Як накачати рельєфний прес | Сушіння тіла, маса тіла, програми тренувань для набору маси, статті про те як накачати прес і скинути зайву вагу

Як накачати рельєфний прес | Сушіння тіла, маса тіла, програми тренувань для набору маси, статті про те як накачати прес і скинути зайву вагу Які м’язи викликають найбільш бурхливу реакцію у жінок? На що дивляться всі дівчата, коли хлопець знімає футболку? Правильно, на прес. У цій темі ми вам розповімо як накачати рельєфний прес!

Саме

кубики, насамперед, помічають дівчата, найчастіше можна почути від них: «Подивися, який у нього рельєфний прес . які кубики! ». Але мало того, що м’язи преса виглядають привабливо, вони ще й є важливою складовою, почасти основою будови тіла. До того ж, міцні черевні м’язи допоможуть вам уникнути болю в попереку.

Генетика

Щоб мати гарний рельєфний прес . необхідно скласти спеціальний комплекс вправ, який буде максимально розвивати потенціал черевних м’язів живота і допоможе досягти мети швидше, ніж, якби ви виконували стандартні вправи.

Однак існує один фактор, який може не дати вам добитися своєї мети – генетика. Деякі люди не схильні до набору великої маси, а потім перетворення її в м’язову масу, інші ж навпаки: мучаться від того, що не можуть схуднути або «просушитися». Це все наслідки генетичних відхилень. Їх потрібно враховувати при складанні спеціалізованих комплексів вправ і тематичних дієт (для набору маси, для сушки, для схуднення та інші).

Багатьма дієтологами і вченими вже встановлено, що навіть якщо ви будете приділяти багато часу тренуванням, вони все одно не будуть результативними без дотримання правильної дієти.

Щоб у вас був добре виражений, накачаний, рельєфний прес необхідно дотримуватися дієти, до складу якої, в своїй більшості, входять крупи, овочі і фрукти, а також протеїни .

Варто зовсім відмовитися або по можливості максимально знизити вживання жирної їжі та напівфабрикатів. Вони негативно позначаються на організмі в цілому, і покривають ваш накачаний рельєфний прес шаром жиру.

Комплекс вправ для тренування рельєфного преса

Комплекс вправ необхідно виконувати 3 рази на тиждень. Виконання вправ для преса забере у вас 15 хвилин від всього тренування, тому не лінуйтеся, а дійте.

Кожні 8 тижнів бажано міняти програму тренування. Це пов’язано з тим, що м’язи звикають до певних вправ і навантажень, і поступово вправу втрачає свою ефективність.

Далі ми надамо вам приклад простого, але гарного комплексу для зміцнення і розвитку черевних м’язів. Для кожної вправи необхідно виконувати 2-4 підходи (залежно від ступеня вашої фізичної підготовки).

Цей вид вправи спрямований на зміцнення верхньої частини преса. Ляжте на лаву, ноги поставте на підлогу, потім покладіть руки за голову. Підніміть тулуб в положення 45 градусів відносно лави, і поверніться у вихідне положення.

У цій вправі упор, основна напруга має йти на м’язи преса. Під час повторень не тягніть голову руками, інакше розтягніть шию. Правильне дихання при виконанні цієї вправи: вдих при стисненні м’язів, видих при їх розслабленні.

Підйом ніг націлений на тренування нижньої частини преса.

Сівши на край лави, обхопіть її руками для опори. Зігніть коліна і поступово піднімайте ноги, потім випрямити їх. Для збереження рівноваги необхідно в потрібний момент відхилити тулубу тому.

Піднявши коліна до грудей, і тримаючи гомілки спрямованими вниз, напружте м’язи преса так сильно, як це тільки можливо. Для збільшення ефективності вправи, потрібно тримати м’язи преса в напрузі протягом усього підходу.

Ця вправа чудово зміцнює косі м’язи живота, вони знаходяться з боків, навколо, так званих, кубиків. Для їх тренування можна скористатися силовим блоковим тренажером з обтяженням, він також використовується для тренування трицепса.

Встаньте на коліна так, щоб ваше обличчя знаходилося безпосередньо перед тренажером, обхопіть рукоятку обома руками. Коли трос виявиться у вас над головою, починайте опускати голову до колін. Тут важливо контролювати кожне скорочення м’язів, робити вправу повільно, виконувати його за рахунок косих м’язів живота, а не за рахунок ваги свого тіла.

Щоб у вас був красивий, накачаний, сексуальний прес ви повинні виконувати цей комплекс протягом 8 тижнів тренувань. Далі замініть вправи для преса у вашому комплексі на аналогічні по областях напруги м’язових волокон, але різні за ступенем напруги.

  • як накачати рельєфні м\язи
  • програма на прес
  • masa tila ua
  • вправи на гарне тіло і прес
  • на які мязи дивляться дівчата
  • Прес на масі
  • програма для преса
  • програма для рельєфного тіла
  • програма тренувань для пресу
  • Програма тренувань для рельєфного пресу

Comments are closed!

_0.31MB/0.01932 sec