ЯК НАКАЧАТИ ПРЕС – як накачати прес в питаннях і відповідях

ЯК НАКАЧАТИ ПРЕС – як накачати прес в питаннях і відповідях Як накачати прес Як накачати прес в питаннях і відповідях

В наші дні жіноча мода стала просто нещадною. Короткий топік, джинси на стегнах, спідниці із заниженою талією – ясно, що в центрі уваги неминуче виявляється живіт. За допомогою

різних дизайнерських хитрувань можна приховати і повненькі стегна, і не дуже стрункі ноги але з животом цей номер, на жаль, не пройде. Виходу немає: доведеться качати прес

ЯК НАКАЧАТИ ПРЕС – наші відповіді на непрості питання . Яким способом краще і швидше накачати прес ?

На жаль, фітнес поки не винайшов чарівного методу, який би з гарантією зробив ваш прес предметом заздрості. Рецепт тонкої талії залишився тим же, що і півстоліття тому, в епоху перших конкурсів культуристок: потогінні тренування плюс дієта. Інша справа, що в справі накачування преса ми дізналися деякі важливі секрети. Ось перший: краща вправа – це підйом прямих ніг (колін) у висі на перекладині. Важке вправу, що й казати! Однак воно швидше за інших приведе вас до бажаної мети. Полегшити рух вам допоможуть спеціальні ліктьові петлі. Ви повисає на них на манер парашутиста і вже не боїтеся, що кисті не витримають ваги тіла і разожмутся раніше терміну. Друге: у справі тренування преса шалений число повторів – не панацея. Більше не означає краще. Справа в тому, що прес працює на пару з м’язами – сгибателями стегон. Ну а сам прес . на думку спортивних медиків, здатний здолати тільки 12 – 20 повторень. Коли ви робите більше 15 – 20 повторів у сеті, є ризик, що всі інші повтори будуть виконані силою м’язів – згиначів. А це і не потрібно, і небезпечно.

М’язи – згиначі, що пролягають в глибині жіночого таза, стають жорсткими, вкорочують довжину і викликають травматичний перекіс всій біомеханіки тазостегнових суглобів. Через пару років бездумної «бомбардування» преса фітнесістке починають переслідувати болісні болі в попереку. Якщо в якому – то вправі для преса ви легко робите до 30 повторів, вам варто пошукати інше, більш важкий, вправу або взяти в руки додаткове обтяження. Щоб даремно не ризикувати, фахівці радять триматися в накачуванні преса 8 – 15 повторів, не більше. Третє: завжди присідайте або згинайте ноги в тренажері для жиму ногами на видиху. Якщо ви, навпаки, вдихаєте, то в нижній точці приседа або жиму ногами небезпечно підвищиться внутрішньочеревний тиск і розтягне вам м’язову стінку живота. Сам по собі прес буде сильним, проте розтягнута черевна м’яз стане випирати вперед, ніби ніяка ви не фітнесістке. Ну і четверте: кишечник – це сховище запасу рідини в організмі. За цей запас відповідають особливі гормони. Може так статися, що якраз з цими гормонами у вас непорядок – занадто їх багато. Надлишок рідини розпирає талію, і вправи тут, на жаль, безсилі. Допомогти може тільки ендокринолог. Якщо вранці під очима набряклі мішки, обов’язково сходіть до лікаря.

Ми з чоловіком хочемо дитину, проте мене дуже турбує втрата талії після пологів. Чи можна як – то підстрахуватися на цей рахунок?

Фахівці радять чи не наступного дня після пологів повертатися у фітнес – центр. Ніхто не сперечається, фізичні вправи підуть на користь. Але все ж найголовніше – це те, з яким пресом ви зустріли вагітність. Якщо у вас сильні треновані м’язи преса . є всі шанси повернути колишні обсяги талії. Якщо ж прес був слабким, то черевна стінка може розтягнутися, і тоді перспектива тонкої талії опиниться під великим питанням.

У багатьох фітнес – клубах зараз пропагують методику Core Training. Чи допоможе вона підтягнути живіт?

Суть програми в тому, що ви робите вправи на нестійкою опорі. Мало хто знає, але зберігати рівновагу нам допомагають як раз м’язи преса . У цьому сенсі тренування на нестійкою опорі обов’язково зроблять прес сильніше. Однак якщо ваш прес зовсім растренірован, такого навантаження буде недостатньо.

Я вирішила займатися пілатесом і йогою. Чи допоможуть ці заняття накачати м’язи преса ?

Так. Обидві ці методики надзвичайно корисні. І пілатес, і йога в рівній мірі змушують працювати всі групи м’язів преса . Причому в самому ефективному природному фізіологічному режимі. Важливо і те, що йога та пілатес формують пряму поставу. А це позитивно позначається на стані м’язів живота. Сутулість і випав живіт зазвичай йдуть по життю рука об руку. Пряма спина і слабкий прес – речі несумісні.

М’язи преса швидко відновлюються, а це означає, що качати їх можна часто – до 5 разів на тиждень, а то й кожен день. Якщо ваша мета – зробити живіт плоским, додаткове обтяження не потрібно. Щоб «підтягнути» м’язи преса . цілком достатньо ваги тіла. А ось повторів треба робити багато – до 15-20-ти. Але, взагалі-то, головне – не скільки, а як. Багато виконують вправи в швидкому темпі – нібито так краще. Це нісенітниця! Робіть повтори в помірному темпі і технічно точно.

Кажуть, що скручування на швейцарському м’ячі ефективніше скручувань на підлозі. Це правда?

Правда. Справа в тому, що на нестійкому м’ячі волею-неволею доводиться балансувати, напружуючи весь комплекс м’язів живота, включаючи зовнішні косі м’язи. Ну а на підлозі працює одна пряма м’яз. Більше того, вчені впевнені, що таке виборче вплив на м’яз малоефективно. Мовляв, в житті так не буває – будь-яка зміна положення корпуса супроводжується роботою всіх м’язів талії, аж до м’язів низу спини. М’яч копіює природні умови роботи преса . а тому більш результативним. Щоб зберегти рівновагу, вам доведеться напружувати м’язи преса навіть у паузі між повторами. На підлозі таке буває?

Мені вдалося непогано «промальовувати» верхні «квадратики», а от нижня частина преса абсолютно не накачана . Що робити?

Нижня область прямого м’яза слабо иннервирована. Простіше кажучи, там менше нервів, а тому ця частина преса гірше відгукується на навантаження. До речі, з тієї ж причини прицільні вправи для низу живота здаються більш важкими. Йдеться про зворотні скручуваннях, коли ви приводите коліна до голови, а не навпаки. Допоможуть вам і підйоми тулуба на обратнонаклонной лаві, коли ваші ступні закріплені зверху. Інша справа, що свій комплекс для преса треба перекроїти і робити ці вправи на самому початку тренування.

У фітнесі діє просте правило: першим прокачують «слабкий» ділянку. Проте вправи не всесильні. Низ живота – це місце застою кровообігу при сидячій роботі, а тому жир відкладається тут найохочіше. З тієї ж причини з ним тут виключно важко боротися. Ні, вправи кидати не варто, однак треба вжити особливі заходи проти застою крові. Кожні 30-45 хвилин вставайте з-за столу і устоювати коротку прогулянку. В обідню перерву обов’язково прогуляйтеся по вулиці, якою б не була погода. Навіть коли сидите, як можна частіше статично напружуйте прес . Це допоможе кровообігу.

Часто бачу по телевізору рекламу електростимулятора, що допомагає позбутися жирових відкладень в області живота. Чи працює цей апарат?

Той апарат, реклама якого привернула вашу увагу, застосовується фізіотерапевтами для «оживлення» бездіяли, ослаблених хворобою м’язів. Електричний імпульс, пропущений через м’яз, викликає її мимовільне скорочення. Такого стимулу явно недостатньо, щоб накачати прес .

А от якщо не вимикати електростимулятор всі 24 години на добу? Нехай м’язи преса скорочуються навіть у сні! На жаль, кількість тут не переходить в якість. Навіть мільйони електричних імпульсів не зможуть «спалити» жирові відкладення, а тим більше промальовувати «квадратики». Справа в тому, що жир «плавиться» тільки під дією стресової фізичного навантаження. Фізичний стрес запускає механізм секреції особливих гормонів, які й «перепалюють» жир. Той же гормональний механізм лежить в основі м’язового зростання. Слабке скорочення м’язів подібної дії на гормональний фон не надає. До речі, в деяких штатах Америки недавно прийнятий судову заборону на рекламу так званих побутових електростимуляторів. Для того, щоб не вводити в оману споживачів!

вправи для преса

  • як правильно качати прес після пологів language:uk
  • як результативно і швидко накачати прес?

Comments are closed!