорти, ковбасні вироби.

Риба: всі сорти. (Не рекомендується: креветки, краби, ікра).

Яйця: тільки білок. (Не рекомендується: в соусах, випічці)

Хліб і злакові: печиво, бісквіти, рис, манка. (Не рекомендується: хліб, млинці, вафлі, кондитерські вироби на молоці).

Свіжі та сухі овочі: картопля, гриби, суха біла квасоля, сочевиця, сушений горох. (Не рекомендується: зелений салат, стручкова квасоля, зелені боби, сира капуста, крес-салат, кріп).

Свіжі фрукти: всі, особливо банани, фініки, абрикоси, апельсини, персики, черешня. Сухофрукти і масничні: чорнослив, сушені абрикоси, фініки, чорний шоколад. (Не рекомендується: волоські горіхи, фундук, мигдаль, арахіс, какао, молочний шоколад).

Різне: солити якомога більше всю їжу, консерви, дріжджі.

Не рекомендується: молоко і молочні продукти, мінеральні води з кальцієм, креветки, краби, ікра риб, випічка з тіста, замішаного на яйцях, хліб, млинці, вафлі, кондитерські вироби на молоці, зелений салат, стручкова квасоля, зелені боби, сира капуста, крес-салат, кріп, волоські горіхи, фундук, мигдаль, арахіс, какао, молочний шоколад.

Пропонована дієта заснована на введенні в організм великої кількості іонів кальцію для того, щоб народилася дівчинка. І навпаки – обмеження введення кальцію – для бажаного хлопчика. В результаті чого, ймовірно, порушується гомеостаз організму, його ендокринні функції, гормональний баланс, що в кінцевому рахунку впливає на статеві клітини. Але безперечно одне: тимчасове дотримання передбачуваної дієти не заподіє організму абсолютно ніякої шкоди.

Після зачаття жінка може їсти все, що їй хочеться і що корисно для здоров’я малюка.

речі, помічено, – якщо жінка вагітна дівчинкою, “тягне на солоненьке”: копченості, в’ялену рибу. Якщо розцінювати що виникають при вагітності харчові примхи як прояви потреб дитини у харчових речовинах, напрошується висновок, що в організмі жінки до вагітності був харчовий дефіцит, який дитина “вимагає” заповнити.

Загалом же можна сказати, що жінці, вагітній хлопчиком, хочеться дотримуватися “девочкіной” дієти, і, навпаки, вагітної дівчинкою – дієти для хлопчиків і дієта для планування статі заснована на створенні в організмі жінки дефіциту одних поживних речовин і переважання інших.

Напрошується питання – наскільки це нешкідливо? І у випадку якщо народилася дитина незапланованого підлоги – як позначиться такий дефіцит на його здоров’я.

Автор – Тетяна Морозова

Опубліковано з дозволу автора

Comments are closed!

_0.32MB/0.00758 sec